Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Valaki szerelt már be hasonlót? (márka stb)

vélemények?

http://www.racing-autoalkatresz.hu/Opel-Astra-FK-AK-Street-Allithato-Magassagu-Futomu-Evj-1998-03-2004-02-d144494.htm

Most szeretnék beszerelni!

Ha rám hallgatsz nem veszel állíthatót. Az összes szar, vagy az lesz hamar. Mondjuk amíg jó, addig jó. Állítgatni meg úgysem fogod. Inkább egy jó fix.

Link to comment
Megosztás:

Egy álmom teljesült ezzel a felnivel :) Már többször láttam képeken, de élőben még szebb. (tudom koszos az autó :D )

IMG_20150328_163636_www.kepfeltoltes.hu_

IMG_20150328_163603_www.kepfeltoltes.hu_

:icon13: Nagyon szép. Mutatós. Gratula! :)

Ui: a múlt héten nem jártál véletlenül Nemesvámoson? A Vámosi kútnál fordult ki egy ugyanilyen szép kék színű g Astra a Vázsonyi útra Veszprém felé.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Az OLX-en vagy a Jófogáson láttam 60-ért. Keress rá!

pénteken lementem, megnéztem, azt ami fóton van.

ecsééém..... javítgatott újrafestett glettelt kotvány volt az egész!

olyan szinten volt ótvar a javítás, hogy a glettelést egyáltalán nem csiszolták le festés előtt!!!

kérdeztem is az embert, hogy telefonban szép állapotúra mondta, akkor ez most what da fck???

volt még vagy 3-4 garnitúrája az embernek ilyesmi 16-os gyári, de komolyan mondom egy garnitúrát nem tudtunk összeválogatni amit ne kellett volna javíttatni hegesztéssel is!

a végére itt az "üzlet" weboldala, háát felnit senki ne akarjon innen venni!

Módosítva : wakond
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha rám hallgatsz nem veszel állíthatót. Az összes szar, vagy az lesz hamar. Mondjuk amíg jó, addig jó. Állítgatni meg úgysem fogod. Inkább egy jó fix.

Sajnos nem tudom, hogy mekkora mértékű ültetés állna jól, mit bírna el a kaszni (hozzáér nemérházzá)..

ez miatt gondoltam erre a megoldásra!

Ha esetleg csak ültető rugót tennék be akkor kellene kutyacsontot cserélni?

Link to comment
Megosztás:

:icon13: Nagyon szép. Mutatós. Gratula! :)

Ui: a múlt héten nem jártál véletlenül Nemesvámoson? A Vámosi kútnál fordult ki egy ugyanilyen szép kék színű g Astra a Vázsonyi útra Veszprém felé.

Köszi. Minden nap ott vagyok, mert ott dolgozom. :) Könnyen lehet hogy én voltam. Módosítva : pszaby
Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem tudom, hogy mekkora mértékű ültetés állna jól, mit bírna el a kaszni (hozzáér nemérházzá)..

ez miatt gondoltam erre a megoldásra!

Ha esetleg csak ültető rugót tennék be akkor kellene kutyacsontot cserélni?

4 centiig csak rugót cserélsz, sem lengéscsillapító, sem rövidített kutyacsont nem kell. Megoldás lehet a 35-ös eibach. 50 körül már lehet kapni.
Link to comment
Megosztás:

Szerintem csak olx-en volt meg jófogáson.Gumival együtt volt.Pirelli P7 meg Falken gumikkal van.

Akkor ez nem az amit néztem a vaterán.

80E-ért árulták csak a felniket,de nagyon szép volt,szemeztem vele,de nem engedett belőle,így maradt a 16' RC felni,amit tegnap fel is dobtam :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem tudom, hogy mekkora mértékű ültetés állna jól, mit bírna el a kaszni (hozzáér nemérházzá)..

ez miatt gondoltam erre a megoldásra!

Ha esetleg csak ültető rugót tennék be akkor kellene kutyacsontot cserélni?

4 centiig csak rugót cserélsz, sem lengéscsillapító, sem rövidített kutyacsont nem kell. Megoldás lehet a 35-ös eibach. 50 körül már lehet kapni.

Igen, az eibach jó megoldás lehet.

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék igazán jó minőségű fékbetétet venni. Tanácsot tud adni valaki mit érdemes?

Még a gyári tárcsához lesz. A gyári beszerelésű betétek vannak még bent, de szerintem csere érett. Ma tettem fel a nyári gumit, és megnézve még ugyan biztonságosnak tartom, de az ennél kopottabbaknál, már meg szokták jegyezni a szerelők, hogy látják végig ki volt fizetve az a betét.

Link to comment
Megosztás:

merenyi85, on 29 Mar 2015 - 4:12 PM, said:

Szeretnék igazán jó minőségű fékbetétet venni. Tanácsot tud adni valaki mit érdemes?

Még a gyári tárcsához lesz. A gyári beszerelésű betétek vannak még bent, de szerintem csere érett. Ma tettem fel a nyári gumit, és megnézve még ugyan biztonságosnak tartom, de az ennél kopottabbaknál, már meg szokták jegyezni a szerelők, hogy látják végig ki volt fizetve az a betét.

A Textar-t sokan dicsérik.

Link to comment
Megosztás:

4 centiig csak rugót cserélsz, sem lengéscsillapító, sem rövidített kutyacsont nem kell. Megoldás lehet a 35-ös eibach. 50 körül már lehet kapni.

1:

A két első lengéscsillapítóm is kivan.

(cromaxnál 54ezer a 2db olajos csillapító előre!

Márkából (nem eredeti opel) mit tudtok ajánlani?

Mert én is tudom, hogy nem nagyon állítgatnám!

2: Sok helyen azt olvastam, hogy 4cm ültetésnél már kell rövidített kutyacsont. Mert feszül a gyári!

Link to comment
Megosztás:

1:

A két első lengéscsillapítóm is kivan.

(cromaxnál 54ezer a 2db olajos csillapító előre!

Márkából (nem eredeti opel) mit tudtok ajánlani?

Mert én is tudom, hogy nem nagyon állítgatnám!

2: Sok helyen azt olvastam, hogy 4cm ültetésnél már kell rövidített kutyacsont. Mert feszül a gyári!

Nem kell. Kayaba gázos jó megoldás lenne.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.