Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Üdv Mindenkinek !

Megint kérdésem lenne hozzátok drága Cartársak !

Bizony - bizony eljött az ideje a vezérlés kicserélésének asszem és ez szüli a kérdést magát ! Két független szakértőt is megkérdeztem és az egyik azt mondta , hogy gyári vezérműszíjat + feszítőgörgőt + vízpumpát tetessek bele a másik pedig azt , hogy SKF csapágyat meg valami más márkájú vezérműszíjat meg gyári vízpumpát tetessek bele ! Én meg nem értek hozzá AZ A BAJ :roll: :roll:

Most akkor melyik hármas csoprtot tetessem bele ?????

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek !

Megint kérdésem lenne hozzátok drága Cartársak !

Bizony - bizony eljött az ideje a vezérlés kicserélésének asszem és ez szüli a kérdést magát ! Két független szakértőt is megkérdeztem és az egyik azt mondta , hogy gyári vezérműszíjat + feszítőgörgőt + vízpumpát tetessek bele a másik pedig azt , hogy SKF csapágyat meg valami más márkájú vezérműszíjat meg gyári vízpumpát tetessek bele ! Én meg nem értek hozzá AZ A BAJ :roll: :roll:

Most akkor melyik hármas csoprtot tetessem bele ?????

És akkor mi van, ha "gyárinak" eladott feszitőgörgő SKF ? Hümmm ? :lol:

Gates vezérműszíj, SKF feszitőgörgő szerintem simán mehet bele.

Link to comment
Megosztás:

De Pistii! Nem arról volt szó, hogy gyárinak van -e eladva, vagy gyári!

Tudtommal az F Astrán, (de lehet a G -n is) Bosal kipuff van!

Namostan, ha bemegyek a bótba és azt mondják nincs gyári csak Bosal?? Akkor most miet vettem??? :lol: :lol: :lol:

Mert szoktak SKF feszitőgörgőt is beletenni Opelék? :oops: Vagy csak nem értelek? 8)

Link to comment
Megosztás:

És akkor mi van, ha "gyárinak" eladott feszitőgörgő SKF ? Hümmm ? :lol:

Gates vezérműszíj, SKF feszitőgörgő szerintem simán mehet bele.

Ezt a csomagolásos dolgot és sosenem fogom megérteni és mivel ketten mondtatok kétfélét gondoltam csak feldobom szavazásra mi a jobb !

De még mindig nem tiszta mit kellene betetetnem ,de hamarosan !

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha jó minőségű az alkatrész akkor mindegy, hogy hogy hívják!!

Az ár ami számít! Már ha van érdemleges eltérés!

Amúgy a Pistinek mindenképpen igaza van abban, hogy nem csak a gyári alkatrészek lehetnek jó minőségűek... nekem fékbetétet vett a szerelőm (nem ugrik be mi is a márkája) ami valamivel olcsóbb mint a gyári, de a tapasztalatok szerint jobb minőségű!

Link to comment
Megosztás:

....De Pistii! Nem arról volt szó, hogy gyárinak van -e eladva, vagy gyári!....
Minőségen van a lényeg.

....Tudtommal az F Astrán, (de lehet a G -n is) Bosal kipuff van!

Namostan, ha bemegyek a bótba és azt mondják nincs gyári csak Bosal?? Akkor most miet vettem??? :lol: :lol: ;)....

Szerintem akkor bontott kipuffot vettél, amit én nem tennék :wink:

....Mert szoktak SKF feszitőgörgőt is beletenni Opelék? :oops: Vagy csak nem értelek? 8)....

Fogalamam sincs a GM görgdülőcsapágy - vagy mi :lol: - gyártás potenciáljáról :D

De miért ne lehetne SKF által gyártott csapágy benne ?

ui: Caravanban is ilyen SKF csapágy van és még megyen :D

Link to comment
Megosztás:

NA várjál má' azt a kipuffot beszéljük csak meg!! :oops:

Mi az hogy bontott kipuffot vettem?Az F Astrám 5 éves volt mikor megvettem, agyári kipufogóval, a szerelő, aki cserélte (ehte kipufogó javító) aszonta, gyárilag azzal (Bosal) jönnek ki! :shock:

Most akkor mégse?? :roll:

A többit értem! :wink:

Link to comment
Megosztás:

NA várjál má' azt a kipuffot beszéljük csak meg!! :oops:

Mi az hogy bontott kipuffot vettem?Az F Astrám 5 éves volt mikor megvettem, agyári kipufogóval, a szerelő, aki cserélte (ehte kipufogó javító) aszonta, gyárilag azzal (Bosal) jönnek ki! :shock:

Most akkor mégse?? :roll:

A többit értem! :wink:

Nem bótot, bontót olvastam bocs :lol:

Akkor egy gyári minőségnek megfelelő dobod lesz olcsóban :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a csomagolásos dolgot és sosenem fogom megérteni és mivel ketten mondtatok kétfélét gondoltam csak feldobom szavazásra mi a jobb !

De még mindig nem tiszta mit kellene betetetnem ,de hamarosan !

Jobb is ha nem próbálod megérteni :lol:

Neked semmi nem kell beletenned, inkább ne nyúlj ahhoz a kocsihoz :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet , hogy jövőre kap szép új első meg hátsó lököst meg csavart küszöböt , egy kis hátsó szárnyat (mint a Mitshu EVO VIII. -é 19 cm magas mégis szolíd) pótféklámpával meg 25%-os fóliát az ablakok és utánna az egész át lesz fényezve ugyanerre a színre és le lesznek fújva a kilincsak is meg a díszléc is csak a krómcsík marad körbe ! Csakhát minden idő meg legföképpen pénz úgyhogy csak mindent szép sorjában ! Jaj mejdnem elfelejtettem a szinkronkipufit hátul két dobbal csak , hogy teljes legyen a kép !!!!

Sokat vagy az Anti közelében!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sokat vagy az Anti közelében!!!!!!!! :D :D :D

Nem is igaz :lol: :lol: :lol: ;) :D :D :D

Ezt magamtól is kitaláltam volna ahogy tettem is ! Persze elég nagy húzóerő , amikor leállok a garázsba és ott áll az Anti vasa én meg próbálok valami távoli helyet találni , hogy az én ótóm ne törpüljön el a kis Astra mellett :roll: :twisted: 8) :D :roll: :twisted: :D 8) :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.