Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

nekem ez volt régen a kedvenc felnim :) :wink:

anno ez a garnitúra gumival (fluda) csavarokkal mindennel nekem 130e volt.

használtan max 80 jó gumival sztem... (igaz ennyiért már van 16"os is).

ha nem vezetsz colin mcrae módra, akkor nem lesz vele gáz :wink:

http://wessyde3.uw.hu/dscn04.JPG

Hát igen 120 volt mondta a régi tulaj, nekem is ez tetszik, garantáltan 1 éves a garnitúra valszeg ez lenne a jó megoldás már csak megkéne alkudni. Én 60-70 között gondoltam érte, colin már csak pc-n jöhet szóba sajna ez az autó nem erre van kitalálva.

Link to comment
Megosztás:

Cartárs!

1.a 60-70 reálisabb jóval, csak nem akartam senkinek az üzletét rontani. Annyiért teljesen jóóó :wink:

2.Amikor megvettem az enyém sem volt az :wink: Csak átpasszoltam haweromnak, hogy csinád má meg :) A következő kérdésedre is válaszolok, polirra árat nem tuok mondani ez kéz-kezet mos alapon megy nálunk....

OFF

Kess szexció társammal való du-i meetingen azon morfondíroztunk, hogy nekem vajh kell-e majd szélesíteni avagy sem.... Elvileg 60/40 rugó mejen béle tavasszal a felnik 7.5 szélesek, ett ne mondom meg :) Így első blikkre vajon szükséges e nekem a hekkelés?

Link to comment
Megosztás:

Cartárs!

1.a 60-70 reálisabb jóval, csak nem akartam senkinek az üzletét rontani. Annyiért teljesen jóóó :wink:

2.Amikor megvettem az enyém sem volt az :wink: Csak átpasszoltam haweromnak, hogy csinád má meg :) A következő kérdésedre is válaszolok, polirra árat nem tuok mondani ez kéz-kezet mos alapon megy nálunk....

OFF

Kess szexció társammal való du-i meetingen azon morfondíroztunk, hogy nekem vajh kell-e majd szélesíteni avagy sem.... Elvileg 60/40 rugó mejen béle tavasszal a felnik 7.5 szélesek, ett ne mondom meg :) Így első blikkre vajon szükséges e nekem a hekkelés?

Na hát az ár, persze nem ugrunk fejest nem vagyunk tele lóvéval, a csákó meg autó piacos boltoltam már vele , a polirt azt értem ,

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.