Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hőlégfúvó szerintem nem lesz jó... Gázégős megoldás viszont ígéretes.

http://totalcar.hu/magazin/technika/2014/11/22/a_tuz_csodakra_kepes/

B oszlop felé kell megtolni és le lehet pattintani. Tehát a hátsótelőre, az elsőket hátrafelé. Az elsőket hivatalosan úgy kellene leszedni, hogy leveszed az ajtókárpitot és kicsavarozod az egyetlen csavaros patentot belülről. Enélkül is le lehet szedni, viszont akkor annál az egy patentnál várható, hogy nem lesz 100%-os az illeszkedés.

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenkinek!

Vettem egy g astrát. Honosìtani szeretnèm,

csak nem tudom a környezetvèdelmi besorolásàt, azaz euro2 vagy euro3 vagy euro4. A holland forgalmin nem találom. Az auto 98-as èvjárat, 1.6-os 8 szelepes. Megbìzhatò választ szeretnèk! Köszönöm előre is!!!

Link to comment
Megosztás:

Szia mindenkinek!

Vettem egy g astrát. Honosìtani szeretnèm,

csak nem tudom a környezetvèdelmi besorolásàt, azaz euro2 vagy euro3 vagy euro4. A holland forgalmin nem találom. Az auto 98-as èvjárat, 1.6-os 8 szelepes. Megbìzhatò választ szeretnèk! Köszönöm előre is!!!

Euro2 ,4-es környezetvédelmi osztály,kék plakett :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Hőlégfúvó szerintem nem lesz jó... Gázégős megoldás viszont ígéretes.

http://totalcar.hu/magazin/technika/2014/11/22/a_tuz_csodakra_kepes/

B oszlop felé kell megtolni és le lehet pattintani. Tehát a hátsótelőre, az elsőket hátrafelé. Az elsőket hivatalosan úgy kellene leszedni, hogy leveszed az ajtókárpitot és kicsavarozod az egyetlen csavaros patentot belülről. Enélkül is le lehet szedni, viszont akkor annál az egy patentnál várható, hogy nem lesz 100%-os az illeszkedés.

Igaz! :D

Ehhez már nem kell hosszabbító egy parkolóba! :D

Bár most nem igen akarok lent csinálni semmit!

Itt vannak a rendőrök éjjel nappal Fehérváron a házunknál sajnos lakástűzvolt!

De szerintem hallottatok róla a híradóba! az elmúlt 2-3 napban!

NA köszi a tanácsot. Ezzel a módszerrel fogom megcsinálni!

Link to comment
Megosztás:

Valaki szedte már le az oldalsó müanyagokat!? Kifakulàs miatt a hőlégfúvos modszert ki akarom próbàlni. De sajnos nincs lehetőségem màshogy megoldani! Próbàlta màr valaki? Akàrmilyen szert hasznàlok ugyan úgy kimatosodik egy idő utàn!

Thurtle Wax Black chromot próbáltad már?Én azt használom 3 éve,szép feketék a műanyagok tőle.

Ha gondolod eljössz,kipróbálhatod(privátba megbeszéljük)

Link to comment
Megosztás:

Thurtle Wax Black chromot próbáltad már?Én azt használom 3 éve,szép feketék a műanyagok tőle.

Ha gondolod eljössz,kipróbálhatod(privátba megbeszéljük)

ÓÓ egy Fehérvári! :D

Nem próbáltam még azt a "szert" :)

Ezekkel az a bajom, hogy 2-3 mosás után ugyan olyanok lesznek mint voltak!

Vagy neked más a tapasztalatod?

Link to comment
Megosztás:

Oldal légzsák, ülésfűtés előkészítése? Öv feszítő?

Ez az...

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQM7DTJuAhYMt4dGHaJVKSLEnMzFKoF7KoEWIyLIN_Xl8a2f25G

Olésfűtés, oldallégzsák nincs.

A vezető oldali alatt nem láttam ilyet...

http://www.vauxhallownersnetwork.co.uk/index.php?threads/tc-and-esc-on-astra-g-2-2-elegance-2002.282162/

Itt valami YAW sensort írnak :P

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Nézd csak mit találtam, már volt egy rendes cartárs aki leírta mi is az a csatlakozó:

http://www.opelforum.hu/topic/622-extra-felszerelesek-beepitese-utolag-elektromos-kerdesek/?p=974261

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

És hogyan raktad fel a rendszàmot?

Na meg a díszléc is érdekel:)

Megszerzésében segített, hogy kicsit beteg az agyam.

3 éve van meg a G-astrám. Azóta minden nap megnézem az OLX alkatrész hirdetéseit. A télen az egyik nap 20:00-kor feltöltötte egy eladó ezt a díszlécet 6.000 Ft-ért és 22:00kor már írtam is neki hogy megveszem, utalom a pénzt, és várom postán. Sem előtte és sem azóta nem láttam ilyet. ÉS TÉNYLEG MINDEN NAP NÉZEM! A bontósok csomagtartó fedéllel együtt adják. Anno a Csergőtől kértem egy ajánlatot újra, de több mint 50.000 Ft-ot mondtak.

Rendszám kétoldalas ragasztóval van fent, és 2 pötty FBS-sel a képzeletbeli csavarhelynél.

A lécet úgy raktuk fel, hogy átlátszó 3M fóliával le lett fóliázva a csomagtartó alja, hogy megóvjuk a fényezést, és arra lett felragasztva, 3M kétoldalas ragasztóval.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Megszerzésében segített, hogy kicsit beteg az agyam.

3 éve van meg a G-astrám. Azóta minden nap megnézem az OLX alkatrész hirdetéseit. A télen az egyik nap 20:00-kor feltöltötte egy eladó ezt a díszlécet 6.000 Ft-ért és 22:00kor már írtam is neki hogy megveszem, utalom a pénzt, és várom postán. Sem előtte és sem azóta nem láttam ilyet. ÉS TÉNYLEG MINDEN NAP NÉZEM! A bontósok csomagtartó fedéllel együtt adják. Anno a Csergőtől kértem egy ajánlatot újra, de több mint 50.000 Ft-ot mondtak.

Rendszám kétoldalas ragasztóval van fent, és 2 pötty FBS-sel a képzeletbeli csavarhelynél.

A lécet úgy raktuk fel, hogy átlátszó 3M fóliával le lett fóliázva a csomagtartó alja, hogy megóvjuk a fényezést, és arra lett felragasztva, 3M kétoldalas ragasztóval.

Én októberben vettem olx-ről ugyanilyet,ugyanennyiért :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nyári gumi vásárlása előtt állok és nem tudok dönteni :)
15-ös gyári alura szeretnék 195/60 méretben keresem a bestbuy típusokat. Nézegettem teszteket, de a prémium márkák abroncsaira nincs keret. Ki melyik márkát/típust használja, ajánlaná ~16-17eFt/db árig.
Barum/Firestone/Hankook/Dayton?/Falken/Toyo
Dayton-ról van valakinek tapasztalata?

Köszi! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nyári gumi vásárlása előtt állok és nem tudok dönteni :)

15-ös gyári alura szeretnék 195/60 méretben keresem a bestbuy típusokat. Nézegettem teszteket, de a prémium márkák abroncsaira nincs keret. Ki melyik márkát/típust használja, ajánlaná ~16-17eFt/db árig.

Barum/Firestone/Hankook/Dayton?/Falken/Toyo

Dayton-ról van valakinek tapasztalata?

Köszi! :)

Hali!

Nekem ilyen van, teljesen jól bevált. :)

http://www.olcsogumibolt.hu/NYG_NOKIAN_LINE_T428302.html

Módosítva : nemeth_laca
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

hátsó fékbetétet is cserélünk haveromal

Vectra B 1.8 X18XE

íde is be írtam mer látom a vectrás részen nem nagy mozgás van :)

és az lenne a kérdésem

hogy

hátsó betéteket hogyan kell kiszedni

mer elsőket már cseréltünk de a hátsó is tárcsás

és azt még nem szedtem szét

előre is köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

hátsó fékbetétet is cserélünk haveromal

Vectra B 1.8 X18XE

íde is be írtam mer látom a vectrás részen nem nagy mozgás van :)

és az lenne a kérdésem

hogy

hátsó betéteket hogyan kell kiszedni

mer elsőket már cseréltünk de a hátsó is tárcsás

és azt még nem szedtem szét

előre is köszi a válaszokat!

Kiutod a ket stiftet ami keresztbe van.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.