Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszönet Boldizsárnak a krómszélű hűtőmaszkért :D Már föl is került a gépsasra. :D ...és mégegyszer elnézést a "kis" kellemetlenségért, ugyanis jópárszáz méterrel elnéztem a célt. :D De Ő türelmesen várt, amíg odaevickéltem. :D

Nincs mit nagyon szívesen.... Remélem még összefutunk...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Bontottan 20000+áfa a hűtő itt, a kerékdobot nézd meg itt :D

Köszi az infót de ma megnézettem a szervízben és egy kicsit többe fog kerülni (túl a 300E felett) klímahűtő ködlámpa sima hűtő jobb első kerékdob meg az egész eleje plussz valami kavicsvédő lemez a bal aljáról

Link to comment
Megosztás:

Szeméttelep mellett mentem haza és a hirtelen bal kanyarban -sajnos az eső akkor kezdett el esni- kicsúsztam és egy építési törmelékkel teli zsákra hajtottam. azon átcsúszott a kocsi de lekapta a fent említett alkatrészeket. Sebaj majd a casco megoldja. Tegnap bejelentettem ma elkezdik a kárfelmérést aztán valamikor szólnak hogy mikor jön meg az alkatrész és utána nekiállnak a márkaszervízben. Csak a jobb első kerék lenne kb 15000 a többi passz de azok is gyári alkatrészek lesznek.

Link to comment
Megosztás:

Szeméttelep mellett mentem haza és a hirtelen bal kanyarban -sajnos az eső akkor kezdett el esni- kicsúsztam és egy építési törmelékkel teli zsákra hajtottam. azon átcsúszott a kocsi de lekapta a fent említett alkatrészeket. Sebaj majd a casco megoldja. Tegnap bejelentettem ma elkezdik a kárfelmérést aztán valamikor szólnak hogy mikor jön meg az alkatrész és utána nekiállnak a márkaszervízben. Csak a jobb első kerék lenne kb 15000 a többi passz de azok is gyári alkatrészek lesznek.

Amikor összetörtem a motoromat, ott az első felni volt 110e Ft, a tengely 6e, a csapágyak 2e, szerencsére a tárcsáknak nem lett gondja, mert annak darabja 58e lett volna (2db van a moci elején)....És akkor még nem mondom a többi horror áras alkatrészeket.

Szóval Én ugy látom a kocsihoz jóval olcsóbbak az alkatrészek. :D

De az lenne a legolcsóbb, ha nem kellene & nem lenne baleset!!!

Bocs, hogy eltértem a témától.

Link to comment
Megosztás:

Szeméttelep mellett mentem haza és a hirtelen bal kanyarban -sajnos az eső akkor kezdett el esni- kicsúsztam és egy építési törmelékkel teli zsákra hajtottam. azon átcsúszott a kocsi de lekapta a fent említett alkatrészeket. Sebaj majd a casco megoldja. Tegnap bejelentettem ma elkezdik a kárfelmérést aztán valamikor szólnak hogy mikor jön meg az alkatrész és utána nekiállnak a márkaszervízben. Csak a jobb első kerék lenne kb 15000 a többi passz de azok is gyári alkatrészek lesznek.

Nekem novemberben volt kis affér belém jöttek hátulról a másik fél biztosítója fizette csak egy hátsó lököst cseréltek, meg pattentokat illetve energia elnyelőt 3 kiló lett a vége és természetesen szakszervizben. A másik fél biztos rosszul lett mikor a biztosító kiküldte neki a papírt, hogy mit fizettek ki.neki első lökös fényszóró sárvédő, és az is astra volt igaz F. Mindenképpen gyárit rakass fel, igaz önrészt álnod kell. Én lefényképeztem a sérülést meg a számlákat elraktam ha eladásra kerülne a sor jól jöhet

Link to comment
Megosztás:

Milyen önrészt? Casconál van ilyen, kötelezőnél max avultatás van idősebb gépeknél az alkatrészekre.

Ha4nz azt írta majd a casco megoldja. Gondolom ez azt jelenti, hogy cascora akarja megcsináltatni és ott sztem van önrész. Nekem nem volt semmi önrész és nem fizettem egy petákot sem szerencsére a 98 as verdára

Link to comment
Megosztás:

Ha4nz azt írta majd a casco megoldja. Gondolom ez azt jelenti, hogy cascora akarja megcsináltatni és ott sztem van önrész. Nekem nem volt semmi önrész és nem fizettem egy petákot sem szerencsére a 98 as verdára

Igen ahogy írtad valóban cascora akarom megcsinálni de a dunaújvárosi opel márkaszervízben szerintem egy 2008-as autóra csak gyári alkatrészt raknak/rakhatnak fel. Legalábbis szerintem.

Amúgy valakinek valami ötlete avval kapcsolatban, hogy mennyivel emelkedhet a cascom ha full bonus os voltam eddig?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogy kb mennyibe kerülhet egy g astrához egy hűtő? valamint egy jó szerelőt aki tudna nekem segíteni a cserében vagy ötletekkel szóban vagy megcsinálná mint szerelő? És jobb első kerékdob kb mennyibe kerül?

Előre is köszi mindenkitől a válaszokat!

én 13 e ft vettem new-t

jobb elsö kerékdobbal nem találkoztam még :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vettem egy G Astrát 5 éves és olyan hangot ad 80km felett az ablaknál lévő levegőbeáramlótól mint ha darázs zümmögés lenne.

Ha fúly a szél még erősebb a hang.

Valaki találkozott már ilyen jelenséggel?

Igen, nállam a csappantyú cseréjével lehetett orvosolni a problémát! :D (a külső-belső levegő keringtetés csappantyúja szokott eltörni) nem árt megnézni, hogy a pollenszűrő jól van e rögzítve..

Link to comment
Megosztás:

Igen, nállam a csappantyú cseréjével lehetett orvosolni a problémát! :D (a külső-belső levegő keringtetés csappantyúja szokott eltörni) nem árt megnézni, hogy a pollenszűrő jól van e rögzítve..

A pollenszűrőt már kivettük és anélkül is megmarad a zümmögés

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.