Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

nehéz indítás


komega

Recommended Posts

sziasztok.hat megoldodott a problemam.kerek 55ezerert :rolleyes:

a benzimpumpamrol le volt szalva a gumicsövem.

hat ennyi 2 het 3 szerelö.nem nagy dolog mi.csak azt nem ertem a kompjuter ezt miert nem villantja ki hogy a benzimpumpa a gebasz?azert köszi a jotanacsokat.

meg egy kerdes hogy programozom vissza a tetöablakot?

És ebben mi volt 55e? A cső 8500 forint gyáriban. Azt én sem miért nincs egy nyomásmérő a rendszernen? Nekem is ezen gumicső miatt állt meg

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.hat megoldodott a problemam.kerek 55ezerert :rolleyes:

a benzimpumpamrol le volt szalva a gumicsövem.

hat ennyi 2 het 3 szerelö.nem nagy dolog mi.csak azt nem ertem a kompjuter ezt miert nem villantja ki hogy a benzimpumpa a gebasz?azert köszi a jotanacsokat.

meg egy kerdes hogy programozom vissza a tetöablakot?

Mert a kompjúter nem idióta, mint egyesek...

Link to comment
Megosztás:

Mert a kompjúter nem idióta, mint egyesek...

Én már szedtem ki az AC-t, mert nem volt benzin a rendszerben,és azt hittem, megállt az a szr. De kiderült, hogy csak a benzin fogyott ki <_< Mentségemre legyen mondva, hogy a benzinszintet 20 literre írta a műszer. De hogy a szerelők miért nem jöttek rá erre előbb, nagy talány. Bár szentül hiszem, hogy amit magadnak megcsinálsz az meg van csinálva. Amit egy szakember csinál, az olyan amilyen :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Üdv !

Segítséget kérnék néhány napja a verda melegen nem indul.

Ha le hül utána tökéletesen indul.

Mi lehet a gond ?

Nem értek a dízelhez, így csak FPEPE hsz-ét tudom neked idézni, ami részemről igencsak tipp:

HDK:Az adagoló nagynyomású része. Legszembetűnőbb hibajelenség, amit produkálni tud, hogy pl. melegen leállítva az autót, pár perc várakozás után (mikorra menetszél híján átmelegszik az egész adagoló) nehezen indul be az autó, mert nem tudja biztosítani a szükséges nyomást a porlasztócsúcsoknak.

De majd TD eligazít szépen...

Link to comment
Megosztás:

Nem értek a dízelhez, így csak FPEPE hsz-ét tudom neked idézni, ami részemről igencsak tipp:

HDK:Az adagoló nagynyomású része. Legszembetűnőbb hibajelenség, amit produkálni tud, hogy pl. melegen leállítva az autót, pár perc várakozás után (mikorra menetszél híján átmelegszik az egész adagoló) nehezen indul be az autó, mert nem tudja biztosítani a szükséges nyomást a porlasztócsúcsoknak.

De majd TD eligazít szépen...

Minek! Megmondtad a frankót és nagyon frappánsan...

Link to comment
Megosztás:

Ha már az adagoló cserénél tartunk!

Ha komplett adagolót akarok cserélni, mit kell figyelembe venni? Minek kell egyezni?

Gondolom az adagoló test az egyforma. Az elektronikánáll kell valamit nézni? (95' 2.5 tds)

Az adagolónak. Szám szerint kérsz újat beépíted, beállítod...

Link to comment
Megosztás:

Ahaaaaaa...?! Köszi a választ!:D)

Esetleg próbálkozhatsz egy Golf adagolóval is...

Kicsit nehéz lesz belőni, meg 2 henger üresen fog szuszogni, de menni fog! :wacko:

Viccet félretéve, a BMW adagoló passzol rá, amúgy meg a melót bízd igazi dízeles/adagolós szakira.

Nomeg másik igazság hogy az a belevaló, ami benne van, jobban jársz ha felújíttatod a saját adagolódat, mintsem hogy veszel egyet bontottan, ami megintcsak zsákbamacska, és a végén megint kidobhatod a pénzt az ablakon.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok !

Olyan problémában kérném a segitségeteket,hogy reggel mikor inditani akartam a vasat nem indult be,csak inditozik de nem kapja el....Olyan mintha nem lenne benne benzin...de természetesen van benne..Előjel annyi volt h mióta hüvösebbek a reggelek nehezebben indult,illetve a motor control lámpa világit folyamatosan ennek orvoslásául rádugtunk TECH2-müszert és aszonta,hogy vezérműtengely jel nincs jelen..v valami ilyesmi...Nos vezérműtengely jeladó kábelestől cserélve.Ezután ismét felvillant a lámpa s még mindig vészüzemben megy az autó..Ez az előzmény s most már nem is indul...

Eme hiba megoldásában illetve a vészüzem megszüntetésére kérnék segitséget..na meg nem lenne hátrány ha beindulna...

Előre is köszönöm !!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Olyan problémában kérném a segitségeteket,hogy reggel mikor inditani akartam a vasat nem indult be,csak inditozik de nem kapja el....Olyan mintha nem lenne benne benzin...de természetesen van benne..Előjel annyi volt h mióta hüvösebbek a reggelek nehezebben indult,illetve a motor control lámpa világit folyamatosan ennek orvoslásául rádugtunk TECH2-müszert és aszonta,hogy vezérműtengely jel nincs jelen..v valami ilyesmi...Nos vezérműtengely jeladó kábelestől cserélve.Ezután ismét felvillant a lámpa s még mindig vészüzemben megy az autó..Ez az előzmény s most már nem is indul...

Eme hiba megoldásában illetve a vészüzem megszüntetésére kérnék segitséget..na meg nem lenne hátrány ha beindulna...

Előre is köszönöm !!

Milyen jeladó került bele? Utángyári (a Bosch is utángyári!), vagy eredeti, GM feliratos?

(ugye -mivel elolvastad a topikot- tudni illik, hogy csak a gyárit szereti, a többi szopathat)

Link to comment
Megosztás:

Milyen jeladó került bele? Utángyári (a Bosch is utángyári!), vagy eredeti, GM feliratos?

(ugye -mivel elolvastad a topikot- tudni illik, hogy csak a gyárit szereti, a többi szopathat)

Igen mivel olvastam már korábban erről ezért gyári ment bele ezért is lettem ideges,hogy miért van még mindig jelen a hiba?!

Gondolod a be nem indulással összefüggésben lehet az,hogy világit még mindig a motorc. lámpa?

ECU teljes kinyiffanása okozhatja?Főtengelyjeladó?

Link to comment
Megosztás:

Igen mivel olvastam már korábban erről ezért gyári ment bele ezért is lettem ideges,hogy miért van még mindig jelen a hiba?!

Gondolod a be nem indulással összefüggésben lehet az,hogy világit még mindig a motorc. lámpa?

ECU teljes kinyiffanása okozhatja?Főtengelyjeladó?

Ezek mind lehetségesek. Villogtasd ki a hibakódot, abból okosabb leszel!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Olyan problémában kérném a segitségeteket,hogy reggel mikor inditani akartam a vasat nem indult be,csak inditozik de nem kapja el....Olyan mintha nem lenne benne benzin...de természetesen van benne..Előjel annyi volt h mióta hüvösebbek a reggelek nehezebben indult,illetve a motor control lámpa világit folyamatosan ennek orvoslásául rádugtunk TECH2-müszert és aszonta,hogy vezérműtengely jel nincs jelen..v valami ilyesmi...Nos vezérműtengely jeladó kábelestől cserélve.Ezután ismét felvillant a lámpa s még mindig vészüzemben megy az autó..Ez az előzmény s most már nem is indul...

Eme hiba megoldásában illetve a vészüzem megszüntetésére kérnék segitséget..na meg nem lenne hátrány ha beindulna...

Előre is köszönöm !!

Vezérműtengely jeladó hiba mellett simán indul a verda elvileg. Szerintem inkább főtengely jeladó probléma lesz az. Attól valóban nem indul be.

Link to comment
Megosztás:

Jaja.

Nos ez már nagy segitség volt köszönöm.

Aszonta egy opeles mágus akinek a TECH2-es műszere van,hogy állitólag az ECU nem tudja megkülönböztetni illetve elvonatkoztatni egymástól a vezérműtengely jeladó hibát és a főtengely jeladóét ?

A kivillogtatás egyértelműbben kiirja,hogy főtengelyjeladó hiba?

http://www.omegaowners.com/forum/YaBB.pl?num=1160152416

Ebből a listából melyik lenne a főtengelyjeladó hibakód?

Link to comment
Megosztás:

Ebből a listából melyik lenne a főtengelyjeladó hibakód?

A 19-es.

De miért ezt a listát nézed, ez Motronic M2.8.1 vezérlőhöz van ami a V6 Omegához való, neked meg az aláírásod alapján X20XEV Omegád van, abban meg Simtec 56.1 illetve 56.5 van (évjárat függő, '96 előtt 56.1, utána 56.5 volt, és az utóbbihoz négy számjegyű hibakódok tartoznak). Simtec 56.5 esetén a főtengely holtponti jeladó hibakódja P0335.

Info: http://www.topbuzz.co.uk/info/fault_codes/...es.htm#simtec56 illetve

http://www.obd-codes.com/p0335

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.