Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Találtam egy jó helyet a téligumiaimnak:

képek

Ez akkor necces ha asszony fönt porszívóz, aztán elakad a csavarfejben, és mivel nem tudja mi a letekeri. :lol: Állítólag már volt ilyen csak csillárral. A fenti lakásban műpadlóztak és mivel kiállt a síkból a csavar kitekerték. Lent meg lepottyant a csillár. Amúgy egész jó ötlet, de asszem én is a falra rakom.

Link to comment
Megosztás:

Ma, azaz épp időben én is feltettem a téli gumikat. Igaz elég vicces volt a frissen esett hóban a nagy nyári kerékkel csúszkálni 25km-en keresztül. :lol:

Végül marangoni téli gumik kerültek fel az autóra, a jó benne hogy könnyű kormányozni.

Én nem tudom most mentem először hóba és egyből téli gumával, de így is megcsúsztam 40-nél, kicsit többet vártam tőle, bár nincs viszonyítási alapom, milyen lenne nyárival. Az a bordás off-road gumi milyen, ami terepre van? Lehet jövőre olyat veszek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nem tudom most mentem először hóba és egyből téli gumával, de így is megcsúsztam 40-nél, kicsit többet vártam tőle, bár nincs viszonyítási alapom, milyen lenne nyárival. Az a bordás off-road gumi milyen, ami terepre van? Lehet jövőre olyat veszek! :lol:

Igazából ezelőtt a családi Picasso-t vezettem, abban ESP és ABS is volt, és ezek miatt télen alig mocorgott. Viszont az Astra a nyári gumikon...vicces volt. Még 3. fokozatban, 40-nél tehát alacsony fordulatról gyorsítva is elkapart, és a fékezés is korizásba ment át. Ez volt reggel mikor mentem a gumikat feltetetni. Viszont mire felkerültek az abroncsok, délután lett és elolvadt....szóval majd valamikor kiderül milyen a hóban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazából ezelőtt a családi Picasso-t vezettem, abban ESP és ABS is volt, és ezek miatt télen alig mocorgott. Viszont az Astra a nyári gumikon...vicces volt. Még 3. fokozatban, 40-nél tehát alacsony fordulatról gyorsítva is elkapart, és a fékezés is korizásba ment át. Ez volt reggel mikor mentem a gumikat feltetetni. Viszont mire felkerültek az abroncsok, délután lett és elolvadt....szóval majd valamikor kiderül milyen a hóban. :lol:

Hát ez az, hogy én egyből télivel kezdtem, lehet ezért nem értékelem annyira! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Végül marangoni téli gumik kerültek fel az autóra, a jó benne hogy könnyű kormányozni.

Az jó, nekem is olyan van elöl. Nagyon meg vagyok vele elégedve. :lol:

Mindenki óvatosan mostanában, mert lefagytak az utak, most jártam kint gyalog, és kicsit trükkösen lehet

lábon is közlekedni!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért letakaríthattad volna mielőtt felteszed. :lol:

Egyedül tetted fel vagy segített valaki?

Nem lehet valami kényelmes fej felett.

Csak gyorsan feldobtam őket mert próba és mert kellett a hely (épp járólapoztam a garázst)

Azóta lemosva újra felkerültek.

Az első kettőt egyedül raktam fel aztán elfogyott az erőm és a maradéknál már besegített sz asszony a partrisnyéllel támasztással :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez akkor necces ha asszony fönt porszívóz, aztán elakad a csavarfejben, és mivel nem tudja mi a letekeri. :lol: Állítólag már volt ilyen csak csillárral. A fenti lakásban műpadlóztak és mivel kiállt a síkból a csavar kitekerték. Lent meg lepottyant a csillár. Amúgy egész jó ötlet, de asszem én is a falra rakom.

Nem átmenő csavarok. A beton födémbe kb 50mm mélyen van befúrva és ilyen csavar beleütve:

csavar

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.