Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Cső! Igazán távol álljon tőlem, hogy belerondítsak Öcsibácsi üzletébe de az én üléseim is eladóak. Találtam neten olyan kárpitost mint az enyém. Ha érdekel akkor szólj és megbeszéljük!

Lehet, hogy nem fog menni a dolog. Azt mondja egy srác, hogy az 5 ajtós hátsó ülés alja nem olyan mint a sedané. :excl:

Ennek azért kicsit jobban utánna kéne járnom. Majd kerítek valakit akinek sedanja van és összehasonlítom az enyémmel. :(

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy nem fog menni a dolog. Azt mondja egy srác, hogy az 5 ajtós hátsó ülés alja nem olyan mint a sedané. :excl:

Ennek azért kicsit jobban utánna kéne járnom. Majd kerítek valakit akinek sedanja van és összehasonlítom az enyémmel. :(

Nemcsak attól függ, hogy sedan e, hanem, hogy milyen a tankja (külsö/belsö AC).

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy nem fog menni a dolog. Azt mondja egy srác, hogy az 5 ajtós hátsó ülés alja nem olyan mint a sedané. :excl:

Ennek azért kicsit jobban utánna kéne járnom. Majd kerítek valakit akinek sedanja van és összehasonlítom az enyémmel. :(

Na akkor döntsd el

Öcsibácsi kérhetem a képeket a hátsó ülésről?

Link to comment
Megosztás:

Az enyém dettó ugyan ez a belső! Persze leharcoltabb állapotban!

Nekem tetszik egyébként!

Az árat én is a felszereltség hiánya miatt sokallom.

Ennyiért már minden extra benne lehetne amit vectrába raktak!

Kék bőr?

Klímával, légzsákkal se érne ennyit. Mondjuk a felét éri reálisan, erős jóindulattal. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Pillanat! Ezeknek az üléseknek nem lehet levenni a kárpitját? Mintha a múltkor valaki tett volna fel képeket! Talán Thor, azthiszem! :(

Mert ha lehet cserélni akkor az ülés fém része megmaradna és csak a kárpit cserélődne ki rajta.

Nekem az első üléspárnával együtt jött ki a bőr. Ergo lehet cserélni :excl:

Szét is lehet szedni (bőr vs. üléspárna), de annyi kis kampós(karikás) cucc fogta össze a kettőt, hogy nem szívtam vele.

Link to comment
Megosztás:

...

Vajon a C20XE moci is külső AC-s?

Gyárilag igen. Nekem nem :excl:

Amúgy az egyiknek azt hiszem pár literrel nagyobb is a tankja. Emiatt, meg a lengőkaros vs. hidas futómű miatt más a csomagtartó is és ezeknek mind köze van ahhoz, hogy milyen a hátsó ülés :(

Link to comment
Megosztás:

ja végét járja szerintem, főleg emelkedőn, mikor odalépek neki fordulatszám felmegy autó meg nem gyorsul:D amit néztem fridcar-on 45K körül volt. azt nem tudom, hogy most a tárcsa haldoklik e vagy maga a szerkezettel van a gond, majd ha rászánom magam és szétkapom:D (meg ugye isuzu:S:D) mennyiért adnád adam? meg az enyémhez jó? váltó f16.

Link to comment
Megosztás:

ja végét járja szerintem, főleg emelkedőn, mikor odalépek neki fordulatszám felmegy autó meg nem gyorsul:D amit néztem fridcar-on 45K körül volt. azt nem tudom, hogy most a tárcsa haldoklik e vagy maga a szerkezettel van a gond, majd ha rászánom magam és szétkapom:D (meg ugye isuzu:S:D) mennyiért adnád adam? meg az enyémhez jó? váltó f16.

F16 os váltó van a C20NE mociban is nem? Ha igen akkor jó bele. Amúgy Meyle 617 215 2400 a száma. Ha kell, olcsón odatudom adni.

Link to comment
Megosztás:

F16 os váltó van a C20NE mociban is nem? Ha igen akkor jó bele. Amúgy Meyle 617 215 2400 a száma. Ha kell, olcsón odatudom adni.

nem tudom milyen váltó van 20ne-be, mert ugye mást is tudsz rá rakni elvileg szerintem:D cikkszám alapján talán valamit ki lehet deríteni.

Link to comment
Megosztás:

ja végét járja szerintem, főleg emelkedőn, mikor odalépek neki fordulatszám felmegy autó meg nem gyorsul:D amit néztem fridcar-on 45K körül volt. azt nem tudom, hogy most a tárcsa haldoklik e vagy maga a szerkezettel van a gond, majd ha rászánom magam és szétkapom:D (meg ugye isuzu:S:D) mennyiért adnád adam? meg az enyémhez jó? váltó f16.

F16 os váltó van a C20NE mociban is nem? Ha igen akkor jó bele. Amúgy Meyle 617 215 2400 a száma. Ha kell, olcsón odatudom adni.

Szerintem nem lesz jó a tárcsa :(

Ilyen kell neked elméletben:

Diesel

És ilyen van neked Adam (ez kell a miénkbe :excl: )

Benzin

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.