Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Szerintem bőven jó! Csak kérdés milyen anyagokkal dolgoznak! Link van Isi?

Igen ITT, pontosan ezt írták:

El kell küldeni hozzánk lendkerekestől. 3 lépcsőfok lehetséges:
- csak a nyomólapot erősítjük kb. 30% erősödés 15.000.-Ft
- a szerkezetet erősítjük + lenkereket illesztünk + a tárcsa anyagát kevlárosra cseréljük kb 40% erősödés 45.000.-Ft
- szinter tárcsát készítünk plusz a fenti nyomólap erősítés és lendkerék illesztés kb 100% pusz teherbírás 60.000.-Ft de ez nem való utcára mert nem lehet csúsztatni

Mindegyiket egy hét alatt vállaljuk, el kell küldened postán az alkatrészeket hozzánk.

Anno a turbónyomás szabályzót tőlük vettem, azóta is jól működik. (bár a pesti elérhetőséget megkérdőjelezem, amit az előző hsz.ben írtam, de mintha onnan jött volna).

Link to comment
Megosztás:

A kiegyenlítő tartályon a kupak mellett nektek hány cső van? Mert nekem 2.. Az egyik a vastagabb a hűtőre megy, a vékonyabb pedig a termosztátházra. Na ez a vékony cső letört a tartályról. Elmentem a bontóba, ahol van 4-5 Vectra, de mindegyikben csak 1 cső volt, ami a hűtőre megy, a másiknak helye sem volt.

Ennyire jelentéktelen a kis cső és vehetek a bontóból tartályt, vagy nekem mindenképp 2 csöves kell?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Eddig is tudtam hogy a vectra lapos autó, de az nem tűnt fel hogy ennyire. Tegnap ahogy sétáltam vissza a kocsihoz az utcán parkoló autókat nézegetve konstatáltam, hogy a legtöbb mai autó kész tömbház ehhez képest.

Aztán nem értik miért eszik ilyen keveset, pedig megnézem melyik mai átlagautónak van 30 alatti cw értéke. :)

Mindemellé viszont elég nagy a hasmagassága, amit én imádok, mert eddig még nem sikerült vele felakadni, pedig látott már pár extrém helyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Pont ma néztem ezt énis, ahogy beálltam a koliparkolóba!

És ami még a légellenállás mellett szól, az a szélzaj hiánya. Ezután valahogy minden autó hangosabb amiben eddig ültem már életemben. Lényegében mindegy hogy 80-nal vagy 150-nel megyek, ugyanúgy lehet beszélni, zenélni, nem zúg a fejem, nem fáraszt a zaj. Meg az üléspozíció is nagyon el van találva, sose fájt még semmim a vezetés miatt.

Az elmúlt egy hétben beletoltam 1170 km-t és 6 teljesen idegen, egymástól független utast vittem, de mindegyikük megdícsérte a kocsit valamiért :D

Eddig is tudtam hogy a vectra lapos autó, de az nem tűnt fel hogy ennyire. Tegnap ahogy sétáltam vissza a kocsihoz az utcán parkoló autókat nézegetve konstatáltam, hogy a legtöbb mai autó kész tömbház ehhez képest.

Aztán nem értik miért eszik ilyen keveset, pedig megnézem melyik mai átlagautónak van 30 alatti cw értéke. :)

Mindemellé viszont elég nagy a hasmagassága, amit én imádok, mert eddig még nem sikerült vele felakadni, pedig látott már pár extrém helyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Ugyehogyuge? :D

Fura mikor az ember megy nyitott tetőablakkal 130 körül, szól a zene, és normál hangerővel lehet beszélgetni.

Fater mazdájában meg csak leengedem kicsit az oldalablakot, és megsüketülök a szélzajtól.

Az enyém is szokott tetszeni a közönségnek. :D Bár ez kicsit feltünőbb.

Link to comment
Megosztás:

Mióta kicseréltem a motortartóbakokat nálam is csend van. J1 van valami zörgés az ajtóban. Ja,meg a műszerfal mögött X-atka,gyorsításnál kb 2500 fordulattól valami rezonál. Az én autómba is ültek többen, és mindig megdicsérték milyen komfortos,nem ezt várnák egy 20 éves autótól. Kívülről már nem ez a helyzet, de ezen már csak egy teljes fényezés segítene. Rohadni nem rohad,csak ronda hogy a bal oldalon minden elemnek más árnyalata van+a lökösök is csereértettek. Viszont így kisebb az esélye hogy el lopják, úgy is úgy néz ki mint a többi leharcolt társa! :D

Én szeretem,sőt egyre jobban miután látom hogy a haverok rokonok mit szívnak az "új"autóikkal amik mind 10 év alatti.

Barátom múltkor jött hozzánk hozott valamit. Mondja menyek le mert nem meri leállítani az autóját fél hogy nem indul el. :icon1: Minden indításnál remeg hogy na most menni fog e! Volt szerelőnél többször is mindig elő jön a hiba! 2009 Skoda Fabia kombi!

Módosítva : opelnils
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nincs véletlenül valakinek ötlete, honnan szerezhetnék típusazonos gumiszőnyeget? Van egy oldal (http://www.autoszonyeg.info) ahol van mindenhez, csak épp A Vekihez nincs :( ... Keresgéltem, próbáltam bárdiból, de ott is csak B Vekihez tudtak, A veki szőnyegnek megszűnt a gyártása..
Érdekes viszont, hogy a fent említett weboldalon van A Veki szövet szőnyeg! Ajánlom figyelmetekbe, mivel jó áron van, hímzéssel, akármivel!
Nem célom reklámozni az oldalt, csak érdekességképp.

Link to comment
Megosztás:

Király!

Na majd ha veszel akkor kérünk véleményt/képeket, mert a linken lévő sztem csak illusztráció, lévén a gyári nem így néz ki, meg azt írja a gyári rögzítési pontokhoz, ami szintén nincs veciben. :) Szóval sztem feltettek egy sablon képet egy sablon szöveggel.

Link to comment
Megosztás:

Igen,de akkor is kíváncsi vagyok és szerintem attól még nem kizárt, hogy jó legyen :D
A rögzítési pontot pedig meg lehet oldani, jó dolog. A másik oldalon is úgy írta, hogy ha van, ha nincs, küldenek patentokat és meg tudod csinálni magadnak :)

Király!

Na majd ha veszel akkor kérünk véleményt/képeket, mert a linken lévő sztem csak illusztráció, lévén a gyári nem így néz ki, meg azt írja a gyári rögzítési pontokhoz, ami szintén nincs veciben. :) Szóval sztem feltettek egy sablon képet egy sablon szöveggel.

Módosítva : psztamas
Link to comment
Megosztás:

Hehe. :D

Na az se-bent az sz helyén, röhej, hogy mennyi minden más tud lenni.... Még a féltengelyeket kell betenni, motor köteget behúzni a kaszniba, de előbb a csatikat kell átforrasztani, mert fordítva vannak, termosztát csere, vízzel feltöltés, pumpa csere, és elvileg kész is.
Aztán az enyémben gólyaláb csere, kadettből xe-ki, nv be, enyémbe xe be, enyémhez kipufogót, hűtőtartót kell szerkeszteni (nagy blokkosnál/dízelnél más az alsó kereszttartó, és nem fér be a nagy hűtő a kisblokkos kaszniba) plusz sztem a kábelkötegen is lesz mit javítai, kadetton meg hátsó dobot kell alkotni, mert most egy üres középdob van rajta, és dolgozó lány hangos, kell hozzá egy féltengely, plusz a motor kötege eléggé szét van szabdalva, na meg a karbit beállítani se lesz két perc.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Akinek van gyári ködlámpája, kérdezném, hogy mennyit lehet vele látni?

Már a harmadik szett nagy tányérom törik össze, és most nem is nagyon találok másikat. Ellenben találtam egy szett gyári sárga(!) ködöst, és agyalok hogy megvegyem e. Az a bajom vele, hogy kicsi a felülete, ezért is voltak eddig nagy tányérok fent. De nem tudom. Ködlámpa kell valami, de ha a gyári is jó, akkor inkább erre adom ki azt a tizenpárezer ft-ot. Mégiscsak gyári, ráadásul sárga, ami plusz ritkaság.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.