Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Hogy nagyobb gázadásnál csörögnek a szelepek !Jellegzetes jól hallható csörgő hang.

Értem, köszi.

Csak azért érdeklődöm, mert nálam is csörög valami. Viszont biztos nem ez, mert sok kútnál megfordultam és akkor is produkálta a hangot. Vagyis nem mindig. Pl ma is hallottam a városban, de itthon a fal mellett pörgetve nem jött elő a "csörgés". Szerintem csak valami kilazult és az rezonál be időnként. De azért idegesítő...

Link to comment
Megosztás:

100% város - 10 LIter... :) :)

(g astra x14xe)

Igen kb nálam is ezt produkálta. De most vhogy 11 körül mozog. De egyre inkább az az érzésem hogy a szar nafta az oka! De végre akkor van aki 100% city üzembe használja. Mert már kezdett idegesíteni hogy az enyém ennyire szar mert hogy itt mindenkinek 6,5-7,5-8 ak at fogyaszt nekem meg 10et .Most akkor vagy mieink szarok vagy a többieké überjó.

Link to comment
Megosztás:

9 alá sosem ment igazán városban, 3 éve van nálunk azt hiszem.

elvileg ez normális, mert pályán,országúton tűrhetőbben eszik.

szerintem másoknak is ennyit enne ha Budapesten kellene totyorogniuk 100

%-ban.

de talán az sem mindegy, hogy a mienk sedan...

Link to comment
Megosztás:

Z14XEP én így szeretlek :)

Hát igen TWP az full más. Apám H-sedajába Z18XEP van az városba megáll 7,5-8,5 be, kis lábbal nyugdijasan.

az Z18XER , és nem twinport.

az azért fogyaszt kevesebbet, mert erős a motor, és sokkal könnyebben mozgatja a kasznit mint a gyenge 1.4 es.

Senki se hitte el, hogy amig a coupém volt kevesebbet evett mint az asszony 1.4 ese.

Link to comment
Megosztás:

Télleg, nem is figyeltem, csak elfogott a lendület :) ... persze ettől még igaz, hogy kevesebbet eszik, csak épp az az 1.8-as télleg nemm TWP....

az Z18XER , és nem twinport.

az azért fogyaszt kevesebbet, mert erős a motor, és sokkal könnyebben mozgatja a kasznit mint a gyenge 1.4 es.

Senki se hitte el, hogy amig a coupém volt kevesebbet evett mint az asszony 1.4 ese.

Link to comment
Megosztás:

A föld napja van,biciklivel mentél munkába??? :) (úgy a legkisebb a fogyi)

Mindennap azzal megyek. a gyereket is azzal viszem a bölcsibe, a másikat néha oviba. Így is lehet ám, csak figyelni kell az autósokra, van köztük tahó rendesen, le se sz@rja, h gyerek ül mögöttem. meg 1ébként is :) Most voltam szarvason (hogy ne offoljak) és 4,9 volt a fogyi. Persze ez kályha. 90-120 konstans...

Link to comment
Megosztás:

Azmilyenaz?? :)

Igen ,végülis az az igazi takarékosság amikor mehetnénk kocsival is,de mégis

a bicajt választjuk.Nincs fogyasztás-szennyezés.

mármint a hordozó milyen? a nyeregcsőnél lévő vázra kell felfogatni egy konzolt, abba belerax egy ülést, ami a csomitartó fölé lóg. Szal mögötted ül a gyerek. Olyan is van, h előttad ül, de én azt nem szeretem, nagyon rossz lesz a bicaj súlypontja.

zuglóban lakom, itt is dolgozom, jó idő van, gyerek imád bringázni, vétek lenne kocsizni...

Link to comment
Megosztás:

mármint a hordozó milyen?

Ááááá,nem értetted a fricskát a szövegben! :)

Azt írta a jeges,hogy:"Azzal mentem, kisfiamat is kisüléssel vitem oviba "

Ezt a szókapcsolatot abban az értelemben használjuk,hogy pl.:

-Autóval mentem dolgozni:tehát beülök a kocsiba és azzal haladok.

-Biciklivel túráztam:tehát felülök rá és tekerem a bicajt.

Most ezen gondolatmenet mentén haladva az a mondat,hogy kisüléssel vitte oviba a gyerkőcöt

az azt jelenti,hogy beültek a kisülésbe a kiccsalád és azzal(csak maga a kisülés) haladtak az úton az oviig! :)

Éted mán,mit nevettem? :D

(nekem is volt kicsi a csaj és nekünk is volt biciklisülése a gyereknek)

Link to comment
Megosztás:

Ááááá,nem értetted a fricskát a szövegben! :)

Azt írta a jeges,hogy:"Azzal mentem, kisfiamat is kisüléssel vitem oviba "

Ezt a szókapcsolatot abban az értelemben használjuk,hogy pl.:

-Autóval mentem dolgozni:tehát beülök a kocsiba és azzal haladok.

-Biciklivel túráztam:tehát felülök rá és tekerem a bicajt.

Most ezen gondolatmenet mentén haladva az a mondat,hogy kisüléssel vitte oviba a gyerkőcöt

az azt jelenti,hogy beültek a kisülésbe a kiccsalád és azzal(csak maga a kisülés) haladtak az úton az oviig! :D

Éted mán,mit nevettem? :D

(nekem is volt kicsi a csaj és nekünk is volt biciklisülése a gyereknek)

Bakker, értem már. Pojénkodok itten én is gazdagon, oszt a másé meg nem esik le :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.