Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Extra-felszerelések beépítése utólag + elektromos kérdések


Amusing

Recommended Posts

Vettem, de még nem raktam rá.

Milyen, és hány db patent, csavar kell rá, és hol vetted?

2db 8mm-es patent, és 8-8db csavar (11073425), feszítő anya (24441317) kell. Cromaxban az összesen 1200Ft volt.

Opel kereskedében 3500Ft-ot mondtak a szettre, de volt ahol a csavar+ feszítő anyara 1100Ft/db-ot írtak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

REST IN PEACE.. Made In China?

Figyelem, 2 félét lehet kapni: 12V 1,2W (ez kell neked, autóba való)

A másik 12V 0,8W (nem biztos hogy a kereskedő hibája, ugyan úgy néz ki, csak olcsóbb)

Ez nyerőgépbe való. Nem világít olyan fénnyel, de nem is melegszik annyira.

Minden kínában készül.

1.2W-os az izzó...Ha ez nem bírná sokáig, akkor teszek bele LED-et. Most a fényerőt kicsit levettem, hogy nehogy más égjen ki, mert mindenhol máshol nehezebb cserélni. Pl a középső kijelző talán a leghúzósabb, habár nem tudom, hogy a KM órában mennyire nehéz. De lehet már LED-ek vannak a 2007-es kocsimban ott?

Link to comment
Megosztás:

A BSweb.hu (opel16V) ismertem, de tavaly óta nem lehet kapni, és most is csak ígéret van.

A scangauge.com nem ismerem, de az "önjáró" vagyis csak a saját kijelzőjén megy.

Viszont a YACC megy az F-es, és G-s TIDen, MIDen, vagy 1, vagy 2 soros 12, vagy 20 karakteres HD44780 kompatibilis akár LCD, akár VDF kijelzőn.

Komplett beépítési leírás van ASTRA G-hez! Ha jól láttam, akkor mindazt tudja amit Opel16V-nél most nem lehet kapni.

ez mibe fáj?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.