Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha érdekel valakit, lehet, hogy eladom dobozában lévő gyári GM - SWF Astra G OPC caravan hátsó lámpa párt (füstszínű, index rész fehér, narancs izzó kell bele).

Engem is érdekelne,ha olcsóbban adod mint az Unix a TYC-et:)Nézegetem régóta de még nem szántam el magam,hogy vegyek.Állítólag van olyan fórumtag aki bont Opc caravant.

Link to comment
Megosztás:

Gyarit olcsobban, mint az utangyarit, azert vannak elkepzelesek. :D

Az opc.cvanon nem gyari lampak voltak.

Azok is gyári lámpák,hiszem SWF gyártja:) Nekem a hátsó lámpa teljesen mindegy,hogy gyári-e vagy TYC.Az elsőnél nem mindegy csak.TYC is meg a Klokkerholm gyárt olyat,mint az OPC-n van.Unix honlapján megtalálod 15.777 Ft/db.Mondjuk az sem olcsó,de azért sok kedvezménnyel,már nem olyan vészes.

Link to comment
Megosztás:

Azok is gyári lámpák,hiszem SWF gyártja:) Nekem a hátsó lámpa teljesen mindegy,hogy gyári-e vagy TYC.Az elsőnél nem mindegy csak.TYC is meg a Klokkerholm gyárt olyat,mint az OPC-n van.Unix honlapján megtalálod 15.777 Ft/db.Mondjuk az sem olcsó,de azért sok kedvezménnyel,már nem olyan vészes.

Tudom hogy milyen es mennyiert van, de ebben az arban gyarit talalni nagy szerencse. Foleg ha mondjuk tudsz kedvezmenyt.
Link to comment
Megosztás:

Remélem arról.A szövegbe az van írva hogy gyári sötétített enjoy kivitel,de a képeken meg nem az van,hanem az OPC-be való.Érdekes egy bagázs,voltam náluk egy párszor.Lehet mást fényképeztek le:)

En kartervedot kerestem naluk, de nem is lattak.meg, csak a muanyag kosztaszitot.
Link to comment
Megosztás:

En kartervedot kerestem naluk, de nem is lattak.meg, csak a muanyag kosztaszitot.

Mikor én voltam gyertyát venni a kollégám Astrájába,fél óráig vitatkoztak hogy milyen kell bele.Aztán otthagytam őket,és vettem a Csergőnél.Géptetőbe akartam még venni szigetelést,de az sem volt.Holnap megkérdezem azt is hátha már van.

Link to comment
Megosztás:

lehet megvenném :D

Sziasztok!

24EFt-ra gondoltam a párért. Végleg nem döntöttem, de ha komolyan érdekel valakit, a jövő hét végére kiderül mi lesz vele. A b.tamas@citromail.hu címen megtaláltok, illetve 15 óra után a 06307091462-es számon elérhető vagyok. Anno újonnan darabját vettem ennyiért.

Módosítva : Budai Tamás
Link to comment
Megosztás:

Sziastok. Villany ablakhoz valaki tudna adni egy alap rajzot. Nem gyári cucc utólagos. A bal ajtón 2 gomb van amiről a jobb oldalit is tudom vezérelni, jobb oldalon egy gomb 3 drót megy felé a csati 5 drótos a motor 2 drótos.

Szeretném megoldani, hogy zárásra magától felmenjen van egy két elképzelés csak ahhoz át kéne látnom, hogy hogyan is működik simán 12V-ról mindenféle plussz elektronika nélkül a dolog. persze olcsóban akarom megoldani így a gyári komfort dobozt mellőzném.

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma az Opelbontóban.Nem olyan a lámpa mint a képeken.Szokás szerint azt sem tudta a srác miről beszélek.Enjoyokba való sötétítettet akart adni 9500 Ft-ért.Mondtam neki hogy a honlapon másmilyen van,és ráadásul az egyik kétszer annyiba kerül mint a másik.Az Unixban is voltam 13.990 az ára,de most perpillanatt nem rendelhető.A haverom azt mondta 8000 körül megkapja a kedvezményével. Zoli a szigetelés érdekelne.Patentod is van hozzá,vagy azt kapni a Cromaxnál?

Módosítva : Geopake
Link to comment
Megosztás:

Voltam ma az Opelbontóban.Nem olyan a lámpa mint a képeken.Szokás szerint azt sem tudta a srác miről beszélek.Enjoyokba való sötétítettet akart adni 9500 Ft-ért.Mondtam neki hogy a honlapon másmilyen van,és ráadásul az egyik kétszer annyiba kerül mint a másik.Az Unixban is voltam 13.990 az ára,de most perpillanatt nem rendelhető.A haverom azt mondta 8000 körül megkapja a kedvezményével. Zoli a szigetelés érdekelne.Patentod is van hozzá,vagy azt kapni a Cromaxnál?

Szokasos fejetlenseg. Sztem talalok patentot is, lehet kapni is.
Link to comment
Megosztás:

Szerelt már be valaki a gyári hangszórók helyére beépítőkerettel más típust? Első-hátsó ajtóba? Az érdekelne, hogy a kapható kerettel simán befér bármilyen hangszóró vagy a vízzáró fóliára ígyis-úgyis lyukat kell vágni mert a hangszóró mágnese csak úgy fér majd be?

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

Szerelt már be valaki a gyári hangszórók helyére beépítőkerettel más típust? Első-hátsó ajtóba? Az érdekelne, hogy a kapható kerettel simán befér bármilyen hangszóró vagy a vízzáró fóliára ígyis-úgyis lyukat kell vágni mert a hangszóró mágnese csak úgy fér majd be?

Köszi előre is!

Bármilyen? NEM.

A gyári hangszórónak is van mágnese, és rájöttek, ha mágnes mögé nem kell fólia, szóval ott nincsen.

Link to comment
Megosztás:

@Alulu, andris83, Budai Tamás: Srácok, köszi a segítséget a tükörlap ragasztással kapcsolatban! Rázós volt a hetem, meg a jövő hét is az lesz, de ez a kétoldali ragasztós dolog szimpatikus, remélem, kibírja addig a tükörlap, meg valahol sikerül felhajtanom a 3M-est is.

Valami ilyen kellene?:

http://micro-trend.unas.hu/spd/3M_331915B12/3M-Scotch-331915B12-standard-ketoldalas-habositott

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.