Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumik, felnik


Tápiószecső

Recommended Posts

DOT számot mióta tudom hogy mi az, azóta én is nézem télit is úgy vettem, hogy kérdeztem mikori gyártmányok. Mondták, hogy van 8db ami régebbi meg 4 új. Mondom akkor a fiatalabbat megvenném 10perc lett mire megkeresték de az kb 1-2hónapja állt ott a másik kb 1,5évet! Ha már egyszer ugyan annyiba kerül akkor inkább a fiatalabbat viszem el! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Tudom hogy jócskán csalni fog a km óra...Vagy másra gondolsz?

Én úgy tudom, hogy 195/55 R15 a méret, bár az én szerelőm 195/50 R15-öst tett fel mikor vettem. Mert a /55-ös már drágább... Viszont kevesebbet pörög vele a motor <_< A B Vectrákon van 195/60 R15

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy jócskán csalni fog a km óra...Vagy másra gondolsz?

Nekem 195/50 R15 van fent, de 50-nel megyek óra szerint és a valós pedig csak 45 km A téli gumim + 175/65 R14 és azzal is ez a helyzet. Nem mindegy hosszútávon mennyit pörög a kerék és a motor... Viszont a /60-at már sokallom. De Te tudod...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Vettem 4 alufelnit az astrámhoz.

Nem új de szépen megtakarították majd lefújták. Nekem nagyon tetszik. Még sosem volt alufelnim :-)

25.000 volt a 4 darab. Hiba mentes bár annyira nem tudom szaki módon átnézni de sehol semmi horpadás ütés nyom.

IMG_0054_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

IMG_0055_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Erre még rájön a 4 darab új gumi és végre nyugodtan furikázhatok. Kicsit nyugtalan voltam hogy a régi gumik egyszer csak megadják magukat az úton :-)

Kritika, vélemény?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Vettem 4 alufelnit az astrámhoz.

Nem új de szépen megtakarították majd lefújták. Nekem nagyon tetszik. Még sosem volt alufelnim :-)

25.000 volt a 4 darab. Hiba mentes bár annyira nem tudom szaki módon átnézni de sehol semmi horpadás ütés nyom

Erre még rájön a 4 darab új gumi és végre nyugodtan furikázhatok. Kicsit nyugtalan voltam hogy a régi gumik egyszer csak megadják magukat az úton :-)

Kritika, vélemény?

Helló a képről itélve szépek .

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Vettem 4 alufelnit az astrámhoz.

Nem új de szépen megtakarították majd lefújták. Nekem nagyon tetszik. Még sosem volt alufelnim :-)

25.000 volt a 4 darab. Hiba mentes bár annyira nem tudom szaki módon átnézni de sehol semmi horpadás ütés nyom.

Erre még rájön a 4 darab új gumi és végre nyugodtan furikázhatok. Kicsit nyugtalan voltam hogy a régi gumik egyszer csak megadják magukat az úton :-)

Kritika, vélemény?

Igen, tényleg látszólag makulátlannak tűnnek, de majd csak a centírozás után fog a majom a vízbe ugrani. Vagy nem. Remélem szerencséd lesz vele <_< Mondjuk nekem sikerült újakat venni némi segítséggel, de a használt is lehet olyan jó. Sok sikert :angry:

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!!Nem igazán értek a témához szerintetek ez jó lenne az f astrámhoz(Gsi c20ne)

Vagy vegyek nagyobbat vagy elég a 15ös???

Szia!

Ahogy látom 4x100-as osztású, tehát felrakható, viszont az ET szám az attól függ, hogy mennyire esik kifelé, vagy befelé a középvonaltól. Általában a gyárival megegyező értékűt szoktak feltenni. Hogy kíméljék a kerékcsapágyat.

Szerintem elég a 15"-os, nekem is olyan van. Ahhoz lehet alacsonyabb árfekvésű gumikat kapni. Mert a 16" és 17"-os gumiknak már húzósabb az áruk. Attól függ mennyit akarsz szánni rá...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ahogy látom 4x100-as osztású, tehát felrakható, viszont az ET szám az attól függ, hogy mennyire esik kifelé, vagy befelé a középvonaltól. Általában a gyárival megegyező értékűt szoktak feltenni. Hogy kíméljék a kerékcsapágyat.

Szerintem elég a 15"-os, nekem is olyan van. Ahhoz lehet alacsonyabb árfekvésű gumikat kapni. Mert a 16" és 17"-os gumiknak már húzósabb az áruk. Attól függ mennyit akarsz szánni rá...

Köszönöm a gyors választ hát nem tudom mindenképpen valami pofásat szeretnék és legelsösorban nem használtat!!!<_<

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors választ hát nem tudom mindenképpen valami pofásat szeretnék és legelsösorban nem használtat!!!:angry:

a magyar utak mellé fölösleges 15nél nagyobb ha normálisan használni is akarod, + amit linkeltél az nagyon ronda :P

ennél nagyobbnak max annyi előnye van h nemtucc felállni járdára és nem büntetnek meg <_<

Link to comment
Megosztás:

a magyar utak mellé fölösleges 15nél nagyobb ha normálisan használni is akarod, + amit linkeltél az nagyon ronda :P

ennél nagyobbnak max annyi előnye van h nemtucc felállni járdára és nem büntetnek meg :angry:

Nem pont ezt akarom megvenni csak gondoltam linkelek valami példát xd :P

Most se tudok felállni a járdára...... <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudtok valami jó oldalt ajánlani ahol tudok felniket nézni!!köszi :P

Először keress felni márkaneveket és utána csak beírod a keresőbe és kidobja. Pl. SilverLine Miami, MomoCorse, ilyesmiket.

http://alufelnit.hu/vasarlas/ http://www.autogumibolt.hu/ stb. stb. Az már csak Rajtad múlik, hogy ügyeskedsz a keresővel <_< http://www.rial.hu/enter.php konfigurátorral

én vagyok a Valaki :angry: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.