Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

Sziasztok! Nekem kb egy hónapja világít az ABS, és nem működik. Lehetséges, hogy beázott? Mert belefutottam egy nagy tócsába, és még a motor is leállt. Aztám a motor pár perc után újraindult, de utánna az ABS nem működött mindig, aztán meg sehogy. Mi lehet a baj?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nekem kb egy hónapja világít az ABS, és nem működik. Lehetséges, hogy beázott? Mert belefutottam egy nagy tócsába, és még a motor is leállt. Aztám a motor pár perc után újraindult, de utánna az ABS nem működött mindig, aztán meg sehogy. Mi lehet a baj?

nekem sikerült az abs-el is szívnok az ősszel.elég volt hozzá,hogy az 1ik jeladó kontakthibás lett és nem is mindíg.csak néha......a víztől meg simán lehet.ha az 1ik jeladó nem mükszik akkor kikapcsol az abc compija nehogy baj legyen.

Link to comment
Megosztás:

nekem sikerült az abs-el is szívnok az ősszel.elég volt hozzá,hogy az 1ik jeladó kontakthibás lett és nem is mindíg.csak néha......a víztől meg simán lehet.ha az 1ik jeladó nem mükszik akkor kikapcsol az abc compija nehogy baj legyen.

Mi a teendőm vele?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Erre tud valaki válaszolni?? Hozok egy diesel difi-t az ne omegába. A régi féltengelyeim jók lesznek?? Vagy kellenének azok is?

3 féle féltengely van,az enyémben hála istennek a legritkább került a gyárban.ennek nagyobb az agyba menő ricnis rész átmérője és több is a ricni rjata mint a többin.igaz nekem a külső csukló ment szét nem a belső.

vehettem újat,nem épp ócsóóóért.

Link to comment
Megosztás:

Szaporodnak a problémák. :lol:

A difi amit hoztam B omegáé. Be lehet ezt tenni A omegába?? Esetleg egy hátsó dekni cserével???

na akkor újra kell karibrálni a szemmértékedet........nem vágom az omikat.de sztem nem lesz kompatibilis.szinte mindent megváltoztattak a B omiban.legalább is ahogy tudom.

Link to comment
Megosztás:

Jó a szemmértéked. Tényleg ez a legkisebb probléma. Az a nagy kérdés, hogy a B omega difit be lehet-eb tenni az A omegába. :lol:

igen belehet magät a sper supportot az a omega häzba csak ujra kell hezagolni :) nagyhäzas difikröl beszelünk!!!!!!!!!

c20ne,2.4cih ,diesel azok kishäzasak hosszab b feltengelyesek oda a manta rekord sper berakhato!!!!!

Link to comment
Megosztás:

igen belehet magät a sper supportot az a omega häzba csak ujra kell hezagolni :lol: nagyhäzas difikröl beszelünk!!!!!!!!!

c20ne,2.4cih ,diesel azok kishäzasak hosszab b feltengelyesek oda a manta rekord sper berakhato!!!!!

Köszi.

Bár én a B omega diesel difijét jóval nagyobbnak nézem, mint az NE-ét. ÉS a féltengelyek között is van különbség, úgy néztem. Inkább visszaadom. Aztán majd keresek belevalót.

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Bár én a B omega diesel difijét jóval nagyobbnak nézem, mint az NE-ét. ÉS a féltengelyek között is van különbség, úgy néztem. Inkább visszaadom. Aztán majd keresek belevalót.

Az nagyhäzas

en a2.3 omega tdre gondoltam az kishäzas

A diesel b omi a legszelesseb hätso futomü ergo leghosszabb feltengelyek.

De a sper maga berakhato a 2.6,30i,3.024v häzba.

C20 ne häzba nagy ätmeröre es szelessegre is.

sok sikert :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.