Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


kori

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Szép jó napot mindenkinek!

Új vagyok itt a fórumon és mivel bemutatkozó oldalt nem nagyon találtam ezt nem is forszíroznám. Igazából információkat - véleményeket szeretnék tőletek kérni, mivel most tervezem, hogy veszek egy Opelt.

Mind a két kiszemelt autó 2003 Vectra C GTS. Az egyik 2.0 T motorral a másik 3.2 V6. benzines mivel a Dieselekhez még annyit sem értek mint a benzinesekhez. Őszintén szólva félek is ezektől az új cdi-s motoroktól használtan.

Tudtok é valamilyen tanácsot adni nekem, hogy mire érdemes figyelni vásárláskor? Ami esetleg ezeknek a típusoknak olyan sajátos hibája amire érdemes odafigyelni. Bármilyen gyakorlati tanácsot - véleményt megköszönnék ami ehhez a két típushoz fűződik. Esetleg olyan oldalt ahol meg tudom nézni ezeknek a típusoknak a feltöltési mennyiségeit adatait, hogy milyen kenőanyagokat ajánlanak stb.

Itt kutakodtam már kicsit, de nem találtam sok mindent erről a két modellről. Persze lehet, hogy elkerülte a figyelmem. :rolleyes:

Előre is köszönöm!!

Minden jókat!

atilla

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok uraim ! És B:Ú.É:K.

Új vagyok a forumon,és segitségeteket kérem.

Nem tudok szrezni a Vectra GTS 2003 asnak első lökháritot.

A gyári nagyon drága,az enyémet le lopták az autórol és nem volt CASCO-m.

Olyan lökös kellene amelyék lámpamosó nélküli.

Elöre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Szervusztok!

Tegnap lettem tulajdonosa egy gyönyörű C Vectrának és rögtön lenne egy kérdésem, amivel nem boldogulok. CD70 Navi van benne, bluetooth-os kihangosítóval.

A gondom az, hogy nem tudom rávenni a kihangosítót és a telefonomat, hogy megtalálják egymást. Sőt, a telefon menü a kijelzőn csak "NO PHONE" -t ír, és ettől nem tágít, bármit is nyomok meg. A használati utasítás szerint, ha nincs készülkék a telefon tartóban (itt pedig nincs), akkor automatikusan a bluetooth menünek kellene feljönnie. Nekem viszont semmi sem látszik ebből.

Biztos vagy benne bluetooth? Vagy csak nekem nem jön össze valami?

Köszi!

Ui: a kocsi isteni, nagyon rég vágytam már rá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

a rádió nagy gombját megnyomod, és a beállitásoknál a keresésre, és ott megkeresed a telefont...

na ez az ami nem megy :lol:

ugyanis a amikor a kijelző telefonnál van, akkor hiába nyomok bármit, semmire sem reagál, csak "No Phone"

időközben kicsit utánaolvastam és kiderült, hogy nem minden CD70-ben van bluetooth egység. csak opcióként van megjelölve.

valszeg az enyémben nincs.

Link to comment
Megosztás:

na ez az ami nem megy :lol:

ugyanis a amikor a kijelző telefonnál van, akkor hiába nyomok bármit, semmire sem reagál, csak "No Phone"

időközben kicsit utánaolvastam és kiderült, hogy nem minden CD70-ben van bluetooth egység. csak opcióként van megjelölve.

valszeg az enyémben nincs.

aha.... na ezt még én sem tudtam... :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv emberek!

Hamarosan beruházok egy C-s Vectrába és érdekelne pár tanács, mire érdemes odafigyelni a vételnél!

Konkrétan GTS 2.0 Turbo-s Vectrát szeretnék, ha valakinek esetleg ilyen van, elmondhatná személyes tapasztalatait is a gépről!(Fogyasztás, úttartás, gyorsulás, esetleges hibái, stb.)

Köszöntem a választ/válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.