Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Nem gyorsabban, mint más puha keverékű gumik, pl. a Dunlop SP01.

puha keverék = jó tapadás = gyorsabb kopás

Ezt az összefüggést érdemes szem előtt tartani.

Na jó de nekem nincs ezekre rálátásom ;)

És most nekem az hogy gyorsan kopik az semmit nem jelent ;)

Km-ben lemérve mennyi a gyors és mennyi ami nem gyors. Átlagos vezetéssel. (nehogy jöjjön megint valaki hogy mindenkinek más az átlagos)

Vagy úgy is kérdezhetném pd egy MICHELIN ENERGI E3A hoz képestt pld mennyivel bír kevesebbet ugyan annál a felhasználónál.Sacc/kb :)

Link to comment
Megosztás:

hogyne jelentene

ettöl függ milyen gyakran kell a pénztárcádba nyulni, hogy ne tükörgumikon gurulj

:)

Már úgy nem jelent hogy mihez képest kopik gyorsan vagy lassan.

De fentebb már megkaptam a választ.Akkor végülis majdnem mindegy hogy melyiket veszem mert pld 100.000km-t kb 10év alatt megyek addigra elöregszik a gumi és nem is tapad. ;)

És árba nem sokkal jövök ki többre ha a falkent veszem. Értem ezalatt az km/ár kérdést ;)

Köszönöm.

Akkor azt hiszem reggel megyek és feldobatom a 4 falkent ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen. Elég sokat lehet spórolni azon, ha esetleg egyszer nem bontod le a lökőst és a két lámpát. :)

Én már 1x hűtőig törtem a gép elejét, nem kívánom senkinek. Ezért is javaslom mindenkinek a 195-ös papucsokat, itt már csak az a gond, ha vmit nagyon elnézel, vagy ha hátulról belém csattannak. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én már 1x hűtőig törtem a gép elejét, nem kívánom senkinek. Ezért is javaslom mindenkinek a 195-ös papucsokat, itt már csak az a gond, ha vmit nagyon elnézel, vagy ha hátulról belém csattannak. ;)

Na ja de ahhoz illene a 15" ami nekem meg nincs meg és sajna anyagi okokbol nem is lesz egy jó darabig. :)

Az gáz ha a falkent japánba gyártották ?;)

Link to comment
Megosztás:

Na ja de ahhoz illene a 15" ami nekem meg nincs meg és sajna anyagi okokbol nem is lesz egy jó darabig. :)

15e volt a 4 rendőr Astra felni... Ha veszel 4 gumit, amit 1 év után eladsz, akkor már többet buktál a dolgon.

Mondjuk a 185 is sokkal jobb, mint a 175, szóval nagyon nem rontod el. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.