Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa tuning


uhuhu

Recommended Posts

Megy szépen. :)

Ma bemutattam Vadkerten a BMW-seknek és mindenkinek tetszett. Ez igen sokat jelent nekem, mert nagyon komoly dolgokat építenek és ha már nekik is tetszenek a megoldásaim és a kivitelezés, akkor az már nem rossz szerintem. <_<

Mindjárt mértünk is egyet G-techel. Utcai 195-ös gumikkal, 1-ben elgurítósan (2,6 60 láb :) ), 2 személlyel mentem 14,1-et 166-al. Többet nem is nagyon próbálkoztunk, mert nem volt túl jó az az útszakasz és nem akartam tovább kínozni. Valamint a nyomás is csak 0,5bar volt.

Na az akkor szuper. :lol: Egész jó eredmény a körülményekhez képest.Mi lesz még itt később? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello.

lenne egy kérdésem. régen volt olyan újság, hogy opel tuning. mostanában magyarul ilyet egyáltalán nem találok, esetleg németül, de azt is nagyon ritkán. Ti esetleg tudtok erről valamit?

Amúgy egy a corsa-ja van a barátomnak, azért a corsa tuningba írok :)

köszi a válaszokat :(

Link to comment
Megosztás:

Hali.

olyan létezik, hogy "Opel scene" és "Opel tuning", havonta jelenik meg, német nyelvű. Komolyabb ujság árusok biztos árulják, postán hozzák akár 1-1 db esetén is.

(ha pesti vagy, akkor a westend-ben az éttermeknél lévő ujságosnál tuti van.)

Magyar nyelvű "Opel" ujság volt, de az kb tavaly nyár óta nem kapható sehol. Talán opeléktől, de nem hiszem.

Link to comment
Megosztás:

Hello.

lenne egy kérdésem. régen volt olyan újság, hogy opel tuning. mostanában magyarul ilyet egyáltalán nem találok, esetleg németül, de azt is nagyon ritkán. Ti esetleg tudtok erről valamit?

Amúgy egy a corsa-ja van a barátomnak, azért a corsa tuningba írok :(

köszi a válaszokat :P

Én az opel tuningot rendszeresen veszem de az utolsó számot ami 2hónapra követte az elődjét(csak az utolsónál volt így) sehol sem találtam.Legalább 3 újságosnál voltam nem egyszer de sehol sem volt.Nem értettem hogy miért. :)

Link to comment
Megosztás:

Opel Tuning és Flash Opel Scene a két újság pontos neve, mindkettő havonta jelenik meg német nyelven, és nagyobb újságárusoknál (Relay, Inmedio) érdemes keresni, ott biztosan tartanak külföldi újságot. A Flash általában a hónap első hete után (8-10.-e körül), az Opel tuning pedig a harmadik héten (20.-a után) jelenik meg.

Link to comment
Megosztás:

köszönöm a sok választ. igen én is imedoiban vettem opel tuningot, de azóta semelyikben nem találok. pedig kb minden héten megyek be :) aztán lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen....

valamelyikőtök írta, h meg lehet rendelni is. azt merre tudom megtenni :(

köszi a válaszokat.

u.i.: Stock16v, szerintem nekem pont az van meg amiről most Te írtál :P

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek. Én angliában élek és épp a minap lettem egy 94-es 1.5 td corsa boldog tulajdonosa. Most cserélgetek rajta mindent (ültetés, pufogó..)de sajna nemsok fogalmam van róla , hogy mi merre van mert egy V6-os benzines vectrám van mellette. Szeretnék kicsit a turbónyomáson emelni és az adagolón is állítani! Ezekben tudna nekem valaki segíteni, hogy mit merre találok és hogyan tudom megcsinálni? Nem vagyok kezdő a szerelésben csak amatőr. Csak az írányt kell megmondani és hogy mit csináljak!!!! Coolert könnyű rátenni és segít e valamit?? Előre is köszönöm mindenki segítségét!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Ez nagyon zorall :lol:

Mennyi volt egy ilyen szett, ha nem titok?

Amúgy ez csak jáccós autó lesz, vagy napi használatra is be lesz fogva?

Ez gyári C20LET vagy okosítottál valamit rajta???

Köszi! :lol:

305 euróért lőttem ebayen, de mint utólag kiderült, nem feltétlenül volt jó üzlet, mert mire felújítom, még 150-200 euróval több lesz... :lol:

Na de akkor legalább lesz egy zsír új futóművem.

Inkább jáccós autónak használom, bár ha épp olyanom van, akkor gond nélkül elhasználom akár hetekig is.

A teljesítmény még közel gyári lehet, mert igaz már minden nagyobb teljesítményre van méretezve, még a gyári nyomáson használom, gyári injektorokkal és ECU-val.

Link to comment
Megosztás:

Ültettünk. :lol:

http://img.carstyling.hu/usercars/00/02/89..._1251226163.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/02/89..._1251224349.jpg

http://img.carstyling.hu/usercars/00/02/89..._1251224137.jpg

Mondjuk így nem hagyhattam, mert amikor álltam ki a garázsból, majdnem leszaggattam a kipufogómat, tehát elöl ráemeltem még 2 centit, hátul pedig így hagytam. :lol:

A kerék alig fordul. Mondjuk mindegy, úgyis egyenesen menésre van ez már :lol: :P

Hátul mikor lesz 5 csavaros? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.