Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G szervízelés


tilona

Recommended Posts

Egyetértek qpack és hic hozzászólásaival...

Szeva!

Múlthéten megvolt a 4 éves szervizem. Cserélték a vezérműszíjat és a feszítőgörgőket is.

A miértjével nem értettem egyet igazán, mivel a kocsiban 35 ezer km volt. (tudom az idő miatt ...)

Ha kell hát kell.

Drága dolog de egy szakadás okozta kárnál jóval olcsóbb. Meg ugye így 2 évre le is van tudva.

Amit gondoltam, a kiszedett szíj mint ha új lenne! Semmi kopás repedés vagy hasonló. A görgők csapágyai is kifogástalanok voltak. Mindegy már kint vannak. : )

Ami meglepett az az, hogy a görgőknél mindenütt japán csapágyak vannak. (Igaz jó fajtából!)

Kicsit érdekes, németekről lévén szó esküdtem volna, hogy SKF vagy FAG van benne.

:blink:

Szeva....

Te nagyon rendes srác vagy! Eladás előtt még elviszed nagyszervízre is az autót... Ritka ez manapság sztem. Álatlában pont nagyszervíz előtt szokták eladni az autót, gondolván arra, hogy jó esetben az új tulaj nagy valószínűsággel úgyis le fogja cseréltetni az olajat, vezérlést stb...

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek qpack és hic hozzászólásaival...

Szeva....

Te nagyon rendes srác vagy! Eladás előtt még elviszed nagyszervízre is az autót... Ritka ez manapság sztem. Álatlában pont nagyszervíz előtt szokták eladni az autót, gondolván arra, hogy jó esetben az új tulaj nagy valószínűsággel úgyis le fogja cseréltetni az olajat, vezérlést stb...

Viszont ezzel megszünteti a nagy alku lehetőségét, mondván, itt a papír, rendben van a kocsi.

Ami akár értéknövelő is lehet. :blink:

Tomka

Link to comment
Megosztás:

Viszont ezzel megszünteti a nagy alku lehetőségét, mondván, itt a papír, rendben van a kocsi.

Ami akár értéknövelő is lehet. :blink:

Tomka

Talán igazad van... de annyival azért sztem nem növeli az értékét, mint amekkora a szervízköltség. Meg az új tulaj aztán lehet, hogy mégis megcsinálja a szervizt... Az enyémben is pl elvileg 3000 km-es volt az olaj, mégis lecseréltettem...

Link to comment
Megosztás:

Na jó oké! Akkor rástartolok!

De van még más is A nagy 17"-os kerék most lette felrakva!

( Volt futómű beállítás + görgő + centír)

És éles kanyarba (néha) szakaszosan morog! (kicsi sebességnél hallom csak! egyenesbe semmi!)

Most megemelem és megpörgetem nem e a csapágy lesz rossz!

De ha jól pörög akkor nem az mi? (akkor mi?)

Link to comment
Megosztás:

Na jó oké! Akkor rástartolok!

De van még más is A nagy 17"-os kerék most lette felrakva!

( Volt futómű beállítás + görgő + centír)

És éles kanyarba (néha) szakaszosan morog! (kicsi sebességnél hallom csak! egyenesbe semmi!)

Most megemelem és megpörgetem nem e a csapágy lesz rossz!

De ha jól pörög akkor nem az mi? (akkor mi?)

Szerintem leginkább féltengelycsukló lesz az.... B) a csapágy szólna egyenesben is. Ha már ott vagy, nézd meg a féltengely csuklóinak a sapkáit, nincs-e elrepedve, de ha már morog, akkor nemsokára szépen kattog, szóval valszeg csere lesz.... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na jó de ezek nagyon jók!? vagy 90%-os(an) új!

Meg ez nem gumibúgás hanem valami fém morog.....

Na és nézted már a féltengelycsuklóid? Nem lóg kicsit sem? Nem sérült a gumiharang? Nézd meg a kerék és a váltó felőli oldalon is! Nekem nagyon úgy tűnik, hogy kezdődő csuklókopás lesz.... valszeg amikor még hideg, kicsit viszkózusabb benne a zsír, ezért még nem morog a kanyarban, de ahogy bemelegszik és a zsír is lágyul benne elkezdi... szerintem... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szemre semmi! Szerdán megyek szijcserére és van még egy régi gond!

Télen nagy hidegne ez történt:

Csak most már nem csöpög

Most megyek ezzel is! Lehet ez a baj? (mert ugye szimering gyanus)

A képek eltűntek, a link máshova mutatott, ezért a linkeket töröltem.

Üdv.: S.S.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.