Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Ki milyen riasztót,inditásgátlót használ?

Keresgélek valami olcsó megbízható védelmet.

Mi az ami még észszerű és nem drága!?!

Kiváncsian várom a hsz-at! :D

Én ha gyanús helyre mentem a kocsival,mindig kivettem a gyújtókábelt.Trélerrel meg nem ilyen kaliberű kocsikat lopnak.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Vannak megoldások! :D

Na ezek valóban ólcsók! :D

Én meg már PAGER-es 30eft riasztókban gondolkodtam! :blush:

Milyen amatőr vagyok hozzátok képest! :sick:

Mondjuk nálunk sem (kertváros ) jelemző hogy a ház elől elvinnék az autót! Egy kétes helyen, ahol meg messze vagyok az autótól, úgy sem hallom hogy nyivákol! :D

Valami alap immora (TATU) és alap beltérfigyelős riasztóra (SPY) gondoltam!

De lehet keresek valami könnyen kivehető relét a biztitérben!

Bár az enyém diesel, izzítórelé nélkül is elindul ha nincs nagyon hideg! Meg amúgy is megközelíthetetlen helyen van! Gyújtókábelem sincs! Meg lufis a kormány macerás lenne levenni! :D

Köszönöm az ötleteket!

A nap süsön rátok!

:D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy szerintem több értelme van, ha nem a lopást próbáljuk megakadályozni, hanem elrejtünk egy erre kialakított jeladót az autóban, amivel utána meg lehet találni az autót.

Amúgy sajnos lassan a vectrák is oda jutnak, hogy az alkatrészek miatt lopni fogják őket.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos igen!!

Én úgy vagyok vele, hogy szeretném megóvni az autót!

1, Sokat költötem rá! Egyrészt, mert nem voltam elég alapos a vásárlásnál. Másrészt, mert kicseréltem rajta minden kopó alkatrészt, a biztonság érdekében. Harmadrészt,meg minden ami közben előjött.

2,Sokat jelent nekem és a családomnak is!

Mondják nekem páran hogy ennyi pénzből már autót is vehettél volna!!!!! Én meg legyintek!! Már kedvem sincs megmagyarázni miért,úgy sem értik meg!!! :omg:

Visszatérve!

10e alatt már kapható GPS alapú nyomkövető.

Nem tudom!! Lehet mire a rendőröket értesítem, és elindulnak,már százdarabra szették az autót.

Valahogy a "helyszini" elrettentésben jobban hiszek!

Szóval még ötletelek!! :D

Link to comment
Megosztás:

... mire a rendőröket értesítem, és elindulnak,már százdarabra szették az autót.

Valahogy a "helyszini" elrettentésben jobban hiszek!

... :D

Azért nem feltétlen kell megvárni a rendőrséget, hogy kiérjenek :)

Szerintem én előbb ott lennék 5 személlyel :) Szóval jó ez a GPS-es dolog, szerintem én is élesítek egyet (nem hiszem hogy gondolnának az árnyékolásra egy ilyen kaliberű autónál).

Link to comment
Megosztás:

Azért nem feltétlen kell megvárni a rendőrséget, hogy kiérjenek :)

Szerintem én előbb ott lennék 5 személlyel :) Szóval jó ez a GPS-es dolog, szerintem én is élesítek egyet (nem hiszem hogy gondolnának az árnyékolásra egy ilyen kaliberű autónál).

Jó reggelt!

Jó is lenne a GPS, csak szerintem az enyémmel nem fognak foglalkozni, sajnos nincs még kasztnizva szegényke :sowwy: ... max megtéglázzák a 17es felnik miatt :evilgrin: Nagybátyámnak is van a régi Jetta II-be kiépítve egy kis "egyszerű" indításgátló rendszer. Az a legjobb, hogy ha valamit nem úgy csinálsz, ahogy kell, nem indul be az öreg csoda.. ja és nem kell a kivenni, sőt betenni sem semmit az autóba :)

Apropó Thor! Írtam pü-t a leömlővel kapcsolatban, nekem igazából aktuális lenne!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Amennyire tudom ez nem gyári digitklíma, hanem a gyárinak nevezhető (gyári specifikációnak megfelelő) utólagos Diavia klímának volt ilyen kezelőpanelje. De abban az értelemben nem gyári hogy ilyet Rüsselsheimben sosem szereltek az autóba, ezért nincs benne a kézikönyvben sem. Rendelni lehetett digitklímát, akkor forgalomba helyezéskor a márkaszervizben építették be ilyen kezelőpanellal (a kezelőpanel gyári, van cikkszáma is, de a klíma minden egyéb alkatrésze Diavia gyártmány), éppen emiatt még a fehér hollónál is ritkább, ergo murvadrága ha találsz is egyáltalán.

A gyári "elektronikus klíma" kezelőpanelje az ilyen volt:

933044-20130305-AsTu0w.jpg

De igazából ez is egy sima manuális klíma, csak bowdenek helyett elektromotorok mozgatják a kezelőszerveket elektromos úton, de a hőmérséklet beállítása ugyanúgy analóg, nem lehet fokra pontosan beállítani.

Link to comment
Megosztás:

Amennyire tudom ez nem gyári digitklíma, hanem a gyárinak nevezhető (gyári specifikációnak megfelelő) utólagos Diavia klímának volt ilyen kezelőpanelje. De abban az értelemben nem gyári hogy ilyet Rüsselsheimben sosem szereltek az autóba, ezért nincs benne a kézikönyvben sem. Rendelni lehetett digitklímát, akkor forgalomba helyezéskor a márkaszervizben építették be ilyen kezelőpanellal (a kezelőpanel gyári, van cikkszáma is, de a klíma minden egyéb alkatrésze Diavia gyártmány), éppen emiatt még a fehér hollónál is ritkább, ergo murvadrága ha találsz is egyáltalán.

A gyári "elektronikus klíma" kezelőpanelje az ilyen volt:

De igazából ez is egy sima manuális klíma, csak bowdenek helyett elektromotorok mozgatják a kezelőszerveket elektromos úton, de a hőmérséklet beállítása ugyanúgy analóg, nem lehet fokra pontosan beállítani.

Apám... :blink: Hogy te miket nem tudsz... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.