Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

hát az igazsághoz hozzátartozik, hogy a GT, meg a 2000 az felszereltséget takar:

GT:sportváltó, ködlámpa, fényszóró állítás, el. napfénytető, fűthető, állítható magasságú Recaro ülések (2 pontos állítható deréktámasszal), ABS, szervókormány, színrefújt tükrök és lökhárítók, ford.szám mérő, el., fűthető tükrök

2000:BC, ABS, 4 el. ablak, el., fűthető tükrök, tetőablak, faberakás az ajtókon, sportülések, 15' alufelni

És ezen belül volt a turbo...

Link to comment
Megosztás:

Opel néven ment mind2 verzio a Kadett 200TS és az Astra 200TS is

egyébként szentgotthárdrol ki lehet kérni a papirjait a kocsinak szerintem

és nem baj az hogy itthon nem volt ilyen motorral

ettöl függetlenül az átépitési és motorcsere ebdelyélyt meg kell kapni rá

mert ugye akar be is hozhatom én az orszagba ezt a kocsit

csak kicsit több idöbe fogtelni az üzembehelyezés de mindentovabbinélkül megtörténne

és ettöl fogva még hivatkozni is lehetne erre ..de

ugye senki nem fogja ezt megtenni

de gyakorlatilag a dolog lezongorazhato

egyébként van több teszt is 200ts röl

nekem pl 3 is van meg videok képek meg ilyenek

egyéb irant csak nalunk van ez a marhasag hogy ha nem volt ilyen kocsiban nem lehet berakni

hogy a ######ba nem lehetne .. sok allat német astra V6 al meg MV6 al jarkal vagy épp ugyanez corsába

szerinted :lol:

Link to comment
Megosztás:

bemondtad nekik, hogy vegyék elő a papírt, mert rendelnél még 2000-et? Erre sebtibe nekiálltak keresni????? :-) :-) .-)

Jó elrugaszkodtunk a Vectra dologtól, a TS200-al kapcsolatos dolgokat, meg inkább a GSI topicban folytassuk ott több mindnekit érdekel, és inkább oda tartozik mint ide...

Link to comment
Megosztás:

SEGÍTSÉG SEGÍTSÉG ! MEGŐRÜLT AZ AUTÓM !

Légyszi segítsetek ! Ma reggelre megbolondult a belső elektronika ! A központi zár távirányítóval egyáltalán nem működik a kulccsal pedig , ha kinyitom az ajtót egyből visszazárja addig kell kinyitnom amig ki és be záz kb. 4 másodperc és ha becsukom az ajtót kinyit aztán megin becsuk és bezár az autóba és csak egy pár km. megtétele után engedi kinyitni a zárat kb 25-dik próbálkozásra én nyitom ő csukja ! És ráadásul az ablaknak se müködik az autómata funkciója (hosszú gombnyomásra egybe fel v, le húz ) hiába tanitom meg neki mint az aksi levétele után mikor ujra kell tanítani a rendszert !

Szerintem valami beázott csak nem tudom , hogy mi csinálhat ilyet ?????

A riasztós szerlő meg csak csütörtökön tudja megnézni !

Nincs a kocsiba riasztó csak a gyári központizár még az immobilaiser is ki van kötve mert az előző tulaj aztmondta bezavart valamit ???

Mi lehet a gáz ??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.