Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

vagy ez is megváltozott a cl2-nél....ott már más...

karmot nem kell kipattintani. Ez úgy néz ki, hogy a lehúzó és a kárpit fém, általam karmoknak nevezett izékkel van összeszorítva. Namost ha az egyiket kiszeded, akkor a másik kilazul és ki lehet venni. Mivel a kárpitot nem tudod kiszedni belőlük, ezért a lehúzót szeded ki. Lehet van más módszer, én ezt ismerem.

Link to comment
Megosztás:

vagy ez is megváltozott a cl2-nél....ott már más...

karmot nem kell kipattintani. Ez úgy néz ki, hogy a lehúzó és a kárpit fém, általam karmoknak nevezett izékkel van összeszorítva. Namost ha az egyiket kiszeded, akkor a másik kilazul és ki lehet venni. Mivel a kárpitot nem tudod kiszedni belőlük, ezért a lehúzót szeded ki. Lehet van más módszer, én ezt ismerem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Jövőhéten megejtek egy komplett ledcserét a belső térben, (világításkapcsoló és környéke, műszerfal illetve középkonzol, plusz fény beépítése), ha valakit érdekel akkor készítek róla képeket hogy milyen sorrendben és mit, hogyan kell leszedni és cserélni, aztán a doksit felteszem egy fájlmegosztó oldalra és bemásolom ide a címet.

Érdekel valakit?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Jövőhéten megejtek egy komplett ledcserét a belső térben, (világításkapcsoló és környéke, műszerfal illetve középkonzol, plusz fény beépítése), ha valakit érdekel akkor készítek róla képeket hogy milyen sorrendben és mit, hogyan kell leszedni és cserélni, aztán a doksit felteszem egy fájlmegosztó oldalra és bemásolom ide a címet.

Érdekel valakit?

Igen!

Köszönettel venném!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Jövőhéten megejtek egy komplett ledcserét a belső térben, (világításkapcsoló és környéke, műszerfal illetve középkonzol, plusz fény beépítése), ha valakit érdekel akkor készítek róla képeket hogy milyen sorrendben és mit, hogyan kell leszedni és cserélni, aztán a doksit felteszem egy fájlmegosztó oldalra és bemásolom ide a címet.

Érdekel valakit?

Engem is érdekelne, köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Jövőhéten megejtek egy komplett ledcserét a belső térben, (világításkapcsoló és környéke, műszerfal illetve középkonzol, plusz fény beépítése), ha valakit érdekel akkor készítek róla képeket hogy milyen sorrendben és mit, hogyan kell leszedni és cserélni, aztán a doksit felteszem egy fájlmegosztó oldalra és bemásolom ide a címet.

Érdekel valakit?

Jó gondolat, bár én már túl vagyok ezen a műtéten de sokaknak igen hasznos lehet. Valami hasonlót kéne öszzehozni mint ez: LINK

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Jövőhéten megejtek egy komplett ledcserét a belső térben, (világításkapcsoló és környéke, műszerfal illetve középkonzol, plusz fény beépítése), ha valakit érdekel akkor készítek róla képeket hogy milyen sorrendben és mit, hogyan kell leszedni és cserélni, aztán a doksit felteszem egy fájlmegosztó oldalra és bemásolom ide a címet.

Érdekel valakit?

Igen, Én is csatlakozok!

Link to comment
Megosztás:

A központi zár és riasztó helye a jobb oldalon van!

Akkor a központi zár lehet, mivel riasztó nincs a kocsimban, de minden vezeték be van építve, nanemár, hogy a riasztó meg le van kábelezve :lol: :lol: ! De az ECU 10-es pin-je pedig nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Más első ülést szertenék a kocsimhoz,mert a z eredeti eléggé kényelmetlen.Mik a lehetőségek?

Előre is köszi!

Szerintem szerezz bele egy cabrio ülést mert azok kényelmesebbek, meg ha állítható deréktámasza van akkor az királyság! Ebben is fűthető ha gondolod csak nagyon nehéz találni a bontókban. Nekem is egy ilyen ülés lenne az álmom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.