Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

http://www.vatera.hu/opel_astra_g_zafira_v...1435238679.html

A régit meg eladod egy ötösér!!

Ennyi...

És ki veszi meg ötösért? Te megvennéd? Egyébként ne felejtsétek el a légzsákok szavatossági ideje asszem 8 évente lejár. Érdemes cserélni újra. Talán még a kezelésiben is benne van. :D

az opel jel matrica át lehet rakni!!

Ja, csak ha nyílik a zsák, akkor nehogy a szemed közé vágódjon.

Link to comment
Megosztás:

És ki veszi meg ötösért? Te megvennéd? Egyébként ne felejtsétek el a légzsákok szavatossági ideje asszem 8 évente lejár. Érdemes cserélni újra. Talán még a kezelésiben is benne van. :D

Ja, csak ha nyílik a zsák, akkor nehogy a szemed közé vágódjon.

Én még ezt nem hallottam,de olyat se aki ezért cserélt volna.Én biztos nem cserélném.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Buék mindenkinek!

Nincs valakinek tippje honnan tudnék szerezni gyári xenon fényszóróhoz 10pólusú csatlakozót? Be kéne építenem a verdába a lámpicskut csak csoki nélkül nehézkes :D Szervizbe kérdeztük azt mondták csak kábelköteggel együtt van :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Buék mindenkinek!

Nincs valakinek tippje honnan tudnék szerezni gyári xenon fényszóróhoz 10pólusú csatlakozót? Be kéne építenem a verdába a lámpicskut csak csoki nélkül nehézkes :D Szervizbe kérdeztük azt mondták csak kábelköteggel együtt van :)

hali

ilyet keresel:

http://cgi.ebay.de/orig-Xenon-Stecker-Opel...=item3cb3e7d3d7

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Buék mindenkinek!

Nincs valakinek tippje honnan tudnék szerezni gyári xenon fényszóróhoz 10pólusú csatlakozót? Be kéne építenem a verdába a lámpicskut csak csoki nélkül nehézkes :D Szervizbe kérdeztük azt mondták csak kábelköteggel együtt van :)

vagy ilyet :

http://cgi.ebay.de/NEU-Xenon-Scheinwerfer-...=item2eb2479159

Link to comment
Megosztás:

Egyébként ne felejtsétek el a légzsákok szavatossági ideje asszem 8 évente lejár. Érdemes cserélni újra. Talán még a kezelésiben is benne van. :D

Pontosabban bajod nem lesz belőle ha cseréled, de túl sok haszna sincsen. Legalábbis számodra, mert a gazdaság az attól pörög hogy fogyasztasz... :)

A GM-nél pár éve csináltak egy tesztet erre vonatkozólag: összetörtek egy '73-ból származó (akkoriban még elég ritka volt az airbag) légzsákos autót, hogy megnézzék hogy a 30+ éves légzsák is működik-e. Mondanom sem kell hibátlanul tette a dolgát.

Általános érvényű igazság (egyébként a kézikönyvben is ez szerepel) hogy a légzsák mindaddig működőképes, amíg nem ég a visszajelzője a műszerfalon.

Link to comment
Megosztás:

Pontosabban bajod nem lesz belőle ha cseréled, de túl sok haszna sincsen. Legalábbis számodra, mert a gazdaság az attól pörög hogy fogyasztasz... :D

A GM-nél pár éve csináltak egy tesztet erre vonatkozólag: összetörtek egy '73-ból származó (akkoriban még elég ritka volt az airbag) légzsákos autót, hogy megnézzék hogy a 30+ éves légzsák is működik-e. Mondanom sem kell hibátlanul tette a dolgát.

Általános érvényű igazság (egyébként a kézikönyvben is ez szerepel) hogy a légzsák mindaddig működőképes, amíg nem ég a visszajelzője a műszerfalon.

Ez nem olyan mint a gumi,nem kopik.Valamelyik opeles marketinger murtyák kitalálta,aki meg beveszi,azt jól lehúzzák.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítség kellene:

Szeretnék venni egy Pioneer 2320-as cd-s, mp3-as autórádiót. Jelenleg egy Blaupunkt cd-s van benne. Megnéztem, két db. csatlakozó megy jelenleg a rádióba (+az antenna), viszont a Pioneerbe csak 1 csati lehetőség van. Hogyan tudom bekötni a Pioneert? :D

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítség kellene:

Szeretnék venni egy Pioneer 2320-as cd-s, mp3-as autórádiót. Jelenleg egy Blaupunkt cd-s van benne. Megnéztem, két db. csatlakozó megy jelenleg a rádióba (+az antenna), viszont a Pioneerbe csak 1 csati lehetőség van. Hogyan tudom bekötni a Pioneert? :D

A pioneerhez tartozékként jár egy átalakító csati amivel be tudod kötni :) .........de ha nincs hozzá, itt egy link ahol tudsz rendelni.

http://www.autohifi.addel.hu/search.php?se...344b76c3e7a5713

Link to comment
Megosztás:

Köszi. A kérdésem még az lenne, hogy a két csati közül melyiket hova dugjam? Ezt honnan tudom meg? Vagy mindegy?

A két csati (hangszórók és a táp) bolond-biztosak. Nem lehet összekeverni őket, mivel a biztosító "pöcök" nem ugyan ott van rajtuk, ezért nem illeszkedik mással, csak a saját párjával.

Link to comment
Megosztás:

A két csati (hangszórók és a táp) bolond-biztosak. Nem lehet összekeverni őket, mivel a biztosító "pöcök" nem ugyan ott van rajtuk, ezért nem illeszkedik mással, csak a saját párjával.

Köszönöm, akkor sanszos, hogy még én is meg tudom csinálni... :D

...arról hallottatok, hogy a Pioneer elektromos szakember általi beszereléshez (gari papíron történő pecséttel) köti a garanciát? Ez valóban így van?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm, akkor sanszos, hogy még én is meg tudom csinálni... :)

...arról hallottatok, hogy a Pioneer elektromos szakember általi beszereléshez (gari papíron történő pecséttel) köti a garanciát? Ez valóban így van?

Nem csak a pioneer.....mindegy milyen rádiót veszel, szakműhelybe kell beszereltetni csak akkor él a gari!

De most neked új a fejegységed? Akkor járna hozzá adapter! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Buék mindenkinek!

Nincs valakinek tippje honnan tudnék szerezni gyári xenon fényszóróhoz 10pólusú csatlakozót? Be kéne építenem a verdába a lámpicskut csak csoki nélkül nehézkes :D Szervizbe kérdeztük azt mondták csak kábelköteggel együtt van :)

Írj privit, én tudok segíteni benne.

Link to comment
Megosztás:

Ma vettem a bontóban bőr multikormányt.Kérdésem a következő,milyen kábelek,csatik kellenek hozzá,hogy működjön is?Egy fajta csati az van benne,de azt egyenlőre ki kellett vegyem,mert nem tudtam a dudával összehozni,más a hossza.Most a régi kábel van benne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.