Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Ma vettem nyárra alufelnit. Tudom, hogy nem a legcsillivillibbübertotalpolírperemes, de nekem a gyáriak jobban tetszenek. Meg persze az ára sem volt mindegy.

Nekem is ilyen van, jó ez. B) Polírozni meg lehet, igaz a peremet nehezen. :lol:

Még a végén ez lesz a MEDITERRÁN egyenfelni? ;) :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg előbb mondta, hogy meg akarja venni! :D Beeeeeeeee!

Össze ne vesszetek. ;) Pénteken elviszem az egyiket a talira, ott mindenki megnézheti. :blush: :D

Nekem is ilyen van, jó ez. B) Polírozni meg lehet, igaz a peremet nehezen. :P

Még a végén ez lesz a MEDITERRÁN egyenfelni? :lol: :) :P

2 szép állapotban van 2-t meg kell takarítani, mert az volt az első, és tiszta fékpor, meg picit meg van karistolva a perem.

Link to comment
Megosztás:

2 szép állapotban van 2-t meg kell takarítani, mert az volt az első, és tiszta fékpor, meg picit meg van karistolva a perem.

Enyémek is koszosak voltak, a RO-55 volt legjobb a tisztításra.

Ha csak a perem karcos azt könnyen javítod, mikor vettem a lakk is kezdett leválni, izgalmas volt csak a homlokfelületről lemaratni a lakkot. Játszottam vele egy hétvégét.

Ahogy ismerlek mosni fogod szeretni ;) , az összes lyukát külön kimosatja, és van belőle néhány. :blush: B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ezek tetszettek amikor a régi astrára kerekeket kerestem.

Akkor 60 ezer volt a 4 darab, gumival.

Ezek, ill. a peremes felnik tetszenek nekem is, de anno nem találtam megfelelő árban.

Miért nem hagytad meg a mostanira? (13" vs. 14"?)

Link to comment
Megosztás:

Ezek, ill. a peremes felnik tetszenek nekem is, de anno nem találtam megfelelő árban.

Miért nem hagytad meg a mostanira? (13" vs. 14"?)

14 es volt.

Végük is nem ezeket vettem meg. Ujakat rendeltem uj gumival. Pár oldallal ezelőtt van róla kép, egy fehér caravan. Azt meg eladtam az autóval, mivel Omegára cseréltem. Akkor nem gondotam hogy lesz még astrám.;) B)

Link to comment
Megosztás:

Enyémek is koszosak voltak, a RO-55 volt legjobb a tisztításra.

Ha csak a perem karcos azt könnyen javítod, mikor vettem a lakk is kezdett leválni, izgalmas volt csak a homlokfelületről lemaratni a lakkot. Játszottam vele egy hétvégét.

Ahogy ismerlek mosni fogod szeretni ;) , az összes lyukát külön kimosatja, és van belőle néhány. :blush: B)

Az nem rozsdamaró??

Link to comment
Megosztás:

Eembeeeer, hát nem olyan az, hogy lefújod aztán már viszi is le a retket ebben a jó időben ;) várni kell vele 15-20 percet és utána sikamika sterimobbal... :blush: B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Valaki segítene abban hogy megértsem a felnik és a gumik méretére vonatkozó adatokat?

Az én Opelomra milyen felnik és gumik mehetnének fel? Csak a szabályosak érdekelnének.

Váltó méretek is érdekelnek. Akár linkek ,cikkek hogy megértsem B)

Pl. 5,5x13 4x100 ET38 Mi mit jelől?

175/70 R14 ugyszintén bár ebből sejtem mi mit jelent de megköszönném ha egy hozzáértő

a mesterem lenne míg megtanulom :-)

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.