Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

mint újdonsült vectra tulaj kérdezem, hogy az a vectra gyári lámpájávla mit lehet csinálni hogy ne úgy világítson mint egy gyertya??? elég gázos a dolog :S most dobtam ki belőle a kéklámpákat amit az előző tulaj rakott bele, de a halogénnal sem tuti a dolog. Xenon? éndzsölájz?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

mint újdonsült vectra tulaj kérdezem, hogy az a vectra gyári lámpájávla mit lehet csinálni hogy ne úgy világítson mint egy gyertya??? elég gázos a dolog :S most dobtam ki belőle a kéklámpákat amit az előző tulaj rakott bele, de a halogénnal sem tuti a dolog. Xenon? éndzsölájz?

Miféle szekeret vásároltál?

Link to comment
Megosztás:

novakarc metál 93-as vectra GT-t occsóér' :P kellett egy olyan paripa amire nem kell vigyázni annyira, megy és olcsó. Átmenetileg ez lesz. van rá 1,5 év műszaki is. Ültetve elég rendesen megvan :( nameg van rajta sportauspuff, meg is kaptam fatertől, hogy nekem ez a mániám :cry:

Lámpára visszatérve, találtam ma egy origi izzót azzal jobban világít már, tesztelem. Ezek a lucidos cuccok teljesen zsír gyári lámpák? ebben a kocsiban még eredeti bosch van, nem volt időm szétszedni, hogy meglessem milyen a foncsorozása.

Link to comment
Megosztás:

novakarc metál 93-as vectra GT-t occsóér' :P kellett egy olyan paripa amire nem kell vigyázni annyira, megy és olcsó. Átmenetileg ez lesz. van rá 1,5 év műszaki is. Ültetve elég rendesen megvan :( nameg van rajta sportauspuff, meg is kaptam fatertől, hogy nekem ez a mániám :cry:

Lámpára visszatérve, találtam ma egy origi izzót azzal jobban világít már, tesztelem. Ezek a lucidos cuccok teljesen zsír gyári lámpák? ebben a kocsiban még eredeti bosch van, nem volt időm szétszedni, hogy meglessem milyen a foncsorozása.

Érdekes, nem hallottam túl sok panaszt a gyári lanyókra Vekinél.

20ne ?

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, nem hallottam túl sok panaszt a gyári lanyókra Vekinél.

20ne ?

szeirntem szar az izzó :( viccen kívül valami kék rettenet volt benne amit kidobtam volt a kocsiban még izzó azok is szarok voltak, találtam egy origi újat, azzal most jobb. lehet a tuning kék izzó szétégette a foncsorozást, ezt le kell még csekkolni

Link to comment
Megosztás:

talátam origi izzókat, így elviselhető lett a végeredmény. meg mondjuk eléggé meg is van ültetve, szerintem ez is bezavarhat.

meglestem hol fúj ki a hátsódob... egyszerűbb lett volna azt nézni, hogy a dobhoz menő csövön hol nem :(

még szerencse hogy lementettem ezt a pirosról :P

Link to comment
Megosztás:

kérdés: a gyári küszöbszpoilerek rögzítőfüleit mivel/hogyan kell felrakni? fúrás/ragasztás?

a piroson végülis nem volt időpm meglesni eladás előtt, s a másikon meg jól mutatna, de ha fúrni kell akkor szerintem sztornózom a dolgot

Sztem sanszos, hogy önmetszős megoldás, v. szegecs.......

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

SZIASZTOK!

MILYEN OLAJAT TUDNÁTOK AJÁNLANI A JÓ KIS ÖREG VECTRÁMBA, AMIT A MINAP VETTEM.

ADATOK:1992 ÉVJ, 2.0i, 8SZELEPES,BENZIN-GÁZ ÜZEMŰ.

MIRE FIGYELJEK ODA, MIK A HIBÁI ENNEK A TIPUSNAK?

KÖSZ ELŐRE A VÁLASZOKAT MINDENKINEK!

Link to comment
Megosztás:

SZIASZTOK!

MILYEN OLAJAT TUDNÁTOK AJÁNLANI A JÓ KIS ÖREG VECTRÁMBA, AMIT A MINAP VETTEM.

ADATOK:1992 ÉVJ, 2.0i, 8SZELEPES,BENZIN-GÁZ ÜZEMŰ.

MIRE FIGYELJEK ODA, MIK A HIBÁI ENNEK A TIPUSNAK?

KÖSZ ELŐRE A VÁLASZOKAT MINDENKINEK!

10w40 én Meguint rakok ezekbe. szereti.

tipus hiba ? ha nincs széthajtva akkor nem sok gond van velük . max a szokásos karbantartás.

Link to comment
Megosztás:

..tipus hiba ? ha nincs széthajtva akkor nem sok gond van velük . max a szokásos karbantartás.

hiba nem szokott lenni, de alapjárait motor és fojtószelep tisztaság (+potméter jó beállítása, ha régi fajta), jó termosztát, jó hőgombák, rendes test- és gyútókábelek, erős akksival örök megbízhatóságot adnak... +falslevegőt kell kizárni, és soha nem áll meg.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! Van egy 95-ös CDX-es c20ne vectám(nagyon szeretem)Annyi nem tetszik benne hogy autópályán 140 nél már eléggé pörög valmi valami hosszabb váltóra gondoltam bele szerintem elbirná.Van valakinek ötlete erre? Ugy hallottam lehet bele hosszabb ötödik fokozatot venni bele Egyébként F16-os váltó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.