Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű kérdések


agocsiams123

Recommended Posts

Jövő hétre megjön Asszony verdájába a EBC Blackstuff előre. Kíváncsi vagyok milyen lesz.

Aztán majd arra is, hogy nekem milyen lesz a Greenstuff :)

Anno még mondtad, hogy durva jók. Melyikhez volt szerencséd?

Mar nem tudom melyik cimbi hasznalta, nem en.

En jelenleg meg vagyok elegedve a trw betetekkel. 308+dupla rasegito :D

Link to comment
Megosztás:

Mar nem tudom melyik cimbi hasznalta, nem en.

En jelenleg meg vagyok elegedve a trw betetekkel. 308+dupla rasegito :D

Kössssssssszzzz.... :) Azzal én is meg lennék elégedve :)

Én most el akarom koptatni a 256-os Brembo tárcsát ezzel az EBC betéttel, aztán jöhet a 4X100-as 280-as upgrade. :)

Link to comment
Megosztás:

Neked is 280-as van elöl, igaz?

Azt tudod hogy a 308-ashoz csak nyeregtartó kell a tárcsán kívül? A nyereg és a betét is ugyanaz!

Ha kell leírom a nyeregtartó cikkszámát is... ne csak mindig a motort reszeljed, néha meg is kell állni! :D

Igen, 280. Gondolkodtam rajta, de egyelőre elvetettem... A 15"-os téli garnitura így felejtős lenne, azt meg nemrég vettem. Majd, ha lekopik... :) Egyelőre kapott Powerdisc-et Ate betétekkel, így a megállással sincs probléma... :D Ami érdekes, nyári szettel (205/55r16) kicsit erősebben kell taposni a féket, mint a télivel (185/65r15)... Vagy csak bemesélem magamnak? Ennyit számítana 10mm átmérő növekedés?

Egyébként... G Coupes, G Caravanos, F Caravanos beszélget egy A Vekis fórumban... Kicsit off? :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyit számít.

Nekem az, hogy 14 helyett 15-ös felnik mentek fel, amik nehezebbek is kicsit, már megnövelte afékutamat a gyári tömöt 236-os tárcsákkal.

A fékút nem gondolom, h hosszabb lett, mivel jóval szélesebb (205) és jó minőségű (Dunlop Bluresp.) a nyári gumi. Viszont a szükséges pedálerő nagyobb lett, nekem legalábbis úgy tűnik.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ötletet kérnék, fékdob leszedéssel kapcsolatban, nem rég cseréltem a dobot és a pofákat Brembo márkát választottam, 1-2 hete van fenn, de sajna a kézifék nem volt jó, így gondoltam állítok rajt és egyúttal a dobokba is bele lesek. Ekkor ért a meglepi, hogy nem jön le a dob. Nem azért mert a pofa fog, hanem mintha az agyra feszült volna rá. Már kihajtottam a porvédő lemezt püföltem kalapáccsal, de sajna hiába. Annyi ötletem maradt, hogy leveszem kompletten agyastól és kint nagyobb ütést mérek rá. Mikor cseréltem fúrcsáltam, hogy kicsit másabb az agyrésze a dobnak, mintha lett volna egy pici perem. Gondolom rá lett húzva a kerék, aztán kitágult a dob közepe és ez okozta ezt.

Link to comment
Megosztás:

Az automatát visszatekerted alapra?(mielőtt le akarod szedni)

Mikor cseréltem vissza tekertem, semmi gond nem volt vele, simán felment akkor és másnap mikor vissza vettem le is jött. Simán tudom tekerni, nem fog a fék, de mivel nincs rendes kézifék rajt, ezért gondoltam állítok belül, mivel a bovdenen ha állítok vagy nem fog rendesen vagy állandóan fog egy kicsit. Egy KÉP, mire gondolok.

Link to comment
Megosztás:

Aha!

A dob azon része az gyárilag ilyen, nem amiatt nem jön le. Nem lehet hogy kiakadtak a betétet tartó rugók (amik az alaplaphoz nyomják) és beakad a betét mikor le akarod venni a dobot?

Nem hiszem, mert, akkor szerintem fék sem lenne, mert széthullana a bele.:) Ráadásul mind a két oldalt?:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.