Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

most hívtak

gyújtáskapcsoló romlott el, azt mondták ez elég sűrűn előfordul :lol:

de legalább gyorsak voltak ;)

pontos hiba: (amit a munkalapra írtak)

- több hengernél gyujtáshiba  

- 2-es megáll, trafó csere

tök tudja ez mit jelent  :roll:

Akkor ez az a bizonyos gyújtáshíd lesz, aminek a cseréjére visszahívtak? ahogy néztem, mind a négy hengeré egyben van, trafóstul, elektronikástul.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Uhu Te még a Danubiában dolgozol? Mer bibi van az autómmal. Teljesítmény, fogyasztás (alig gyorsul és sokat eszik) , meg apróságok.

Ha lehet bevinném hozzátok.

Ha nem okés, ajánljatok légyszíves egy megbízható márkaszervízt.

Az autó: 1997-es G astra caravan 80e km, benzines 1.4. Nagyon szuper!!

Üdv:

Pablor

Ja még valami: ha majdnem teljesen kifogyott az 50l-es tank ( 3 l maradt), akkor kellett volna légtelenítenem! Ha nem tettem ez okozhatja a teljesítményromlást és a fogyasztás növekedést?

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

1 oldallal előbb kérdeztem, hogy szerintetek a 135e km-es szervízt szakszervízben, vagy másutt érdemes csináltatni, illetve, hogy miből áll, mit kell megnézni ilyenkor. Neten nem találtam választ, nem tudnátok segíteni?

A másik, hogy olvastam itt nem sokkal előrébb egy tank-légtelenítés dolgot. Ezt miért kell? Illetve mikor kell ilyet tenni?

Link to comment
Megosztás:

PABLOR & ATM_....:

1.4 benzineseken nem kell légteleníteni, ha kifogy a nafta. Különben van rajta szellőztető, de ez nem okozhat túlfogyasztást.

ATM_...: Nézd meg a szervízkönyvedben, abban le van írva, mit kell csinálni pontosan. Én is megnézhetem, de ez már a Z-s motorokra vonatkozik, nem biztos, hogy a tiedre mérvadó.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Uhu Te még a Danubiában dolgozol? Mer bibi van az autómmal. Teljesítmény, fogyasztás (alig gyorsul és sokat eszik) , meg apróságok.

Ha lehet bevinném hozzátok.

Ha nem okés, ajánljatok légyszíves egy megbízható márkaszervízt.

Az autó: 1997-es G astra caravan 80e km, benzines 1.4. Nagyon szuper!!

Üdv:

Pablor

Ja még valami: ha majdnem teljesen kifogyott az 50l-es tank ( 3 l maradt), akkor kellett volna légtelenítenem! Ha nem tettem ez okozhatja a teljesítményromlást és a fogyasztás növekedést?

mi ismerjük egymást? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.