Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

hát én szét nem szedem a lámpát az biztos! Fosok,hogy eltöröm aztán 50 papír.. inkább oda adom olyannak aki ért hozzá. Amúgy igen használtan vettem.

A rácsot kivágtam méretre és a fülekre hajtogattam rá, illetve a peremre végig. Nem furkáltam nem szokásom az olyan dolog. Így is elég erős.

Ja!És már egy éve ez a rács van rajta:)

Semmi ragasztás vagy hasonlow?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Semmi. Bár talán sziloplasztot lehet nyomtam a fülekhez, de nem hinném. Régen kellett a rácshoz hozzányúlni mert lejött volna, a maszk annál inkább mert már egy fülön sincs meg a bepattanó. De holnap megnézem Neked meg le is fényképezem ha gondolod. Csak behajtogattam.Semmi extra.

Èn egy 4-5 éve csináltam, de müanyag pisztollyal beragasztottam, aztán két éve fater összetörte egy szarvassal. :( Gondoltam hátha neked valami igényesebb megoldás jutott eszedbe.

Link to comment
Megosztás:

Látom, kész van a négyleömlő is... :) Hogy muzsikál a gép? Video esetleg?

Brutálisat megy, de komolyan.. Chip nem ártana neki.. Most teljesen nyitott 55ös rendszer van alatta, és alapjáraton szórja szegény keverékre a hibát.. :) Videót valamelyik nap tényleg megpróbálok már csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Ádám, Te hogy cserélsz refi izzót az Angel-ben? Egyébként szép a gép. Nem is tudtam,hogy gyártottak 1.4 16V-s motorral vectrát. Vagy utólagos beszerelés?

Refi izzó csere az látod jó kérdés.. Hála isten még nem kellett cserélni, de ha cserélni kéne nem tudom hogyan cserélnék :) Az 1.4i pedig csak a vicc kedvéér van fent. 2.0 16V a gép :)

Link to comment
Megosztás:

Szép... :) Ott körül van, mint az enyém, 80-120 5mp körül. Baromi hosszú váltó van alatta... Majd' 120-ig kettesben... :D

Jaja, F18 as váltó van rajta. 3ba 170, 4be 200fölé is bepörög :) Lehet jobban is menne, ha meglenne gyűrűzve, meg minden, mert ez még a 18éves, közel 230ezret futott motor :)

Link to comment
Megosztás:

Na, megvolt a termosztát csere.

Hülye voltam hogy kifelejtettem mikor betettem a motort, de hát a fene emlékezett rá hogy az ott van a vezérlés alatt, meg előtte az astrában még jó volt... Na mind1.

Mondhatom sok kedvem volt megbontani a 10.000-et futott vezérlést.

Hát Hogy az a balatonberényben napvilágot látott,sikoltozásokba öltöztetett, ködmömbe bujtatott , rézhasú , nagy fejű, szultán udvarát megjárt , csősz kunyhóban elrejtett , pikkely páncélt hordó, fafogú rézfürésszel megsebzett ,bronztérdű, repedt sarkú ,büdös szájú, ritka fogú ,csempeszobában felneveltetett, mocskos, tetves, rabló, Mari néni kényeztesse üvegszilánkos vazelinnel azt a marhát aki ezt így kitalálta. Simán betehették volna már akkor annak a csőcsonknak a végébe....

Szép szendevedés volt, ráadásul ugye a vezérmű hátsó burkolatát nem is tudtam leszedni, mert nincs másik csavarom a vezérműtengely szíjkerekéhez. Igaz valamiért qh-t hoztak, de hát csak kibírja a legközelebbi szíjcseréig. Ami ha ilyen tempóban gyűlnek a km-ek, nem is lesz soká.

Link to comment
Megosztás:

Na, megvolt a termosztát csere.

Hülye voltam hogy kifelejtettem mikor betettem a motort, de hát a fene emlékezett rá hogy az ott van a vezérlés alatt, meg előtte az astrában még jó volt... Na mind1.

Mondhatom sok kedvem volt megbontani a 10.000-et futott vezérlést.

Hát Hogy az a balatonberényben napvilágot látott,sikoltozásokba öltöztetett, ködmömbe bujtatott , rézhasú , nagy fejű, szultán udvarát megjárt , csősz kunyhóban elrejtett , pikkely páncélt hordó, fafogú rézfürésszel megsebzett ,bronztérdű, repedt sarkú ,büdös szájú, ritka fogú ,csempeszobában felneveltetett, mocskos, tetves, rabló, Mari néni kényeztesse üvegszilánkos vazelinnel azt a marhát aki ezt így kitalálta. Simán betehették volna már akkor annak a csőcsonknak a végébe....

Szép szendevedés volt, ráadásul ugye a vezérmű hátsó burkolatát nem is tudtam leszedni, mert nincs másik csavarom a vezérműtengely szíjkerekéhez. Igaz valamiért qh-t hoztak, de hát csak kibírja a legközelebbi szíjcseréig. Ami ha ilyen tempóban gyűlnek a km-ek, nem is lesz soká.

Szia!

De én már mondtam neked hogy lehet olyan cső termosztátot kapni amit abba cső csonkba bele lehet rakni!!!

A vezérlés alól meg ki kell dobni!

Apropó vezérműszíj!!!

Én direkt gyárit rendeltem és 3000km után elszakadt!!!

na már most az a gyári szíj már ott lapult valahol egy polcon vagy 15 éve és ... a többit gondolom értitek!!!

Én amúgy csak gates használok minden autóra!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

De én már mondtam neked hogy lehet olyan cső termosztátot kapni amit abba cső csonkba bele lehet rakni!!!

A vezérlés alól meg ki kell dobni!

Az lesz a következő, de most nem volt időm keresgélni ilyet. Tegnap már a 18 fokos lassúzásban is forrongott a motor, szombaton meg ugye mennék haza.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.