Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Őőő... Akkor most passzol rá vagy nem? Nekem egy 96-os sedanom van, és tudnék szerezni GSI első lököst! De ha sokat kell alakítgatni, meg variálni a lámpatestel.... :(

A lökösnek és a hűtőrácsnak semmi köze egymáshoz, felteheted a GSi első lököst, és olyan rácsot társítasz hozzá, amilyet akarsz. Én így tudom.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg de. Elnyomja kicsit. Ha jól remélem coupe fogja megmondani a tutit. Ha nem, akkor tévedtem.

(Egyébként felmegy, de nem fog szépen állni.)

Le kell vágni a hűtőmaszk alját(peremét a lámpa alatti részen) mert a gsi lökös tetején van egy perem ami miatt nem engedi a két fület bepattanni a lámpa alatt.

Link to comment
Megosztás:

Le kell vágni a hűtőmaszk alját(peremét a lámpa alatti részen) mert a gsi lökös tetején van egy perem ami miatt nem engedi a két fület bepattanni a lámpa alatt.

Ja, vagy a lökösből vágsz és akkor a levétele nélkül lehet lámpát cserélni. :(

Link to comment
Megosztás:

Ja, vagy a lökösből vágsz és akkor a levétele nélkül lehet lámpát cserélni. :D

Nekem úgy se ment fel az egyik oldalon,és ez persze fényezés után derült ki :S Egyszerübb a hütőmaszkot alakítani,lámpa cseréhez meg a lököst leszedni :P .Te meg Én ebben már profik vagyunk :cry: :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szerintetek ez igaz lehet? -nekem nagyon gyanus....

http://racing-bazar.hu/alkatresz/motor/uni...omos_turbo.html

Nehogy bedőlj a hülyeségnek.

Ez úgy néz ki, mint egy fűtőmotor. Gondolj bele, az mennyi levegőt fúj be, és könnyen lehet(sőt, biztos), hogy ez is csak annyit képes, és inkább folytja a rendszert.

Elektromos turbóval kísérletezgetnek csak. Szerintem jól működő megoldás nincs még belőle.

Illetve ha van, az meg egy pár plusz akksit igényel, és nem állandóan meg, hanem csak néha.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.