Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Vazze, ma reggel megharapott egy rotweiler szerű kutya ahogy haladtam el a járdán egy nyitott udvarkapu előtt. :evil: A nadrágomból egy darabot kiszakított, de a lábamat csak horzsolta, igazából nem is vérzett, meg nem is annyira érezem vészesnek. Be volt oltva elvileg, gazdája szerint legalábbis. Nemsokára megyek orvoshoz azért, de nem akarok tetanuszt, utálom a szurit :P

Link to comment
Megosztás:

Vazze, ma reggel megharapott egy rotweiler szerű kutya ahogy haladtam el a járdán egy nyitott udvarkapu előtt. :evil: A nadrágomból egy darabot kiszakított, de a lábamat csak horzsolta, igazából nem is vérzett, meg nem is annyira érezem vészesnek. Be volt oltva elvileg, gazdája szerint legalábbis. Nemsokára megyek orvoshoz azért, de nem akarok tetanuszt, utálom a szurit :P

Hát ez is nagyon durva.

Gazdája mit mondott? Nadrágot kifizeti?

Oltási igazolások megvannak? A veszettség elleni kúra kicsit neccesebb, mint egy sima tetanusz...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez is nagyon durva.

Gazdája mit mondott? Nadrágot kifizeti?

Oltási igazolások megvannak? A veszettség elleni kúra kicsit neccesebb, mint egy sima tetanusz...

Papírokat sajna nem néztem meg, elhittem, de megvan a cím... Mindjárt megyek a dokihoz.

Link to comment
Megosztás:

Kaptam tetanuszt, doki azt mondta nem tűnik komolynak, de azért kérjem el és nézzem meg a kutya papírjait, hogy tényleg oltva volt-e.

Amúgy picit szerencsétlen a szitu, rosszkor voltam rossz helyen... Épp jött ki a srác a kocsival, és megállt úgy, hogy még belógott a járdára kicsit az autó hátulja (asszem zárta volna be a kaput), addig is gondoltam elmegyek mögötte a járdán. Ekkor jött a kutya az udvarról....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hát ez biztoasn!

Nekem is van egy Rotim (5hónapos), de már tudja, hogy nem mehet ki az utcára, ha nyitva a kapu, különben meg lesz "rázva"!

Remélem most nem akarjátok ezt a fajtát kikezdeni, mert miindenki tudja akinek ilyen van, hogy ez is egy nagyon értelmes, okos fajta. Ha van vele foglalkozva, igen is hogy sokmindenre megtanítató.

üdv

Link to comment
Megosztás:

Csak hírtelen a kutyához! 8)

Az én ebem egyszer megpróbálta ,,megtisztelni kocsim kerekét.......

Olyan ,,oktatásban" részesült, hogy azóta is tudja,

Opelnek még a gumi futófelülete is

szent és sérthetetlen!

:P :D

Ennyit tudok elmondani az OPEL-kutya kapcsolatról

...Kérem kapcsolja ki...

Ui: Még egy dolog!

KUTYÁT NEM SZABAD ELÜTNI! A foga megkarcolhatja a lökhárítót!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Lenne egy pár kérdésem. Holnap veszek át egy g astra caravánt 1.4 twinport motorosat.

- Mire figyeljek az átvételnél?

-Mennyi kulcs jár az autóhoz?

- távirányítós központi záram lesz, mindegyik kulcshoz adnak távnyitót?

Remélem beválik az autó, eddig még nem használtam opelt.

NyuszMusznak 1,4 TWP a Tigrája, és a kocsi meglepően keveset eszik (7 liter körül, sokszor alatta, főképpen városban). Kb. 5-7ezer után a teljesítmény érezhetően javult. Szerintem is nézz rá a bejáratós topicra, hasznos. Mi nagyon óvatosan járattuk be, szerintem jobb a biztonság, nekem egy 1,6-16V-m az olaj nagy barátja lett, miután bejáratásnál nem voltam vele annyira kíméletes. 5000 km-enként 1 liter 100ezer-nél...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen a jókívánságokat, hatottak! Hétvégén ugyan volt egy kis lázam a tetanusz következtében, de már teljesen jól vagyok. 8) A doki sajnos nem említette, hogy az oltást követően ne nagyon erőltessem meg magam (állítólag nem tesz jót). Én meg nekiálltam szombat délelőtt gereblyézni a telken, utána meg felraktam a téli kerekeket. Nem tudom, hogy ezek miatt-e, vagy ezek csak ráadtak egy lapáttal, de estére meg is jött a hatás: didergés, gyengeség, 38.5 fok, eléggé nagy területen beduzzadt fájó szuri hely. De szerencsére mára már elmúlt minden :P

Link to comment
Megosztás:

Ma olyat játszott az autóm, hogy ha bezártam a közpival akkor a tanksapkát nem csukta be, sőt még egy kicsit ki is nyomta, hogy látszódjon hogy nyitva van. Estére meggyógyult. lehet, hogy beijedt, hogy viszem a szervízbe?!

Még egy autó aminek lelke van :wink:

Szolnoki vagy???? Hmmm, az közel van Debrecenhez, nem akarsz a debreceni szekcióhoz csatlakozni???

Link to comment
Megosztás:

Ma olyat játszott az autóm, hogy ha bezártam a közpival akkor a tanksapkát nem csukta be, sőt még egy kicsit ki is nyomta, hogy látszódjon hogy nyitva van. Estére meggyógyult. lehet, hogy beijedt, hogy viszem a szervízbe?!

Talán a hideg az ok, és nem tudott a retesz becsúszni.

Link to comment
Megosztás:

Itt vagyok emberek! Bocsi, de hétvégenként mostanában nem vagyok netközelben... Király, hogy így összejöttünk itt, de szerintem nem ebben a topicban kéne társalogni... Menjünk át a G Astra tulajok beszélnek erről-arról-ba vagy a találkozó topicba, mert már amúgy is gondolkodtam azon, hogy jó lenne a G Astrásoknak összejönni egy kicsit vmi kis meghitt helyen...

Na tessék, tudtam, hogy kapni fogunk :P

Hát tessék akkor itt vagyunk :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.