Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

Hát a négy évszakos gumi olyan dolog, hogy nyáron a nyárinál szarabb, a télinél jobb , télen meg jobb mint a nyári de rosszabb mint a téli. Vagy valami hasonló. :lol: Emlékeim szerint senki sem használ ilyet a fórumon, én is valahogy idegenkedek tőle, inkább van két garnitúra gumim külön felnin.

És Hankook gumit használ valaki?

Link to comment
Megosztás:

Nos....maradjunk annyiban, hogy nem vettem át őket.....no comment

Árban majdnem ua, így ezt választottam helyettük.

Köszi! Tudom, hogy értelmezzem a DOT számokat :lol:

Nos. Ahogy jól informált bézs Caravanos barátunk mondja, ilyen abroncsaim vannak, immáron a harmadik nyarat kezdem meg velük (bár az első nyár még csak egy fél szezon volt, hiszen a közepén kerültek csak fel a kerekek). 6mm minta van még bennük.

Abszolút jók a tapasztalataim a gumival kapcsolatban, jól tapad, nem hangos, s nálam esőben is korrektül teljesített, nem igazán csúsztam még meg velük. Pályanapon is korrektül dolgoztak, egy szavam sem lehet.

Jól választottál. :)

Link to comment
Megosztás:

invictusnak van ilyen gumija, majd ő regél róla ;)

Abszolút jók a tapasztalataim a gumival kapcsolatban, jól tapad, nem hangos, s nálam esőben is korrektül teljesített, nem igazán csúsztam még meg velük. Pályanapon is korrektül dolgoztak, egy szavam sem lehet.

Jól választottál. :P

Köszi, megnyugtattatok, hogy nem nyúltam megint mellé ;) (lásd előző választás ) :lol: bár nekem tetszett volna.

Azt a fajtát valóban 2001-ig gyártották, de most 2010-et írunk, ha nem maradtam le valamiről... :)

OFF

Ha elszeretnék adni valamit, azt előtte legalább letakarítom, nem? Vagy csak én vagyok ilyen maradi?

ON

Link to comment
Megosztás:

Köszi, megnyugtattatok, hogy nem nyúltam megint mellé ;) (lásd előző választás ) :lol: bár nekem tetszett volna.

Azt a fajtát valóban 2001-ig gyártották, de most 2010-et írunk, ha nem maradtam le valamiről... :)

OFF

Ha elszeretnék adni valamit, azt előtte legalább letakarítom, nem? Vagy csak én vagyok ilyen maradi?

ON

Azt hittem újat vettél. Hiába lenne 7mm, akkor is 9éves és halál kemény lenne a gumi. Veszélyes. Jó hogy nem vetted meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem újat vettél. Hiába lenne 7mm, akkor is 9éves és halál kemény lenne a gumi. Veszélyes. Jó hogy nem vetted meg :lol:

Új volt az... 9 raktárban töltött év porával a vállán. ( gondolom ezért volt rá a sok kedvezmény) Használtat nem szoktam venni :)

Link to comment
Megosztás:

Ááá nem hiszem hogy 10 éves gumit el mernének adni.... durva lenne :lol:

De a gumin ott a gyártás dátuma nem? Csak nem adnak el ennyi idős gumit.

Új volt az... 9 raktárban töltött év porával a vállán. ( gondolom ezért volt rá a sok kedvezmény) Használtat nem szoktam venni ;)

Magyarisztán... :), bár inkább sírni kéne rajta.

Link to comment
Megosztás:

De ugye nem azt akarod mondani, hogy jobb a Tigar, mint a Michelin meg a Pirelli?? :lol:

Hát ezen igen igen meglepődnék!!! :)

Én valahogy a mostani Nokianjaimban jobban bízok mint a LingLong és társaiban (sajna nálam is tapasztalat volt, csak nyáriban)

Link to comment
Megosztás:

Eurotec téli gumijaim voltak idén... Azokkal kelt el a fehér... Vizes úton viccet félre téve életveszélyes volt... Most meg a 15ös felnikre keresek gumikat.

Én most télen adtam el az Ambassador nyárikat. Nálam is nyáron esőben voltak katasztrófálisak, de nem a vízkivetéssel volt a gond(Yokohama A520 koppintás), hanem az gumikeverékből hiányoztak az adalékok. Most ezért keresek normális nyárikat olcsón :lol:

Yokohama C-drive (AC01) volt már valakinek?

Link to comment
Megosztás:

Én most télen adtam el az Ambassador nyárikat. Nálam is nyáron esőben voltak katasztrófálisak, de nem a vízkivetéssel volt a gond(Yokohama A520 koppintás), hanem az gumikeverékből hiányoztak az adalékok. Most ezért keresek normális nyárikat olcsón :)

Yokohama C-drive (AC01) volt már valakinek?

Gumiteszt alapján egész jó guminak tűnik, de nagyon kopik; ezt már több embertől is hallottam, meg látszik az adatokban is, meg vizen sem a legjobb, de ajánlott kategóriában van! :lol:

http://gumibiznisz.hu/20100301/adac-nyarigumi-teszt-2010/

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.