Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

F Astra tuning


Tiv.

Recommended Posts

Igen, de zk-n nem csak a CO-ja fontos a gépnek B)

Amúgy most jövök omival zk-ról, emlékezett rá tavalyról az öreg, így könnyedén végeztünk :D

A Hondánál nekem is így volt... Majd jövihónapba megyek a Astrával is , mondjuk engem ismernek, de szerintem elsőre lemérik aztán már majd csak rutinból! B)

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Ilyenkor van birság is?

Vagy több a vizsgadij?

Azt nem tudom, hogy a vizsgadíj több e, mert még normálisan nem vizsgáztattam soha B)

birság az van sajnos, nekem elsőnek 10e volt most 25e, de irok nekik, hogy mérsékeljék mert csoró diák vagyok B)

Link to comment
Megosztás:

X18XE X20XEV betegség, hogy a gyári kipufftorok öntvény elreped.Gyáriban horror az ára.Nekem is ilyen gondom volt, azért lett a 4-2-1.Ebként igen, másik talp kell hozzá, mert az XEV-nek más a kiképzése.Én vettem egy kipufftömítést, és az alapján kivágattam apuméknál ilyen nagynyomásű izével.tehát nem láng, és nem lézer.Utána oda adtam a kipuffosnak, hogy össze kellene hozni mind2 dolgot erre az 1 autóra! :D

Akkor jobban járok ha csináltatok egyet. A múltkor olvastam, hogy valaki csinál ilyet, de nem találom azóta. Hová is mehetek, kit keressek?

Link to comment
Megosztás:

Akkor jobban járok ha csináltatok egyet. A múltkor olvastam, hogy valaki csinál ilyet, de nem találom azóta. Hová is mehetek, kit keressek?

Ez még a Vekiben készült, de végül is minden látszik.

34860479.jpg

Merre vagy helyileg?

Közben megnéztem, hogy Debrecen.Akkor Mackósajt tud majd infóval szolgálni. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem foglalkoznak vele, egy pesti céget ajánlottak (Janodob) , és ott 60-at mondtak rá szereléssel. Kicsit sok.

Esetleg tud valaki még valami ötletet, hogy hol érdeklődjek?

Kiskunmajsán is van ember, aki 25-30e.-ért csinálja.......csak gondoltam megjgyzem, végszükség esetén-re! :D

Link to comment
Megosztás:

Vécsei 28.

De holnap elgurulok ha gondolod hozzájuk, és megkérdezem. :D

Na, voltál? Mit mondtak? Mert én nem voltam, a ventimet javíttatom, meg rohangálok, hogy javítás vs. új.

Kiskunmajsán is van ember, aki 25-30e.-ért csinálja.......csak gondoltam megjgyzem, végszükség esetén-re! :D

Tudsz többet mondani erről, mert ott a közelben laknak tesómék és akár az is szóba jöhet ha nincs más.

Link to comment
Megosztás:

Tudsz többet mondani erről, mert ott a közelben laknak tesómék és akár az is szóba jöhet ha nincs más.

Demó XE Corsájára a srác hozta össze a gyári 55-ös leömlöt a Bastuff 63.5-ös rendeszerrel, ill. Mor16V-nek az MV6-os GSi-re komplett kipuffrendszer a leömlőktől, savállóból.....

Refinek ennyi sztem már elég. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.