Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Rekord-Senator-Monza


kori

Recommended Posts

Tessék járni Soltvadkertre...

Eddig egyszer indultam el (5 éve), de annak se lett jó vége, akkor tört össze a Calibrám. :( Azóta kicsit olyan mumus nekem ez a Soltvadkert. :excl:

De már nagyon érik, szeretnék is menni, jövőre remélem eljutok. Legfeljebb babonából nem arra indulok el mint legutóbb, hanem más utat keresek.

Link to comment
Megosztás:

Eddig egyszer indultam el (5 éve), de annak se lett jó vége, akkor tört össze a Calibrám. :lol: Azóta kicsit olyan mumus nekem ez a Soltvadkert. :excl:

De már nagyon érik, szeretnék is menni, jövőre remélem eljutok. Legfeljebb babonából nem arra indulok el mint legutóbb, hanem más utat keresek.

Ez mondjuk mondhattad volna :(

Ha ott akarsz lenni, akkor megoldjuk biztos valahogy a dolgot, ha nem is akarsz autóval jönni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha van 5-let segitsetek hogy kire lehet rábizni egy teljes kábelköteg felujitást !?

Komplett 24V szelepes kábelkötege ,sajnos össze vissza gurányolták az előző tulajok ,inditásgátló ,riasztó ,stb....

2 köteg is van ,egyet vissza kén állitani gyári álapotába !

köszi

Ha közelebb lennél, mondanám, hogy egy téli napon, mikor csak benn lehet tevékenykedni, nekieshetünk, de nem olyan nagy mutatvány, forrasztóeszközök, zsugorcső, bandázsszalag, és hajrá! :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ha közelebb lennél, mondanám, hogy egy téli napon, mikor csak benn lehet tevékenykedni, nekieshetünk, de nem olyan nagy mutatvány, forrasztóeszközök, zsugorcső, bandázsszalag, és hajrá! :(

Köszi szépen!

Ha végeztem azzal amit kitűztem célul ,akkor nekiesek és meglátom mit tehetek...

Tudom hogy nem lehetetlen ,idegrencer kérdése... :excl:

Sajnos a kábelkötegem vagy 40 helyen át van forrasztva az indgátló és a riasztó miatt ,

jo lesz kiherélni azt a vackot!

De először is vegezni akarok a kasznival és a mechanikával!

Amugy a matt (12V) seni kötege sem 100-as... valami nagy zárlat van ott is.

valmi valamivel össze van olvadva,már ugy vettem hogy a szivargyujtó

szálai végig meg vannak olvadva... ha ráadom a világitást minden kontrollámpa

világit ,idex csak akkor van ha közben nyomom az elakdásjelzőt, a fordulatszámmérő

és a km ora hol megy hol nem... de néha meg semmi baja!

Mivel a 12V elég fapados ,szerintem egy alap omega kötegre cserélem ,már ha sikerül

szereznem olyat ami nem gányolt! ? vagy egy fapados B seniére!

Szal meg vagyok én áldva ezzel a drága elektronikával !

Irigylem öcsém asconáját ilyen téren...

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen!

Ha végeztem azzal amit kitűztem célul ,akkor nekiesek és meglátom mit tehetek...

Tudom hogy nem lehetetlen ,idegrencer kérdése... :excl:

Sajnos a kábelkötegem vagy 40 helyen át van forrasztva az indgátló és a riasztó miatt ,

jo lesz kiherélni azt a vackot!

De először is vegezni akarok a kasznival és a mechanikával!

Amugy a matt (12V) seni kötege sem 100-as... valami nagy zárlat van ott is.

valmi valamivel össze van olvadva,már ugy vettem hogy a szivargyujtó

szálai végig meg vannak olvadva... ha ráadom a világitást minden kontrollámpa

világit ,idex csak akkor van ha közben nyomom az elakdásjelzőt, a fordulatszámmérő

és a km ora hol megy hol nem... de néha meg semmi baja!

Mivel a 12V elég fapados ,szerintem egy alap omega kötegre cserélem ,már ha sikerül

szereznem olyat ami nem gányolt! ? vagy egy fapados B seniére!

Szal meg vagyok én áldva ezzel a drága elektronikával !

Irigylem öcsém asconáját ilyen téren...

Mcsk, van egy kábelkötegem a Caravan Omiból, gyárinak tűnik. he kell, elmész érte és elvitted...

(mondjuk amilyen szerencsés vagyok 2-3 hétre rá kell pont :( )

Link to comment
Megosztás:

Mcsk, van egy kábelkötegem a Caravan Omiból, gyárinak tűnik. he kell, elmész érte és elvitted...

(mondjuk amilyen szerencsés vagyok 2-3 hétre rá kell pont :( )

Köszi szépen ! Úr vagy ! :excl:

Lehet szükségem lesz rá!

De remélem h nem dél afrikában van !?

Mit lehet róla tudni Pl: Milyen évjárat,

milyen felszereletség ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.