Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Annyira megtettszett az uhuhu Hondájában a virág,hogy elhatároztam ,én is nevelek az Astrában.

A motort átkereszteltem(hening-nem hening hanem Mc-elek- ötlete alapján) Ecotec-ről ÖKOTEC-re,150 km-t mentem

kizárólag repce és búzaföldek mellett földúton,amit csak lovak és tehenek húzta járművek

használnak 90 éve,igazi szőlőből készült bort ittam a kísérlet alatt,szilvapálinkával és

csak zöldségeket ettem.

Ennek hatására a fogyasztása drasztikusan csökkent a kocsinak és

a virágszirmok és a levelek is hiánytalanul megjelentek a műszerfalon,íme:

Bocs, hogy idepofátlankodtam a szomszéd topicból, ez a dolog működne F Astránál is? Mostanában sok a fogyim. :)

Link to comment
Megosztás:

Bocs, hogy idepofátlankodtam a szomszéd topicból, ez a dolog működne F Astránál is? Mostanában sok a fogyim. :)

Igen,persze működik ott is.De mivel az régebbi konstrukció azzal 100 km-el többet kell a földúton menni a lentebb

megnevezett feltételek mellett kikapcsolt klímával és az utasoknak vegáknak kell lenniük, csak valódi magyar

szőlőből készült bort szabad inniuk a vadaspörkölthöz.

Egyébként most dolgozom éppen,hogy a fogyasztást is odavarázsoljam a műszerfalra,mivel az előző

tulaja a kocsinak volt olyan gondatlan,hogy BC-t nem kért a vásárláskor.Ezért most kénytelen

vagyok papíralapú(újrafelhasznált) fedélzeti számítógépet készíteni,holnap ha otthon leszek

be is építem.A további hír a fogyasztáscsökkentő projektről az ,hogy annyira öko lett a gép,hogy

a kis ibolya kinőtte az autót és sajnos tetőablakom sincs,hogy azon tovább terjeszkedhetne,ezért valszeg

másik kisebb növénnyel kell pótoljam.

Hamarosan elindítom blogomat is a témával kapcsolatban:ectecbőlökotecetvarázsoltambioetanollal címmel.

Link to comment
Megosztás:

Igen,persze működik ott is.De mivel az régebbi konstrukció azzal 100 km-el többet kell a földúton menni a lentebb

megnevezett feltételek mellett kikapcsolt klímával és az utasoknak vegáknak kell lenniük, csak valódi magyar

szőlőből készült bort szabad inniuk a vadaspörkölthöz.

Egyébként most dolgozom éppen,hogy a fogyasztást is odavarázsoljam a műszerfalra,mivel az előző

tulaja a kocsinak volt olyan gondatlan,hogy BC-t nem kért a vásárláskor.Ezért most kénytelen

vagyok papíralapú(újrafelhasznált) fedélzeti számítógépet készíteni,holnap ha otthon leszek

be is építem.A további hír a fogyasztáscsökkentő projektről az ,hogy annyira öko lett a gép,hogy

a kis ibolya kinőtte az autót és sajnos tetőablakom sincs,hogy azon tovább terjeszkedhetne,ezért valszeg

másik kisebb növénnyel kell pótoljam.

Hamarosan elindítom blogomat is a témával kapcsolatban:ectecbőlökotecetvarázsoltambioetanollal címmel.

Fórumozni is azért fórumozol ritkábban, hogy ne fogyjon az áram. Az is öcó tevékenység ám. :)

Link to comment
Megosztás:

Fórumozni is azért fórumozol ritkábban, hogy ne fogyjon az áram. Az is öcó tevékenység ám. :)

Méghogy én ritkábban fórumozok,minden nap itt vagyok!

Egyébként most is takarékoskodom otthon az árammal,mert nem vagyok ott,hanem máshol...

Tényleg írígylem azokat akik 7 liter körül eljárnak a kocsival,az enyém azt soha sem fogja tudni.

Amúgy tegnap is takarékoskodtam(pénzel)mert rájöttem,hogy nekem is van EDC kártyám

amire az AGIP kúton kedvezményt adnak - 10 ft./litert.

Ezt is a fórumnak köszönhetem,mert itt írta valaki.

Link to comment
Megosztás:

És aztán betolta a kútra a kocsit? :) Vagy a vége csak becslés?

Nem becslés..telitank előtte csordultig.950km-t ment és utána megint teli ami 52L volt(ja...és ukrán benzinnel-210Ft/L)

Csak azért írtam ki,h irigykedjetek.

Nekem a Z14XE 8.5-9.5-öt zabál rövidtávokkal.

Haver napi 20km-t megy "dinamikus stílusban"90-130-as átlaggal,szal...szerintem irigyelni való.

Link to comment
Megosztás:

Méghogy én ritkábban fórumozok,minden nap itt vagyok!

Egyébként most is takarékoskodom otthon az árammal,mert nem vagyok ott,hanem máshol...

Tényleg írígylem azokat akik 7 liter körül eljárnak a kocsival,az enyém azt soha sem fogja tudni.

Amúgy tegnap is takarékoskodtam(pénzel)mert rájöttem,hogy nekem is van EDC kártyám

amire az AGIP kúton kedvezményt adnak - 10 ft./litert.

Ezt is a fórumnak köszönhetem,mert itt írta valaki.

EDC kártya - 10.000.-ért megvetted, vagy a honlapjukon írt egyéb módon jutottál hozzá? Ha így, akkor leírnád, hogy hogyan?

Link to comment
Megosztás:

Nem becslés..telitank előtte csordultig.950km-t ment és utána megint teli ami 52L volt(ja...és ukrán benzinnel-210Ft/L)

Csak azért írtam ki,h irigykedjetek.

Nekem a Z14XE 8.5-9.5-öt zabál rövidtávokkal.

Haver napi 20km-t megy "dinamikus stílusban"90-130-as átlaggal,szal...szerintem irigyelni való.

Szerintem kamuzik. :)

5,47-re jön ki a fogyasztás, amit nehezen hiszek el, ha 100-zal megy átlagban. Valami itt nem stimmel. :)

Link to comment
Megosztás:

Ideális körülmények között, sík úton, ha soha nem kapcsolgat, csak megy stabilan 5-ben 100-al akkor lehetséges, de közúton.....hát... :rolleyes

Nekem volt az 1.6-os F Astrával 5.3 is. Úgy számoltam, ahogy mindig, telitank 1. kattanás, de ebben benne lehet az eltérő kutakból adódó okosság... + a jobb lábam :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt az 1.6-os F Astrával 5.3 is. Úgy számoltam, ahogy mindig, telitank 1. kattanás, de ebben benne lehet az eltérő kutakból adódó okosság... + a jobb lábam :)

Nekem a legjobb még az elején tanulóvezető koromban nagypapis stílusban volt 6.3L/100Km 1.4-el. Azért hihetetlenek ezek a kicsi számok, mert nem sokan laknak pálya mellett, hogy felhajt, megy 2 órát meg lehajt. Ha már város van dugó, kapcsolgatás az már dob a fogyin.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a legjobb még az elején tanulóvezető koromban nagypapis stílusban volt 6.3L/100Km 1.4-el. Azért hihetetlenek ezek a kicsi számok, mert nem sokan laknak pálya mellett, hogy felhajt, megy 2 órát meg lehajt. Ha már város van dugó, kapcsolgatás az már dob a fogyin.

2 személlyel, klíma nem volt, pont olyan idő volt, h az ablakok is mind fel voltak húzva, csak a levegőrostélyon jött be levegő, bp-kolozsvár pálya nélkül, konstans 90 (már amennyire emléxem). Ez 2002-ben volt. Amúgy én jól fogyasztok mindig :) 1.1-es fiestával bp-gdansk 4,6L. Amúgy vegyesben 6,5 L volt az F-fel, persze nem télen. De most már kicsit jobban pörgetem a dízelt (is), mióta tudok erről az eltaknyosodós dologról. Szal én hiszek neki, sztem elvileg lehetséges és 1ébként is miért kamuzna? Itt mi mindannyian tök jó fejek vagyunk :) és igazmondók, nemde?!

Link to comment
Megosztás:

2 személlyel, klíma nem volt, pont olyan idő volt, h az ablakok is mind fel voltak húzva, csak a levegőrostélyon jött be levegő, bp-kolozsvár pálya nélkül, konstans 90 (már amennyire emléxem). Ez 2002-ben volt. Amúgy én jól fogyasztok mindig :) 1.1-es fiestával bp-gdansk 4,6L. Amúgy vegyesben 6,5 L volt az F-fel, persze nem télen. De most már kicsit jobban pörgetem a dízelt (is), mióta tudok erről az eltaknyosodós dologról. Szal én hiszek neki, sztem elvileg lehetséges és 1ébként is miért kamuzna? Itt mi mindannyian tök jó fejek vagyunk :) és igazmondók, nemde?!

De végülis lehet, csak én nem nagyon tudok alacsony fogyasztáshoz ideális körülményeket produkálni, felesben etanolozok, szinte csak város rövidtávok, 2-5-10 kilóméterek, meg pörgetem is a kocsit. Az igazmondást nem is vitatom, de úgy vettem észre hogy(nem csak a fórumon) általában hajlamosak a gazdik lefele szépíteni a fogyin.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.