Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Anyám a Renault Megan-jába rakatott váltózárat, jól járt vele… Szervizben szerelték be, majd egy hét után Erzsébeten a ház elöl elvitték a kocsit. Fel sem kellet, hogy törjék, a szervizben készítettek hozzá kulcsokat. ;)

Ezt ki mondta, hogy a szervízben készítettek hozzá kulcsokat?

Melyik cég terméke került bele? Tytan Dipol vagy Defend Lock?

Három kulcs jár hozzá alapban és mind megkapod. Lemásolni elég, sőt igencsak nehéz ezeket a fajta kulcsokat.

Enyém az rendőrségre riasztós garázsban áll, max ha követnek valahová, akkor vihetnék el. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ezt ki mondta, hogy a szervízben készítettek hozzá kulcsokat?

Melyik cég terméke került bele? Tytan Dipol vagy Defend Lock?

Három kulcs jár hozzá alapban és mind megkapod. Lemásolni elég, sőt igencsak nehéz ezeket a fajta kulcsokat.

Enyém az rendőrségre riasztós garázsban áll, max ha követnek valahová, akkor vihetnék el. :wink:

A rendőrségen mondták neki, hogy több olyan autó is eltűnt azok közül, amikbe ott rakták be a váltózárat. A szerviz az Renault szerviz volt…hogy melyik típus volt a váltózár azt nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy most hülye kérdést teszek fel, de egy biztosíték mitől mehet ki?

Múltkor kiment a riszatóé, azóta viszont (kopp-kopp-kopp) minden okés

Valószínűleg az áramkörben folyó áram túllépte a biztosíték névleges áramát a jelleggörbéjében megadott időn túl. Ezáltal a biztosítékban található olvadószál felmelegedett folyáshatárig....és kampec.

Link to comment
Megosztás:

és baj, ha mondjuk a 20-ast kicserélem 25-re? (ha egyáltalán van olyan bizti:))

Maximum leég a kocsid :twisted: :wink:

Szerintem elnyíródott valamelyik kábeled. Lehet, hogy gumidogó mellett vezették át valamelyik kábelt és a lemez elvágta a szigetelést.

Én a helyedben visszamennék a riasztóshoz, hogy qrva gyorsan csinálja meg gariba, vagy adja vissza a pénzt.

Emléxel, nekem a rádióm vágta ki a biztit.... Ott egy saruvédő műanyag szigetelés csúszott vissza a kábelen, mert nem volt rendesen lerögzítve... M*xabo sucks :evil:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel vettem észre, hogy kiégett a bal oldali Superblue tompított izzóm... ;) Lehet, hogy tegnap sem égett már a Lurdy talinál?

Npasi, biztos te rontottad el! :wink: :lol: Pont beszéltünk is róla tegnap, hogy neked 15000 km-ig bírta. Rossz hatással vagy az autómra! :lol:

Egyébként kb fél évig bírta az izzó, 6-7000 km-t mentem tán vele...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G Astra-ba szeretném utólag beszerelni az első ködlámpákat. Vettem a bontóba gyári ködlámpákat.

Műszaki segítséget kérnék:

- Külön kapcsolóra rakjam, vagy a hátsó kapcsolójára ráköthetem?

- Mennyire valószínű hogy a kábelezés elő van készítve, az autó 2003-as.

Ha bárkinek van valami jó kis ötlete szívesen veszem, vagy ha valaki már csinált ilyet kérem segítsen.

Előre is köszi, Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

G Astra-ba szeretném utólag beszerelni az első ködlámpákat. Vettem a bontóba gyári ködlámpákat.

Műszaki segítséget kérnék:

- Külön kapcsolóra rakjam, vagy a hátsó kapcsolójára ráköthetem?

- Mennyire valószínű hogy a kábelezés elő van készítve, az autó 2003-as.

Ha bárkinek van valami jó kis ötlete szívesen veszem, vagy ha valaki már csinált ilyet kérem segítsen.

Előre is köszi, Üdv.

tudomásom szerint a müszaki vizsgán csak akkor megy át az autó, ha külön kapcsolóra van kötve az első ködlámpa.

Link to comment
Megosztás:

tudomásom szerint a müszaki vizsgán csak akkor megy át az autó, ha külön kapcsolóra van kötve az első ködlámpa.

Akkor én is kérdezek. Lököst cserélni kell hozzá, ha nem ködlámpás, vagy van kippattintható rész?

Esetleg, ha nem gyárit akarok, hanem "projektorosat", akkor tudtok valakit aki szépen beapplikálja?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ha elhangzott már idáig akkor elnézést kérek, de segítsetek abban, hogy 1,6-os g Astrában szeretnék hátulra tárcsafékes futómővet, illetve előre hátra 5 csavaros felnit. Hol találok ehez bontott cuccot. Úgy tudom, hogy az ABS -es első - hátsó tárcsafékek ötcsavarosak.

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Ha elhangzott már idáig akkor elnézést kérek, de segítsetek abban, hogy 1,6-os g Astrában szeretnék hátulra tárcsafékes futómővet, illetve előre hátra 5 csavaros felnit. Hol találok ehez bontott cuccot. Úgy tudom, hogy az ABS -es első - hátsó tárcsafékek ötcsavarosak.

Előre is köszönöm.

www.opelbonto.hu

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.