Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Nagy Guruk:a gyárilag nem első ködlámpával szerelt ótóba,utólag a kapcsolót tényleg csak teljes kapcsoló panel cserével lehet megoldani?

Simán egy kapcsolót nem lehet beszerelni?? :?

Ha jól emléxem van egy "vak" kapcsolóhely, ahova szerintem be lehet tenni kapcsolót. Bontóban biztosan kapható. Nem hinném, hogy gyártanak 1 és 2 kapcsolós panelt. Nem lenne költséghatékony.

De a tévedés jogát fenntartom :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem van egy "vak" kapcsolóhely, ahova szerintem be lehet tenni kapcsolót. Bontóban biztosan kapható. Nem hinném, hogy gyártanak 1 és 2 kapcsolós panelt. Nem lenne költséghatékony.

De a tévedés jogát fenntartom :wink:

kapcsoló cserével orvosolható. utolag nem lehet kapcsolót beletenni...

még egy buktató: meg kell nézni, mert nem biztos hogy be van kábelezve előre a kapcslóű!!!!!

Link to comment
Megosztás:

kapcsoló cserével orvosolható. utolag nem lehet kapcsolót beletenni...

még egy buktató: meg kell nézni, mert nem biztos hogy be van kábelezve előre a kapcslóű!!!!!

Sajna nekem is ezt mondták a kapocsolóra,majd egy elektromos megsasolja,a lámpák vezetékei megvannak bár lehet,hogy ez kevés?!

Minden esetre köszi az infót.

Link to comment
Megosztás:

Hello uff!

Én most raktam be a 2000-es vasba. Körülményesre sikerült de összejött. Úgy indult hogy nem kell "csak" egy kuplungkapcsoló(6030 Ft), meg egy tempomatos indexkar(14 eFt). Mivel kábel van, X-es motor, így csak kell egy szoftver frissítés, és kész. Ehelyett kellett kébel, mert szinte minden autóban hiányzik(minek legyen tempomat kábel, ha gombos kar nincs), azt be kell fűzni (3-4 óra), kapcsolót és kart beszerelni(1/2 óra), frissíteni egy automatikás szoftverrel. és megy a gép magától.

Van valakinek tapasztalat esőérzékelő beépítéssel?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Hello uff!

Én most raktam be a 2000-es vasba. Körülményesre sikerült de összejött. Úgy indult hogy nem kell "csak" egy kuplungkapcsoló(6030 Ft), meg egy tempomatos indexkar(14 eFt). Mivel kábel van, X-es motor, így csak kell egy szoftver frissítés, és kész. Ehelyett kellett kébel, mert szinte minden autóban hiányzik(minek legyen tempomat kábel, ha gombos kar nincs), azt be kell fűzni (3-4 óra), kapcsolót és kart beszerelni(1/2 óra), frissíteni egy automatikás szoftverrel. és megy a gép magától.

Van valakinek tapasztalat esőérzékelő beépítéssel?

Üdv

Lehet, hogy ezt egy F-be is be lehetne aplikálni?? :?: Mármint a tempomatot?

Link to comment
Megosztás:

Hello uff!

Én most raktam be a 2000-es vasba. Körülményesre sikerült de összejött. Úgy indult hogy nem kell "csak" egy kuplungkapcsoló(6030 Ft), meg egy tempomatos indexkar(14 eFt). Mivel kábel van, X-es motor, így csak kell egy szoftver frissítés, és kész. Ehelyett kellett kébel, mert szinte minden autóban hiányzik(minek legyen tempomat kábel, ha gombos kar nincs), azt be kell fűzni (3-4 óra), kapcsolót és kart beszerelni(1/2 óra), frissíteni egy automatikás szoftverrel. és megy a gép magától.

Van valakinek tapasztalat esőérzékelő beépítéssel?

Üdv

X es motor???

X es motornál kell egy tempomat motor, amit utolag be kell építeni, mert az még gázbowdenes, nem elektronikus gázpedálos....

Link to comment
Megosztás:

Elektromos ablak fehuzasa taviranyitoval?

Akkor ugy latom nincs megoldas a problemamra!

De haveletlenul eszebe jutna valakinek valami megoldas az szoljon!

THX!

Immobi panel a becsületes neve, hozzá kell illeszteni a riasztóhoz, ami nem 1Xű, és persze az ablakemelődnek komfortmodulosnak kell lennie.Ha minden okés, akkor jöhet a mehet.

Link to comment
Megosztás:

Elektromos ablak fehuzasa taviranyitoval?

Akkor ugy latom nincs megoldas a problemamra!

De haveletlenul eszebe jutna valakinek valami megoldas az szoljon!

THX!

Anno a Corsámba szereltettem ilyet. Ha jól emléxem 10k körül volt az ára és ablakpáronként kell belőle 1 db. Az árra nem emléxem biztosan. Valóban a riasztótól kapta a vezérlést, de szerintem ha nincs riasztód, elképzelhető, hogy a központi zár vezérlőjével is össze lehet valahogy illeszteni, de erre nem vennék mérget.

Link to comment
Megosztás:

4 e / db olyan modul

Vmi ilyesmi... Nekem 8k-ért csinálták a kettőt annó uhu-ék. Gyári riasztó, gyári el ablak. Szóval nem esélytelen a dolog. De ezt is már írtam egy csomószor itt a G Astra fórumban gyerekek.... :roll: Rá kell keresni dolgokra és meglesznek... Pl a Hasznos infók topikban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.