Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra menetteljesítmények


telo

Recommended Posts

Az a helyzet, hogy eddig én sem nagyon éreztem különbséget az üzemanyagok között... :)

Mondjuk azthiszem, az ÖMV 100-as az egyetlen amit még nem próbáltam ki...

A többit már próbáltam, azoknál szinte semmit sem éreztem. :)

Na majd megnézem ezt is! :(

De mi van a pluszban vásárolható ADALÉKOKKAL? Azzal hogy álltok?

Én párat próbáltam, szebben ját tőlük a motor, egy nagyon minimálisan jobban megy tőle a kocsi, nem érik meg az árukat amúgy.

Link to comment
Megosztás:

Én párat próbáltam, szebben ját tőlük a motor, egy nagyon minimálisan jobban megy tőle a kocsi, nem érik meg az árukat amúgy.

Én most picit olyannak érzem, mint amikor hazaértem Németországból... és a német üzemanyagtól harapósabb lett...

Link to comment
Megosztás:

Nyilván adnak plusszot az adalékok, csak nem biztos, hogy ez utcai tempónál sokat jelent! Na meg azt sem árt elfelejteni, hogy mire fejlesztették ki őket. Nekem pl: a robogóm majdnem tönkrement, mert kedvezni akartam neki, hogy a 95-ös helyett, 98-ast v. V-Powert rakok bele. Jól letolt a forgalmazó, mert hibát nem találtak és még is dadogott a motor... Pedig verseny robogó!! Nekem a korom-lerakódás-katalizátor tisztitók bejöttek! 1 flaska 1 tank gázolaj--> autót jól meghajtani; nem tankolni rá sárga jelzésig és zsír a gép! Az is biztos, hogy amit a Mol-nál tankolsz itthon vagy Ausztriában az ÖMV-nél: óriási a különbség, mert más adalékokat használnak... :)

Link to comment
Megosztás:

Nyilván adnak plusszot az adalékok, csak nem biztos, hogy ez utcai tempónál sokat jelent!
Kinél mi az utcai tempo... ?! :)

Az is biztos, hogy amit a Mol-nál tankolsz itthon vagy Ausztriában az ÖMV-nél: óriási a különbség, mert más adalékokat használnak... :(
Sajnos itthon mindenhol MOL üzemanyagot kapsz! :)
Link to comment
Megosztás:

Kinél mi az utcai tempo... ?! :)

Sajnos itthon mindenhol MOL üzemanyagot kapsz! :)

Ott a nagy igazság!!! Magyarországon a 95-ös és 98-as, meg a dízel mind a MOL finomítójából jön, tökmindegy, hogy hol veszed. Asszem két kivétel van, az ÖMV 100, és a Shell F1 (vagy mi), szóval a q***a drága szegmens... Az egyes kutaknál persze állításuk szerint hozzápancsolnak a benyához meg a gázolajhoz különböző, cégre jellemző adalékokat és ezért drágábban adják - de ezt aztán ellenőrizd, ha tudod. :(

Azért van akkora (érezhető) különbség a német és a magyar üa között, mert az ottanit más, főleg északi tengeri és közel-keleti olajból csinálják, míg a MOL nagyrészt orosz anyagból dolgozik. És hát ha az alapanyag más, a végeredmény is más lesz.

Link to comment
Megosztás:

Asszem két kivétel van, az ÖMV 100, és a Shell F1 (vagy mi), szóval a q***a drága szegmens...

Az OMV 100-as sajnos szintén többnyire magyar MOL üzemanyagból van!

Több kútnál kérdeztem már rá és többnyire azt mondták, hogy ez magyar MOL üzemanyag adalékkal.

Néhány kút Dunán-túlon az osztrákoktól hozza a benyát... de sajna a legtöbbnél magyar van.

Üzemanyaga származása tekintetében kérdezze meg benzinkutasát, laborosát! :(

jaaa... és én úgy tudom, hogy a Shell üccsiben is csak adalék van... már ha belerakják. :) ... ugyanis erről is mennek storyk... :)

Link to comment
Megosztás:

Kinél mi az utcai tempo... ?! :)

Sajnos itthon mindenhol MOL üzemanyagot kapsz! :)

Pl: te sem verseny autót birtokolsz..és nem is tudod az itthoni tempónál-szabályoknál a csövön kihegyezve használni... De ha Bugatti Veyron-od lenne sem tudnál padlón közlekedni vele, max a Hungaroringen, na abba pl: nem is jó a 95ös....

Nyugat-Magyarországon az ÖMV kutakhoz (nem mindnél) Ausztriai finomitóból való az üzemanyag...én igy tudom. :(

Link to comment
Megosztás:

Pl: te sem verseny autót birtokolsz..és nem is tudod az itthoni tempónál-szabályoknál a csövön kihegyezve használni... De ha Bugatti Veyron-od lenne sem tudnál padlón közlekedni vele, max a Hungaroringen, na abba pl: nem is jó a 95ös....
Soha nem mondtam, hogy azt birtokolok.

Én járok egy stílusban az aktuális autómmal (ami többnyire hasonló volt a korábbiakkal is... csak ez picit jobban megy) és ennyi.

Nem tudom, hogy jön ide ez a versenypálya dolog. :)

Nem hiszem azt, hogy versenypálya kellene ahhoz, hogy az ember kihasználja a jobb üzemanyag adta pluszot.

Neked sem mindegy, hogy milyen anyagot raksz az autódba... szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Kisvárosunk ÖMV kútján azt mondták hogy ők az osztrák finomítóból kapják az összes üzemanyagot.Persze vagy igaz vagy nem... Mindig ott tankolok hetente egy teli tankot de múltkor éjjel kellett tankolnom és csak a Mol volt nonstop így telefittyent TempoDiesellel.Öszintén szólva semmi különbséget nem vettem észre...

Link to comment
Megosztás:

Kisvárosunk ÖMV kútján azt mondták hogy ők az osztrák finomítóból kapják az összes üzemanyagot.Persze vagy igaz vagy nem... Mindig ott tankolok hetente egy teli tankot de múltkor éjjel kellett tankolnom és csak a Mol volt nonstop így telefittyent TempoDiesellel.Öszintén szólva semmi különbséget nem vettem észre...

Dehogy nem! És az ára? :)

Link to comment
Megosztás:

Kisvárosunk ÖMV kútján azt mondták hogy ők az osztrák finomítóból kapják az összes üzemanyagot.Persze vagy igaz vagy nem... Mindig ott tankolok hetente egy teli tankot de múltkor éjjel kellett tankolnom és csak a Mol volt nonstop így telefittyent TempoDiesellel.Öszintén szólva semmi különbséget nem vettem észre...

Hát ha TempoDieselt tankolsz... az azért elég jó minőség... eliveleg adalékok miatt...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Most ismét élvezem annak előnyét, ha ki van égetve a rendszer!

Hihetetlen, hogy mennyit változik az motor karakterisztikája, egy-egy hosszú (1-2000km)-es út után!

A fogyásztás is egy ca. 4-500km után láthatóan csökken. (ca. 0,5 litert)...

és most folyamatosan azt érzem, hogy lényegesen jobban megy a gép, mint mielőtt elmentünk nyaralni!

(magyar benya van benne!)

És az a durva, hogy én egyébként sem arról vagyok híres, hogy hagynám ellustulni az autót... de mégis... :unsure: :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Üdv Mindenkinek!

Akkor tovább horgolva a témát annak megfelelő helyen.

(előzmények: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=225&st=3420)

Nem gondolom, hogy bármi féle ellenfele lenne az 1.6 16V G astrának az 1.2-es twinportos corsa. Akár a 0-50 nézve a gyorsulást, vagy akár 100-ra, vagy végsebességre. Amit ROLÓ írtál az autódról, az számomra lehetetlennek tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Akkor tovább horgolva a témát annak megfelelő helyen.

(előzmények: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=225&st=3420)

Nem gondolom, hogy bármi féle ellenfele lenne az 1.6 16V G astrának az 1.2-es twinportos corsa. Akár a 0-50 nézve a gyorsulást, vagy akár 100-ra, vagy végsebességre. Amit ROLÓ írtál az autódról, az számomra lehetetlennek tűnik.

Szeretném mégegyszer elmondani: ez az én tapasztalatom, én így vettem észre.

Tapasztalat, mert volt alkalmam a G -hez, gyorsultam is vele, de nem volt az a húúúú bazzzzz, de belenyom az űlésbe.

Én akkor is többet vártam már az autómtól, mert más egyhatos autók meggyőzőbben mentek akkor is.

A Corsa más, nagyon más. Nyilván nem akarom szembe állitani 1.2 az 1.6 -al és senkit nem akarok meggyőzni arról, hogy egy kisebb teljesítményű motor többet tudna.

De mégis nekem jobban tetszik ennek a kisebb teljesítményű motornak a ruglmassága és vezethetősége, mint az Astráé, szerintem, hangsúlyozom SZERINTEM más tartományban áll rendelkezésre a forgató nyomatéka (még ha kisebb is az), ettől nekem rugalmasabb az alsó tartományban és vezethetőbb.

Nem ellenfélként akartam feltüntetni, csak tapasztalati tényként. És mint volt Astra G 1.6 16v tulajdonos, akinek volt alkalma nem egyszer kipróbálni az autó menettulajdonságait (sokszor a határon autózva) van némi tapasztalat a hátam mögött amikor ilyet írok.

Ha valaki megkérdezne a két autóról mindezek bírtokában azt mondom: nekem az Astra nem adott annyival többet (értem itt: vezetési élmény, gyorsulás, menetteljesítmény, fogyasztás), mint amennyivel magasabb és jobb autó kategóriába tartozik sokak állítása szerint.

Sőt, ezt a kis egykettes olyan dolgokat mutatott meg (főleg a városi autózásnál) amit a másiknál nem tapasztaltam.

Ha én ezt tapasztaltam, engedtessék már meg, hogy kitartsak a saját véleményem mellett és ne kelljen már azt mondanom amit ilyenkor esetleg illik....

Mellesleg ezzel az én volt autómról is véleményt alkottam, nem a másét lehúzva: nehogy má legyorsulja, nehogy má ellnfél legyen.....

Részemről ezzel a témát lezártnak tekintem (most egy időre legalább is) de szívesen tárgyalok bármiről bárkivel veled is .

Esteleg, ha tennél fel képeket a törött gépről -érdekelne .....

Link to comment
Megosztás:

Szeretném mégegyszer elmondani: ez az én tapasztalatom, én így vettem észre.

Tapasztalat, mert volt alkalmam a G -hez, gyorsultam is vele, de nem volt az a húúúú bazzzzz, de belenyom az űlésbe.

Én akkor is többet vártam már az autómtól, mert más egyhatos autók meggyőzőbben mentek akkor is.

A Corsa más, nagyon más. Nyilván nem akarom szembe állitani 1.2 az 1.6 -al és senkit nem akarok meggyőzni arról, hogy egy kisebb teljesítményű motor többet tudna.

De mégis nekem jobban tetszik ennek a kisebb teljesítményű motornak a ruglmassága és vezethetősége, mint az Astráé, szerintem, hangsúlyozom SZERINTEM más tartományban áll rendelkezésre a forgató nyomatéka (még ha kisebb is az), ettől nekem rugalmasabb az alsó tartományban és vezethetőbb.

Nem ellenfélként akartam feltüntetni, csak tapasztalati tényként. És mint volt Astra G 1.6 16v tulajdonos, akinek volt alkalma nem egyszer kipróbálni az autó menettulajdonságait (sokszor a határon autózva) van némi tapasztalat a hátam mögött amikor ilyet írok.

Ha valaki megkérdezne a két autóról mindezek bírtokában azt mondom: nekem az Astra nem adott annyival többet (értem itt: vezetési élmény, gyorsulás, menetteljesítmény, fogyasztás), mint amennyivel magasabb és jobb autó kategóriába tartozik sokak állítása szerint.

Sőt, ezt a kis egykettes olyan dolgokat mutatott meg (főleg a városi autózásnál) amit a másiknál nem tapasztaltam.

Ha én ezt tapasztaltam, engedtessék már meg, hogy kitartsak a saját véleményem mellett és ne kelljen már azt mondanom amit ilyenkor esetleg illik....

Mellesleg ezzel az én volt autómról is véleményt alkottam, nem a másét lehúzva: nehogy má legyorsulja, nehogy má ellnfél legyen.....

Részemről ezzel a témát lezártnak tekintem (most egy időre legalább is) de szívesen tárgyalok bármiről bárkivel veled is .

Esteleg, ha tennél fel képeket a törött gépről -érdekelne .....

OK :)

Le van zárva a téma! Elhiszem hogy jól megy, csak hát mint ahogy Te is írtad nem lehet össze hasonlítani egy 1.2-est egy 1.6-ossal. Teljesen felesleges is lenne.

Hova rakjak fel képet?

Ide linkeljek be, vagy...?

Link to comment
Megosztás:

OK :)

Le van zárva a téma! Elhiszem hogy jól megy, csak hát mint ahogy Te is írtad nem lehet össze hasonlítani egy 1.2-est egy 1.6-ossal. Teljesen felesleges is lenne.

Hova rakjak fel képet?

Ide linkeljek be, vagy...?

Legegyszerűbb ha összefuttok vhol és lerendezitek a témát élőben :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Akkor tovább horgolva a témát annak megfelelő helyen.

(előzmények: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=225&st=3420)

Nem gondolom, hogy bármi féle ellenfele lenne az 1.6 16V G astrának az 1.2-es twinportos corsa. Akár a 0-50 nézve a gyorsulást, vagy akár 100-ra, vagy végsebességre. Amit ROLÓ írtál az autódról, az számomra lehetetlennek tűnik.

Ehhez a témához csak annyit fűznék hozzá, hogy egy 1.4 16v 90Le-s Tigra 0-ról 60-ig legyorsulta az egykori 2.0 16v 136LE-s B Vectrámat. Többször is kipróbáltuk és tényleg jobban megy 60-70-ig a Tigra, onnantól azért már jobban megy a Vectra de azért érdekesség képpen leírtam :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szerintem nincs szükség semmi féle erőfitoktatásra. :)

AHa valakit érdekel, hogy miről folyt a vitatkozás, Ő nézze meg az előzményeket. Állítólag "nyomatékosabb" az 1.2-es corsa, mint az 1.6-os astra, lendületesebben lehet vele autózni, alacsonyabb fordulatról kezd húzni. Na ez az amire én reagáltam, hogy ez biztos nem így van, mivel az 1.2-es 80 Le motor 110 NM nyomatékot ad le, azt is csak 4000-es Rpm-nál, míg az 1.6-os 101Le astra már 3600 Rpm-nál leadja a 150 Nm-t.

Ha csak a gyári adatokat nézem pl: gyorsulás, végsebesség, vagy 60-ról 100-ra direkt fokozatban, ill. 4. fokozatban...

Szóval teljesen felesleges összehasonlítani a 2 autót. Súlyra a 2 autó szinte ua, de teljesítményre a 2 motor nem egy kategória.

Viszont az olajfogyaztással nagyon nem vagyok megelégedve. Nektek is sokat olajat eszik, az 1.6 16V motor? Előtte 1.4-es volt és az azért fele ennyit sem evett. Már 2 éve megvan ez, de még mindig nem szoktam meg :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.