Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kori

Recommended Posts

Én már akkor sok talin voltam, amikor még a klub létezéséről sem tudtál. Sajnos azóta megváltozott a MOTE és hátrányára. Inkább nem megyek...

Ha már úgyis offolunk.... ahány emberrel összekaptál már itt a fórumon bölcs döntés a részedről, hogy kihagyod a Blitzet. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már úgyis offolunk.... ahány emberrel összekaptál már itt a fórumon bölcs döntés a részedről, hogy kihagyod a Blitzet. :D

No meg a másik, nem emlékszem, hogy összekaptam volna valakivel. Heningnek az észnélküli moderálásért szóltam, meg J0hnnynak. Másra nem emlészem. Igaziból még arra, hogy ahol balhé van, te ott megjelensz, mint a hiéna vérszagara...

Link to comment
Megosztás:

Tavalyin láttalak, idén kihagyod?

Elmentünk a spanokkal (Omegaclub) körülnézni, meg inni 1 sört. Sajnos a régiek közül kevés embert láttam. Talán Tas akivel pacsiztam egyet, másra nem volt idő. Pedig régen nagy bulik szoktak lenni a MOTÉS talik...

(Meg az igazsághoz tartozik, hogy rettentően fájt a derekam, de ezt nem akartam kimutatni...)

Link to comment
Megosztás:

Elmentünk a spanokkal (Omegaclub) körülnézni, meg inni 1 sört. Sajnos a régiek közül kevés embert láttam. Talán Tas akivel pacsiztam egyet, másra nem volt idő. Pedig régen nagy bulik szoktak lenni a MOTÉS talik...

(Meg az igazsághoz tartozik, hogy rettentően fájt a derekam, de ezt nem akartam kimutatni...)

No meg hiányoztam :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.