Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

-- Hát igen, nem olcsó de mihez képest ügye. Hengerfej csiszolás, valami beállító kerék is kell,(nem tudom minek, és mit állít be vele) De az biztos,hogy az kell. Opel elektronikát át kódolja a laptipptopp -jával. be kell kötni azt a potmétert, ez tuti 53 Euró..

--A beállítás az a hosszabb idő. És persze kell a GPS be beprogramozni hogy hol adnak ilyen Benyát. Igaz most 240 ért láttam.

-- A Srác egy éve jár a Szeniével, és brutál a gépezet. Na ja fogyasztása is van,De ha leveszi akkor el jár vele, állítólag jobban jön ki ilyenkor mintha Diesel lenne. És ha menni akar akkor közel jár a 20l fogyihoz. De élvezetes a nyomaték.

Link to comment
Megosztás:

-- Hát igen, nem olcsó de mihez képest ügye. Hengerfej csiszolás, valami beállító kerék is kell,(nem tudom minek, és mit állít be vele) De az biztos,hogy az kell. Opel elektronikát át kódolja a laptipptopp -jával. be kell kötni azt a potmétert, ez tuti 53 Euró..

--A beállítás az a hosszabb idő. És persze kell a GPS be beprogramozni hogy hol adnak ilyen Benyát. Igaz most 240 ért láttam.

-- A Srác egy éve jár a Szeniével, és brutál a gépezet. Na ja fogyasztása is van,De ha leveszi akkor el jár vele, állítólag jobban jön ki ilyenkor mintha Diesel lenne. És ha menni akar akkor közel jár a 20l fogyihoz. De élvezetes a nyomaték.

ne haragudj,de amiket leírtál elég hübelebalázs dolognak tűnik.

itt a fórumon sokan járnak szesszel.és sok km a tapasztalat,de hf-et átalakítani nem kell hozzá meg az a kerék(gondolom fokolókerék a vezérléshez)na az sem kell.

ha meg a jet ecu-ját át tudja írni akkor biztos nagyon okos ember.ja az biztos nem jön ki 53 ejróból.

a fizika miatt többet kell adni a motornak a szeszből,de ezt elolvashatod az E85-s topikban.......akkor rájössz miket írtál le. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne haragudj,de amiket leírtál elég hübelebalázs dolognak tűnik.

itt a fórumon sokan járnak szesszel.és sok km a tapasztalat,de hf-et átalakítani nem kell hozzá meg az a kerék(gondolom fokolókerék a vezérléshez)na az sem kell.

ha meg a jet ecu-ját át tudja írni akkor biztos nagyon okos ember.ja az biztos nem jön ki 53 ejróból.

a fizika miatt többet kell adni a motornak a szeszből,de ezt elolvashatod az E85-s topikban.......akkor rájössz miket írtál le. :lol:

53- Euró a szabályzó amit be kell szerezni.

Link to comment
Megosztás:

ne haragudj,de amiket leírtál elég hübelebalázs dolognak tűnik.

itt a fórumon sokan járnak szesszel.és sok km a tapasztalat,de hf-et átalakítani nem kell hozzá meg az a kerék(gondolom fokolókerék a vezérléshez)na az sem kell.

ha meg a jet ecu-ját át tudja írni akkor biztos nagyon okos ember.ja az biztos nem jön ki 53 ejróból.

a fizika miatt többet kell adni a motornak a szeszből,de ezt elolvashatod az E85-s topikban.......akkor rájössz miket írtál le. :lol:

Hi!

hol van ez az E85 topik? Nem találtam sehol.

(Engem is érdekelne a téma E2.0-hoz.)

Köszi előre is!

L

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm!

Pedig egyszerű. Be ütöd az E85 őst és kiad pár oldalt. alul a szövegeknél van a topik felirat. Ott aztán nyomják az okosságot és az észt..

Jöv héten talán már én is E85 őssel száguldok.. :lol: Persze nam a Zsaruk elött :-) :)

Link to comment
Megosztás:

meg is nézted ? én egyszer láttam élőben a ring talin...nem jön be :lol:

igazából bontani gondoltam........a kilincsnélküliség nekem sem tetszik pl.

nem néztem meg végül pedíg terveztem.elég érdekesen lehet összetákolva,mert anno keresett nálam 5ös váltót és hozzá komplett kuplugot és sokalta az árat pedíg olcsón adtam volna.szal mehet ott is reszelés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

--Na még egyszer ehhez is hozzá szólok!

Ezt a Szenit Kecskeméten árulták kb 3 éve!!! Ott néztem meg. Akkor 240.E ft ért nem vettem meg. Nem tettszett a Bőr össze varrása, A Automata váltó kulissza is ide oda mozgott. Csak a sofőr ülésnél nyílt elektronikusan az ajtó és a csomagtartó. (távirányítóval persze)

--Olyannak tünt az ülés mintha egy ülés huzatot raktak volna rá. (persze ez az én látás szögem, nem a másé).

--Szóval ,ha nekem jönnek és kigyullad az a kocsi? Kérdem ki az aki ki tudja nyitni abban az időben, mert ilyenkor mindenki ,kapkod , sietne meg menteni, és nincs kilincs!

- Oké beüti az üveget, be nyúlhat, és pár a pöcsöm is ég addigra.. Szóval , ha nincs benne az az elektronika ,( amit kint bele tesznek) Amikor ütközik akkor ki reteszel -nek az ajtók.

-- Hozzá teszem lehet,hogy az új tulaja már ezeket megjavította , és rendbe szedte a gépet.

-- Érdekes még nem találkoztam találkozón ezzel a kocsival. És Ti ,??

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.