Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Mint a botnak ! :( Nekem is !! ;) :D

Ezért van az én ótómba c20ne motor meg azért mert szerintem tovább fogja húzni mint ez a turbós gyilkológép !! :lol: ;) :) :(

Jól beszélsz, :D meg azért tegyük hozzá, hogy azért ezek a 2000-esek is szedik a tappancsaikat.

(De lehet, hogy csak azért érzem így mert előtte 1 2ütemű trabim vót! ;) )

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Jól beszélsz, ;) meg azért tegyük hozzá, hogy azért ezek a 2000-esek is szedik a tappancsaikat.

(De lehet, hogy csak azért érzem így mert előtte 1 2ütemű trabim vót! :) )

Tiszta szívemből beszélsz kedves Cartárs ! Nagyon kellemes szedik a tappancsaikat ;) ;)

Ja én meg egy 1,3-as szamcsiból ugrottam egy nagyot , de egy percig sem bántam meg :D :lol: !!!!

Link to comment
Megosztás:

Stewe én pedig THX a helpet.Holnap hozzájutok a cucchoz! :)

Nagyon szivesen ! Igazán nincs mit szerintem többek között ezért van ez az egész klubbos dolog ! Ahol tudunk segítünk egymásnak ;) ! Cserébe majd kérünk szépen képeket a vasról , hogy milyen szép lett !! ;)

Link to comment
Megosztás:

Ja én meg egy 1,3-as szamcsiból ugrottam egy nagyot , de egy percig sem bántam meg ;) ;) !!!!

:D Úgy-úgy! Szerettem a Trabim de én sem bántam meg egyeltalán, hogy lecseréltem. :lol:

Az az érzés meg leírhatatlan, amikor az ember beleteszi a *eggét egy nagyságrendekkel jobb autóba. ;)

Mert ugye a Trabim '90-es évjáratú volt, a Vectrám meg '95-ös, de a 2 autó között legalább 25 év van!

Meg a trabi is elvitt mindenhova, csak az a nem mindegy, hogy hogy! :)

Link to comment
Megosztás:

;) Mert ugye a Trabim '90-es évjáratú volt, a Vectrám meg '95-ös, de a 2 autó között legalább 25 év van!

Meg a trabi is elvitt mindenhova, csak az a nem mindegy, hogy hogy! :)

Hát igen pontosan jól látod a helyzetet!!! ;) ;)

Az én szamcsim is 91-es volt a vectra 94-es de leírhatatlan a különbség !!!

A szamcsi is elvitt mindenhova , ha nem hagyott ott de azthiszem úgy lehetne leírni a különbséget , hogy nem mindegy , hogy eljutsz vele A-ból B-be vagy élvezet Vele az utazás :D :lol: :D !!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

Valami nagy gáz van !! Nem tudom , hogy miért de nem megy a verda :) ;) Tudom , hogy a 16-os kerekek is visszafogják a kocsit , de ez valami más mert még azelőtt kezdte mielőtt felrakattam a nyárikerekeket !!

Olyan mintha valahol folytás lenne a motorban ! Nem tudom , hogy gyújtás probléma vagy légtömegmérő vagy a benzinszűrővel lehet gond de a legjobban úgy tudnám leírnia dolgot , hogyha álló helyzetből nagy gázzal indulok nem pörögnek ki a kerekek , hanem csak erölködik a motor ! Néha olyan mintha alacsony fordulaton nem menne egy henger utánna meg semmi baja megy mint a meszes !!! Nem tudom mi lehet ez ?????

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !!

Valami nagy gáz van !! Nem tudom , hogy miért de nem megy a verda :) ;) Tudom , hogy a 16-os kerekek is visszafogják a kocsit , de ez valami más mert még azelőtt kezdte mielőtt felrakattam a nyárikerekeket !!

Olyan mintha valahol folytás lenne a motorban ! Nem tudom , hogy gyújtás probléma vagy légtömegmérő vagy a benzinszűrővel lehet gond de a legjobban úgy tudnám leírnia dolgot , hogyha álló helyzetből nagy gázzal indulok nem pörögnek ki a kerekek , hanem csak erölködik a motor ! Néha olyan mintha alacsony fordulaton nem menne egy henger utánna meg semmi baja megy mint a meszes !!! Nem tudom mi lehet ez ?????

Hááát...ez sok minden lehet.Kezdetnek meg kéne nézni a gyertyákat,és azt,hogy nem szív-e falsot valahol.Utána kölcsön gyertyakábellel kipróbálni..De az is lehet hogy betankoltál vizes benyából!?Ha mázlid van,akkor vmi ilyesmi a baja.

Link to comment
Megosztás:

Hááát...ez sok minden lehet.Kezdetnek meg kéne nézni a gyertyákat,és azt,hogy nem szív-e falsot valahol.Utána kölcsön gyertyakábellel kipróbálni..De az is lehet hogy betankoltál vizes benyából!?Ha mázlid van,akkor vmi ilyesmi a baja.

Köszi megyek megnézetem ezeket ! A vizes benya már kizárva most kapott fél tank 99-es MOL benyát és attól se megy úgy ahogy régebben úgyhogy valami más a gond ! De azért köszi !

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Halihó !

Mi történt itt jóemberek ??

Megállt itten meg az élet az A Vectrásokékná ?? Vagy mifene ??

Pedig jártamban - keltemben láttam ám én ige szép Vactra A - kat Kecsón is meg Pöstön is !!!

Há hó vagytok drága testvérim a jó isten ágya meg minden kilómétereteket !!! :) :)

:( ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi a helyzet a rángatással?

Hát ez jó kérdés !! Szerdán megyek Ákosékhoz lambdaszondát cserélünk meg vizsgázik a vas ! Utánna Csütörökön megyek kipufishoz repül a katalizátor ! és még jövő héten a Gyuláék kicseélnek egy-két szilentet , egy motortartó bakot , lehet , hogy a váltó felöli féltengelyt ( ha a Mélykék Pistáé jó lesz ) és azthiszem inkább majd ezek után nyilatkoznék , hogy mi a helyzet !!

De már nem rángat annyira most inkább nem megy rendesen !

Na majd meglátjuk mi lesz !

Ettöl függetlenül azért jó kis ótó még mindig és naon szeretem ! :) :( :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Na megint volt alkalmam buherálni a Vectránkat. Elöljáróban, hogy ugye volt már kasztnizva, volt gyűrűzve (mert a henger nagyon jó állapotban volt, még a hengerfejhez sem akartak Gyuláék hozzányúlni, így maradt a síkolás és a zsimmeringezés), alaposan takarítva, a fék volt felújítva, ebbe beletartozik az első tárcsacsere, ami használt ugyan, de még az előző autómra vettem, és párezret futott, így nem láttam értelmét az újnak. Hátra viszont kapott új fékdobokat és a belevalókat, új kerékcsapágyakat. A kipuffogódob hátul szintén új lett. Szintén az előző vasamból kapott nemrég felújított féltengelyeket, és új gumiharangokat. Ekkor gondoltam most már minden rendben lesz, de a váltóolajcsere és a szimmeringezés ellenére a váltás egyre nehezebb volt. A kuplunghibát kizártam, maradt a mechanika, de az is hamar kiesett. Tehát váltóbajra utalt az, hogy bemelegedés után tépni kellett a kart. Így gondoltam hipp.hopp kicserélem a váltót. Haver Asconájában könnyebb volt anno, mert más a váznyúlvány, ott jobban kifér. De itt a motor útban volt. (Vagy a kasztni ;) ) Szóval ott állt félig szétbontva az udvaron. Hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam a kerti (balsoj) hintaállványra föl tudom húzni a motort, így lekötöttem mindent, és kiemeltem kb 30 centit. (A láncos csörlő nem fért el, de néhány spanifer segített.) 2 nap alatt tehát megvolt a váltócsere is. :D Most vajpuha, olyan mint az új.

Ekkor vmi reccsenést kezdtünk hallani gödröknél, elindulásnál stb. Mindent szétszedtem, nem jöttem rá. Minden szilent oké a futóműben. Már utolsó esélyként a toronycsapágyat akartam kibontani, amikor a jobb első futómű szétszedésekor kiszúrtam, hogy a rugó el van törve. :D Szerencsére volt otthon másik, így egy óra múlva talpon volt az autó, és most jó lett. ...hittem, de úgy tűnik, hogy az autó nem szereti a kanyart és a gödröt egyszerre. Bár ez nem új sanda gyanú, most már biztos. Úgyhogy megérett a lengéscsillapító felújításra is. :lol: Ezek után még egy kormánymű csere v felújítás, és minden oké lesz. ....yeah right.... :lol: (A vízpumpáról, radiátorról, műszerekről és egyéb apróságokról nem beszéltem..)

Link to comment
Megosztás:

Ma tetőkárpitiot cseréltünk. A Vectra megkapta a Cavalier tetőkárpitját. Csak olyan 4-5 cm-t kellett levágni belőle, mert a Cav 5 ajtós, a Vectra pedig 4. De amúgy minden hajlat és lyuk mm-re pontosan ugyanott van. És gyönyörű tiszta lett minden. A leszedett napellenzőkről, majrélécekről, műanyag burkolatokról melinda kb 2 óra alatt levakarta a retket, így tényleg szép munkát végeztünk. Most olyan belül, mint az új. :lol:

Azért érdekes, hogy a cav alkatrészei több éves állás után is jobban egyben vannak, tisztábbak. Pedig az az autó 9 évesen csak 100 font volt. És milyen egyben van. Azon nem kellett hegeszteni semmit, és sosem nyúlt hozzá senki. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.