Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Mihez kell más ABS modul?

Nekem benne van a TC gyárilag, épp azt akarom elérni hogy kikapcsolható legyen, mert így folyton működik.

(Coupéban széria volt, legalábbis 1.8-tól felfelé biztosan. Csak az ESP volt extra.)

jah :)

én ezt nem tudtam :)

akkor a második rajz a Tied :)

Kérdés van még ? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Öeah... ezt légyszi magyarul, mert így még mindig nincs meg nekem... a 4-es minek a hova? :blush:

szóval :)

kapcsoló 2es lába a multitimer 34es lábába (ez csak a kapcsoló világításához kell)

kapcsoló 3as lába ABS vezérlő 25 lábához

kapcsoló 4es lába egy testelési ponthoz

valszeg szar a rajz ... mert rajz szerint a motortér egyik negatív elosztójából megy a negatív szál a 4es lábra ...

de minek ? :) ... nincs értelme ,és nincs is közte az X2 nagy csati amin átmegy ...

a vekiben is így van megoldva ... direkt emiatt megnéztem :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki annak a dugónak a cikkszámát,ami ebbe a csatiba belemegy.

Ez a vonóhorog villanyának gyári kiépítése csak kéne a másik fele ami ebbe belemegy aztán csatlakozik a vonóhorgon levő dugóhoz.

K_p220_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki annak a dugónak a cikkszámát,ami ebbe a csatiba belemegy.

Ez a vonóhorog villanyának gyári kiépítése csak kéne a másik fele ami ebbe belemegy aztán csatlakozik a vonóhorgon levő dugóhoz.

Köszönöm előre is!

válogass :)

http://www.opel-accessories.com/subproductgroup.jsp?language=hu&country=HU&vehicle_name=Zafira&category=Sz%C3%A1ll%C3%ADt%C3%B3-+%C3%A9s+rakod%C3%B3rendszerek&subcategory=Von%C3%B3horog&part_num=93165134

Link to comment
Megosztás:

Ennek így nincs értelme. Azt a 25-öst nem a testre kell kapcsolni, hanem a WEG-re!

Ha a kapcsolót kikapcsolod, nincs sebesség jel, mintha állna az autó. Lehet fékezni, lehet indulni...

én nem tudom... én is furcsállom... de ez a gyári kapcsolási rajz

a vekinél is így van megoldva hogy kap egy testet...

na azt viszont nem tudni hogy adja a negatív szálat ,vagy a kapcsoló szakítja meg... és így kapcsolja ki a TC-t

Link to comment
Megosztás:

nekem is érdekes hogy a testet kapcsolja....

a vekinél is meg az astránál is..

mivel ez a program eléggé interaktív így ha rámegyek a szál végére azt írja hogy testtelési pont.. egészen végig követtem a karosszériáig

én csak azt tudom mondani amit a program ír :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki annak a dugónak a cikkszámát,ami ebbe a csatiba belemegy.

Ez a vonóhorog villanyának gyári kiépítése csak kéne a másik fele ami ebbe belemegy aztán csatlakozik a vonóhorgon levő dugóhoz.

Köszönöm előre is!

Ezt pontosan hol találtad?

Link to comment
Megosztás:

@Mc-elek, DartVödör:

Tök jól elbeszélgettek, bár érteném... :D

Mondjuk közelednek az álláspontok, egyre biztosabb hogy a 25-ös pin lesz a nyerő, már csak az a kérdés hogy vajon testre kell kötni vagy simán megszakítani?

ahogy néztem az be is van kötve neked a csatiba... szakítsd meg :),abból baj nem lehet

ha mégse jó ,akkor nincs több ötletem

a TC csatid az gyári?

Link to comment
Megosztás:

a TC csatid az gyári?

Nem.

Illetve nincs olyan csatlakozóm amilyennek én a TC csatit gondolom, ellenben van egy amit nem ismerek fel. Ilyennek kéne lennie a gyári TC csatlakozójának (ilyen a kapcsolóm is):

742717-20121024-qGlcuq.jpg

Ehelyett van egy méretre nagyjából ugyanekkora, de sokkal több érintkezővel rendelkező csatlakozóm ugyanitt, hasonló az automata váltó csatlakozójához. A lenti képen látszik az automata váltó csatija (zöld), na nekem van még egy ugyanilyen mellette, csak az kék. Fogalmam sincs mi lehet. :blush:

742716-20121024-Hpel9r.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

SOS-be kellene nekem egy kapcsolási rajz Légzsákhoz, mert direktbe be lett kötve az ülés alatt a csatlakozó és szerintem fordítva rakta össze a srác, a vezetéket és leszeretném ellenőrizni! Nekem is megvolt de nem találom sajnos!

Kék, Kék fehér kábel lenne nekem fontos, hogy melyikre melyik megy!

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

SOS-be kellene nekem egy kapcsolási rajz Légzsákhoz, mert direktbe be lett kötve az ülés alatt a csatlakozó és szerintem fordítva rakta össze a srác, a vezetéket és leszeretném ellenőrizni! Nekem is megvolt de nem találom sajnos!

Kék, Kék fehér kábel lenne nekem fontos, hogy melyikre melyik megy!

Köszönöm

Szia!

Amennyiben a bal-első ülés alatti oldallégzsák csatlakozóról van szó, akkor a kék a kékkel, a kék-fehér pedig a barnával csatlakozik.

legzsak_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.