Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Tavaly autóvásárlás előtt én is filóztam ezen és találtam Sony modult, ami a Sonykat illeszti az Opel display és multikormányhoz. Aztán megvettem a rádiót is, mert anélkül nem adják a multikormányt.

De ha jól emlékszem, volt más gyárnak is.

És ez eredeti Sony cucc volt.

Link to comment
Megosztás:

Hello az lenne a kérdésem ha két neont felrakok az aljára a küszöbök mellé hol lehetene azt a legegyszerűben bevezetékelni a középkonzoli hogy ne nagyon kelljen szétbarmolni a belsejét. /pl.: szőnye fel borítások kárpitok le meg kiszerelése nélkül/

Link to comment
Megosztás:

Hello az lenne a kérdésem ha két neont felrakok az aljára a küszöbök mellé hol lehetene azt a legegyszerűben bevezetékelni a középkonzoli hogy ne nagyon kelljen szétbarmolni a belsejét. /pl.: szőnye fel borítások kárpitok le meg kiszerelése nélkül/

ha megtudod, légyszi mond el nekem is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

regebben volt szo tempomat utolagos beepiteserol.

en most jutottam el arra a pontra, hogy nekem is kellene ilyen. vegulis szuletett valami megoldas az elokeszites megletenek ellenorzesere? az enyemben (ld. alairas) lehet, hogy van vagy biztosan nincs vagy... ?

koszi a valaszokat.

KeeF

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nincs valakinek elfekvőben G Astra elektromos tükrökhöz kapcsolója.

Sajnos az újért 9000-et kérnek.

Köszi a válaszokat előre is.

Atis

06-20/979-0930

bogoatis@startadsl.hu

Szia!

www.opelbonto.hu -> kapcsolók -> tükör állítók

2000,-Ft/db

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!:lol:

Tegnap elhoztam(végre) az autót...(Astra Classic II Fantasy)

JVC KD-G 511 cdés rádiot tetettem bele...

Lehet hogy a navitásom miatt,de szomorúan tapasztaltam,hogy a hátsó ajtókba nincs hangszoró..(elötte corsám volt,ott alapból volt benne)...

Kérdésem ,Ti is így kaptátok,ill.kb. mennyit kóstál 2 alsó kategóriás hangszoró??

Köszi a választ!:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!:lol:

Tegnap elhoztam(végre) az autót...(Astra Classic II Fantasy)

JVC KD-G 511 cdés rádiot tetettem bele...

Lehet hogy a navitásom miatt,de szomorúan tapasztaltam,hogy a hátsó ajtókba nincs hangszoró..(elötte corsám volt,ott alapból volt benne)...

Kérdésem ,Ti is így kaptátok,ill.kb. mennyit kóstál 2 alsó kategóriás hangszoró??

Köszi a választ!:lol:

Sőt még a csipogókat is kispórolták belőle ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az első ajtóban benne van a csipogó vezetéke a csatival együtt. Le kell szedni a kis műanyag háromszöget a tükör állítónál és alatta megtalálod. Vissza van hajtva és szigszalaggal rá van erősitve a tükör állítóra. Szerintem legjobban akkor jársz, ha veszel egy pár gyári csipogót a bontóban kb. 3 ezerért és magad beszereled.

A hátsó ajtó hangszórójának vezetéke a B oszlopból még kijön, egészen a hátsó ajtó színes műanyag csatlakozójáig, onnan kell átvezetni az ajtóba. Nem egy életveszélyes mutatvány.

Egyébként erről már volt szó az "Astra gyári HI-FI" témában, ott részletesebben le van írva. Én az alapján csináltam meg a sajátomban.

Sok sikert!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

egy kis segítségre lenne szükségem. gyári riasztós a kocsi, ki is nyitottam szépen az ajtókat a riasztó irányítójával. mentem pár kilómétert, leálltam egy parkolóban és már nem működött. sem a riasztó távircsijével sem a kulcsban levő távirányítóval nem tudtam bezárni.

a kocsi nincs egy hónapos. mi van ilyenkor? mit kell vagy mit lehet tenni?

miért nem veszi az adást. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek infója arról, hogy Astra G esetén a manuális és automata klíma között a kezelőpanelen kívül van valami más különbség ?

Üdv: Pk

Más fajta vezérlő egység és kb. 10 különféle érzékelő, ami a manuálisban nincs benne. Ezt fejből mondtam, de rajzon régebben már néztem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.