Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok.Sikerült szinte tökéletesen eltüntetnem a kulccsal húzott karcolásomat.Javítófestéket tűhegyes fa fogpiszkálóval mártogatva (A hozzá való ecset otromba a karc méreteihez képest, még úgy is , hogy lekarcsúsítottam ollóval) szépen fel lehet tölteni a lakkozás szintjéig.Aztán egy polír és kész :)

Boldizsar!Bocsi, csak most olvastam az üzidet lámaságom miatt :) Természetesen már válaszoltam is. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Jelentem készül a pöcök az olajnyomás méréshez és a csapágy csere elhalasztva/lefújva.

Egy hete vissza küldtük az Opelhez csekkolásra a 2 szelepet amit korábban kicseréltünk (visszacsapó és megkerülő) és felhívtuk őket, h mi a helyzet. Erre aszongyák, h bocsi, de leragadt Pesten a dolog, elfelejtették tovább küldeni és még vagy 2hét amíg vissza jön... :) :) :) Mi a picsáért nem lehet itthon kipróbálniuk?? áhh...

Így most rátérünk a turbóra, korábban említettem, h a turbó és az intercooler közti csőben olajat találtunk ezért felkéne újjíttatni. Tudtok ajánlani vmi rendes céget, akik minőségi munkát végeznek turbó felújítás terén?

Más. Látom "csinilámpákról" is dumáltok, ez sztetek milyen (minőségre- már ha vágjátok így)?

hatsolampa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Jelentem készül a pöcök az olajnyomás méréshez és a csapágy csere elhalasztva/lefújva.

Egy hete vissza küldtük az Opelhez csekkolásra a 2 szelepet amit korábban kicseréltünk (visszacsapó és megkerülő) és felhívtuk őket, h mi a helyzet. Erre aszongyák, h bocsi, de leragadt Pesten a dolog, elfelejtették tovább küldeni és még vagy 2hét amíg vissza jön... :) :) :) Mi a picsáért nem lehet itthon kipróbálniuk?? áhh...

Így most rátérünk a turbóra, korábban említettem, h a turbó és az intercooler közti csőben olajat találtunk ezért felkéne újjíttatni. Tudtok ajánlani vmi rendes céget, akik minőségi munkát végeznek turbó felújítás terén?

Más. Látom "csinilámpákról" is dumáltok, ez sztetek milyen (minőségre- már ha vágjátok így)?

http://kepfeltoltes.hu/thumb/080210/hatsol...ltoltes.hu_.jpg

haver torbosnál dolgozik

estleg megtudakolhatom mibe kóstál náluk egy ilyen felújítás (ha komolyan érdekel)

turbo tipusát tudod? vagy valami paraméter amiről belehet azonosítani

Link to comment
Megosztás:

haver torbosnál dolgozik

estleg megtudakolhatom mibe kóstál náluk egy ilyen felújítás (ha komolyan érdekel)

turbo tipusát tudod? vagy valami paraméter amiről belehet azonosítani

Köszik, érdekel. Nem tudom pontosan, h milyen típus, gyártmány csak azt, h nagy valúszínűséggel gyári. Motorkód: z17dtl, egyébként G Astra 1.7cdti 2004

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Jelentem készül a pöcök az olajnyomás méréshez és a csapágy csere elhalasztva/lefújva.

Egy hete vissza küldtük az Opelhez csekkolásra a 2 szelepet amit korábban kicseréltünk (visszacsapó és megkerülő) és felhívtuk őket, h mi a helyzet. Erre aszongyák, h bocsi, de leragadt Pesten a dolog, elfelejtették tovább küldeni és még vagy 2hét amíg vissza jön... :) :) :) Mi a picsáért nem lehet itthon kipróbálniuk?? áhh...

Így most rátérünk a turbóra, korábban említettem, h a turbó és az intercooler közti csőben olajat találtunk ezért felkéne újjíttatni. Tudtok ajánlani vmi rendes céget, akik minőségi munkát végeznek turbó felújítás terén?

Más. Látom "csinilámpákról" is dumáltok, ez sztetek milyen (minőségre- már ha vágjátok így)?

http://kepfeltoltes.hu/thumb/080210/hatsol...ltoltes.hu_.jpg

Szőkekapitány megmondja, hogy ez egy hátsólámpa és tárcsás telefon is egyben...

Link to comment
Megosztás:

Azért ez nem rossz ár:

Astra H 5 ajtós 1.4 Essentia már 3.099.000.- Ft-tól

Az akció az 1.4 benzines induló modellre vonatkozik.

ASTRA H ENJOY 569.000.- Ft ÁRENGEDMÉNNYEL, az alábbi gazdag felszereltséggel: digitális légkondícionáló, elektromosan állítható, fűthető visszapillantó tükör, elektromos első ablakok, első-hátsó kartámasz, távirányítású központi zár, első ködlámpa, kormányról vezérelhető MP3 CD, bőrborítású kormánykerék, ABS, vezető és utasoldali légzsák, oldallégzsákok, szervokormány, ülés és kormányállíttás. Az akció a Sedan, az 5 ajtós és a Caravan modellekre vonatkozik.

Link to comment
Megosztás:

Azért ez nem rossz ár:

Astra H 5 ajtós 1.4 Essentia már 3.099.000.- Ft-tól

Az akció az 1.4 benzines induló modellre vonatkozik.

ASTRA H ENJOY 569.000.- Ft ÁRENGEDMÉNNYEL, az alábbi gazdag felszereltséggel: digitális légkondícionáló, elektromosan állítható, fűthető visszapillantó tükör, elektromos első ablakok, első-hátsó kartámasz, távirányítású központi zár, első ködlámpa, kormányról vezérelhető MP3 CD, bőrborítású kormánykerék, ABS, vezető és utasoldali légzsák, oldallégzsákok, szervokormány, ülés és kormányállíttás. Az akció a Sedan, az 5 ajtós és a Caravan modellekre vonatkozik.

A G-nen majdnem Esentia-val megegyező felszereltségű G most 2.499.000Ft, 2.799.000-ért pedig már egy OptimaII felszereltséghez hozzá lehet jutni. Kinek kell H? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.