Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Light Emitting Diode

Oké hallottam már a fényt kibocsátó diódáról. :lol: A kérdésem az lenne igazából, hogy lehet-e kapni a gyárival megegyező foglalatút? Ha nem akkor pedig hogyan lehet megoldani a beszerelését? Köszönöm a válaszokat előre is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Oké hallottam már a fényt kibocsátó diódáról. :lol: A kérdésem az lenne igazából, hogy lehet-e kapni a gyárival megegyező foglalatút? Ha nem akkor pedig hogyan lehet megoldani a beszerelését? Köszönöm a válaszokat előre is. ;)

hy

http://www.metroman.hu/product/index.php/A...-LED-del-LD1124

van több fajta is,de bármely tunningboltba kapsz, vagy az ebayon:

http://www.ebay.com/itm/10-pcs-Car-Auto-Do...=item19c14805ab

:)

Link to comment
Megosztás:

Oké hallottam már a fényt kibocsátó diódáról. :lol: A kérdésem az lenne igazából, hogy lehet-e kapni a gyárival megegyező foglalatút? Ha nem akkor pedig hogyan lehet megoldani a beszerelését? Köszönöm a válaszokat előre is. ;)

LED mátrixal nagyon jó :) konkrétan nekem 64 smd led van a rendszámtábla villbe:D jégfehér kicsit faragni is kellett de nagyon jó :) 64 led az 64 led :P! Ha kíváncsi vagy rá majd csinálok képet róla.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok :lol:

itt van ez kis kiegészítő :

http://www.xenonlampa.hu/xenonlampa.hu/index_xenon.html

most akkor ezzel könnyebb beszerelni a xenont gyári fényszóróba vagy sem??

Ha H7-es a xenon, akkor nem kell a gyári foglalatot farigcsálni, csak betekerni a helyére. Viszont a G-s Astra halogénes lámpatestében a xenon eléggé vakító.

Egy kis különbség a halogénes lámpatestben világító és a xenonos lámpatestben világító xenon között:

75174_1306181759.jpg

Link to comment
Megosztás:

Elektromos dolgokhoz értőktől kérdezném:

A motorfűtésem vezérléséhez kellene vinnem egy vezetéket amelyen a gyújtás ráadása után jelenik meg a 12 Volt. A motortérben honnan lehetne ezt "szakszerűen lelopni". Vagy el kell vinnem a vezetéket a gyújtáskapcsolóig? Ha igen, akkor ott milyen színű vezetéket keressek?

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, hogy képek is kellenek majd :lol:, ezért este csináltam gyorsan párat. Még a rádió hátra van, az is ki lesz fehérítve. Doksi nincs.

1bbd3a163287240.jpg 4e2188163287284.jpg 3dc39e163287325.jpg 81f2f9163287362.jpg

Nagyon jól néz ki!Én inkább kék párti vagyok.Nekem a kocsi színe is kék."delfin" kék.

Találtál valahol leírást a középkonzol kivételéhez vagy magad fedezted fel a rejtett csavarokat?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól néz ki!Én inkább kék párti vagyok.Nekem a kocsi színe is kék."delfin" kék.

Találtál valahol leírást a középkonzol kivételéhez vagy magad fedezted fel a rejtett csavarokat?

Ha pü-be küldesz egy e-mail címet akkor tudok küldeni egy pdf dokumentumot az egész világítás cseréről.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jól néz ki!Én inkább kék párti vagyok.Nekem a kocsi színe is kék."delfin" kék.

Találtál valahol leírást a középkonzol kivételéhez vagy magad fedezted fel a rejtett csavarokat?

Úgy látom gezoli majd megküldi... Még annyi van, hogy nekem a műszerfal színe megváltozik, ha kikapcsolom a kipörgésgátlót... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom gezoli majd megküldi... Még annyi van, hogy nekem a műszerfal színe megváltozik, ha kikapcsolom a kipörgésgátlót... :lol:

Nagyon tetszenek az Astra Coupe-k! Ha kicsit fiatalabb lennék és nem lenne még két gyermekem (amit egyáltalán nem sajnálok) akkor biztos, hogy nekem is lenne!

Nagyon szépen megcsináltad gratulálok hozzá! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon tetszenek az Astra Coupe-k! Ha kicsit fiatalabb lennék és nem lenne még két gyermekem (amit egyáltalán nem sajnálok) akkor biztos, hogy nekem is lenne!

Nagyon szépen megcsináltad gratulálok hozzá! ;)

Köszi! Na igen, ezek sztem örökké jól fognak kinézni. Régi vágyam volt nekem is, és örülök, h nem volt pénzem új autóra... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elektromos dolgokhoz értőktől kérdezném:

A motorfűtésem vezérléséhez kellene vinnem egy vezetéket amelyen a gyújtás ráadása után jelenik meg a 12 Volt. A motortérben honnan lehetne ezt "szakszerűen lelopni". Vagy el kell vinnem a vezetéket a gyújtáskapcsolóig? Ha igen, akkor ott milyen színű vezetéket keressek?

Előre is köszönöm a segítséget.

A motortérben van egy doboz, amiben relék meg biztosítékok vannak, én először ott próbálnék meg kotorászni egy próbalámpával. A motortérben is vannak gyújtásra működő dolgok, a gyújtáskapcsolóig biztos nem kell visszamenni, mondjuk én ebben az esetben is inkább a biztosítéktábla környékéről venném le valahonnan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.