Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

sziasztok! remélem jó helyre írok :)

tudna valaki segíteni abban, hogy a '95-ös A Vectrába (2xLégzsákos) milyen autók első ülései jók még?

gondolok itt pl. f astra, corsa stb.? konkrétan vezető ülést keresek (ha vkinek lenne eladó ilyen, lécci szóljon) viszont ritka az övfeszítős, gerinctámaszos ezért gondoltam ha a felfogatás passzol, több esélyem lenne. párban nem szeretnék venni pedig legtöbben csak így árulják :lol:. tudtok vmi jó opel bontót ahol érdemes lenne kérdezősködni?

köszi, üdv

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Egy faxa kis verdát :lol:

http://images.google.hu/images?hl=hu&r...ved=0CBsQsAQwAw

És ennyit dobott ki a google:

"Jellemzők:

- 151-Le-s 2000ccm dupla vezérműves 16 szelepes motor. (C20XE)

- gyári sport futómű, gyári spoilerezés (olyan mint a turbosé), gyári Recaro ülések, klíma, fedélzeti komputer"

és ekotek moci ez az xe?

nem vágom az ohc motorokat......

Link to comment
Megosztás:

köszönöm.

van 1 veki 2000res és ecotek van benne.az elsők közül való,94es.azt hittem ezekbe még nem rakták.....

Nem tudsz motorkódot? Az mindenre választ adna!

Amit Stefan linkelt, ott tökéletesen le van írva minden.

Asszonykám Vekije '94 év végi és abban már X20XEV van gyárilag. Meg volt még egy '94-es automataváltós is anno amikor kerestem eladó Vectrát.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Clubtársak!nem rég regisztráltam az oldalra,mivel hogy OPEL vásárlás elött állok.amugy van autom.na szoval az lenne a kérdésem,melyik tipust vegyem,A Vectrac16nz 94-96közöti v.F Astrac16nz 94-97,ez a két tipus közül válogattam össze párat.a vásárlást szeptemberre tervezem adigra jön össze kb.3-450eFT.A segitséget elöre is köszönöm!ui:amugy volt már anno egy asconám.nagyon vadiszno volt,elsö autom!nagyon sokat olvasok a vectrárol,kicsit felé hajlok,elég sok probléma van velle?ja és szerelövel mennék mindenkép. Vectra 1 , Vectra 2 ezeket néztem ki remélem meglesznek még adigra.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Clubtársak!nem rég regisztráltam az oldalra,mivel hogy OPEL vásárlás elött állok.amugy van autom.na szoval az lenne a kérdésem,melyik tipust vegyem,A Vectrac16nz 94-96közöti v.F Astrac16nz 94-97,ez a két tipus közül válogattam össze párat.a vásárlást szeptemberre tervezem adigra jön össze kb.3-450eFT.A segitséget elöre is köszönöm!ui:amugy volt már anno egy asconám.nagyon vadiszno volt,elsö autom!nagyon sokat olvasok a vectrárol,kicsit felé hajlok,elég sok probléma van velle?ja és szerelövel mennék mindenkép. Vectra 1 , Vectra 2 ezeket néztem ki remélem meglesznek még adigra.

Szeva!

Komoly kérdés. Az Astrában van kombi, a Vectrában nincs.

Amúgy ez a motor kedvező fogyasztású, elfogadható erejű. Kinek mennyi gondja van vele az változó, ez mindig csak utána derül ki.

Belsőre nekem a Vectra jobban bejön. Külsőre is. :)

Alkatrészek nem drágák, egyszerű javítani.

A szerelőd úgyis (remélem) tudja mire figyeljen. A túl kevés km gyanús. 1 próbakört meg muszáj menni vele.

Sebessége, gyorsulása, zörejek, de ezt meg tudod.

Sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

Szeva!

Komoly kérdés. Az Astrában van kombi, a Vectrában nincs.

Amúgy ez a motor kedvező fogyasztású, elfogadható erejű. Kinek mennyi gondja van vele az változó, ez mindig csak utána derül ki.

Belsőre nekem a Vectra jobban bejön. Külsőre is. :D

Alkatrészek nem drágák, egyszerű javítani.

A szerelőd úgyis (remélem) tudja mire figyeljen. A túl kevés km gyanús. 1 próbakört meg muszáj menni vele.

Sebessége, gyorsulása, zörejek, de ezt meg tudod.

Sok sikert.

Khmm, Astrában sincs kombi. Caravan van. :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Van ám keresek topic is. Miért nem oda irkáljátok az ilyet???

Filóztam, hogy ide írjam e a dobbetétes mondatom vagy az eladóba, de gondoltam belefér az "egyéb csevegés" topicba. Sorry.

Bár ez a gyárilag volt e ilyen sárfogó az most már érdekel, mert otthon 3 Veki van és egy donor, de egyiken sincs ('94-'95 közöttiek mind).

Link to comment
Megosztás:

Filóztam, hogy ide írjam e a dobbetétes mondatom vagy az eladóba, de gondoltam belefér az "egyéb csevegés" topicba. Sorry.

Bár ez a gyárilag volt e ilyen sárfogó az most már érdekel, mert otthon 3 Veki van és egy donor, de egyiken sincs ('94-'95 közöttiek mind).

Ha van rá megfelelő topic, akkor kéretik azt ilyesmire használni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.