Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Debrecen-Zamárdi-Debrecen 700km, ebböl kb 650 pálya 56liter lötyi 8L átlag.... Odafele 120-130, visszafele stabil 140-el. 3 személy, nem túl nehéz tatyókkal. Csak én érzem k*rva soknak? Kezd elegem lenni a kocsibol, 8 liter alá nemnagyon sikerül levinni soha a fogyasztást...

Egy egynégyes ilyen tempónál már jócskán hörpintget, ha tartósan 90-100 között használnád, szerintem 7 alá le kellene tudnod vinni, ilyen tempónál még az enyém is kijön ennyiből. Szerintem nem sok.

Link to comment
Megosztás:

Debrecen-Zamárdi-Debrecen 700km, ebböl kb 650 pálya 56liter lötyi 8L átlag.... Odafele 120-130, visszafele stabil 140-el. 3 személy, nem túl nehéz tatyókkal. Csak én érzem k*rva soknak? Kezd elegem lenni a kocsibol, 8 liter alá nemnagyon sikerül levinni soha a fogyasztást...

kabbe

Link to comment
Megosztás:

Nekem napról napra jobb a fogyasztásom :D

6000ft-ért tankoltam,és 71,5 km-ert mentem :icon4:

még veszek egy 5liter benzint és felgyújtom.

Lyukas a tankod. 22 literes fogyasztás szinte lehetetlen. Teli tankot hajtsál ki országúton. 5-ösben 90-el. Ha van rá lehetőséged. Az lesz mérvadó. És mindig első kattanásig tankolj. Persze ekkora eltérést nem okozhatja ez.

Ekkora fogyasztást már mérnie kell valamilyennek műszernek az tuti. TECH-2 vagy ilyenek. Valami nyitva marad vagy zárva, vagy keverésnél van valami.

Meg kell nézetni. Ha már ilyen durvát fogyaszt az autó, akkor az a jó, hogy tuti megtalálni a hibát. +1 literes fogysaztásnál esélytelen lenne utána járni.

Link to comment
Megosztás:

Lyukas a tankod. 22 literes fogyasztás szinte lehetetlen. Teli tankot hajtsál ki országúton. 5-ösben 90-el. Ha van rá lehetőséged. Az lesz mérvadó. És mindig első kattanásig tankolj. Persze ekkora eltérést nem okozhatja ez.

Ekkora fogyasztást már mérnie kell valamilyennek műszernek az tuti. TECH-2 vagy ilyenek. Valami nyitva marad vagy zárva, vagy keverésnél van valami.

Meg kell nézetni. Ha már ilyen durvát fogyaszt az autó, akkor az a jó, hogy tuti megtalálni a hibát. +1 literes fogysaztásnál esélytelen lenne utána járni.

ennyit nem tud elégetni,ha nagyon bedúsul,akkor is fullad,ha nagyon szegény a keverék,akkor is.... 22 litert én sem tudok megetetni vele....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 12 volt a max, pedig állatkodtam... :D Valami nem kerek ott, az biztos.

22l-t megetetni lehetetlenség....

Lehet előtte nem is volt teletankolva, most meg telenyomatta, + valamiért sokat eszik.... Vagy egész nap dugóban állt....

Link to comment
Megosztás:

22l-t megetetni lehetetlenség....

Lehet előtte nem is volt teletankolva, most meg telenyomatta, + valamiért sokat eszik.... Vagy egész nap dugóban állt....

Nem szoktam teletankolni.Villog a tank,bemegyek a kútra,6000-ft-és ennyi.mindig így mérem.Dugó nem volt,mint írtam pálya volt 68km-er

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.