Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! Most készülök rá, hogy vegyek egy Astra G Caravan 2.0 DTI-t. A hirdetések között sok olyat találtam amiben faberakás van. Nos nekem ez az "extra" nem igazán tetszik. Ha mégis egy ilyen autóra esik a választásom akkor mit tudok tenni vele? Esetleg el lehet cserélni valakivel (aki faberakásra vágyik) vagy lehet venni bontóban? Ha igen kb milyen áron?

gondolom attol, hogy műanyag helyett fa van minden egyéb méret egyezik tehát gondolom, hogy cserélhető..ezt csak józan jobbágy ésszel gondolom, mert miért gyártatna az opel tobbbféle méretben ugyanolyan alkatrészeket ha cska a köztes rész vagy a takaró különbözik...logikus, nem? :lol:

az hogy mennyiért az megjósolhatatlan, bár lehet, hogy lehet alkudni a bontóssal hátha őt érdekli a fabetét

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy tökéletes az elem, mert terhelve nem biztos, hogy meg tudod mérni. És az mutatja meg, hogy tényleg joe.

Mintha régebben lett volna vmi hasonló probléma, azt hiszem ott az elemérintkező volt fáradt, tehát azt is megnézheted.

Megnézem! Az elem zsír új! Remélem nem súlyos! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozók!

Szeretettel köszöntök mindenkit abból az alkalomból, hogy tegnap egy Opel tulajdonosa lettem. Már a vásárlás előtt is sok hasznos infót olvastam itt, amit ezúton szeretnék megköszönni. Én is megpróbálok a jövőben hozzájárulni a fórum sikeres működéséhez, saját tapasztalataimmal, ill. szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, persze amire tudok.

Üdv:

PLSZ

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumozók!

Szeretettel köszöntök mindenkit abból az alkalomból, hogy tegnap egy Opel tulajdonosa lettem. Már a vásárlás előtt is sok hasznos infót olvastam itt, amit ezúton szeretnék megköszönni. Én is megpróbálok a jövőben hozzájárulni a fórum sikeres működéséhez, saját tapasztalataimmal, ill. szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, persze amire tudok.

Üdv:

PLSZ

szia, légy üdvözölve :wink: és gratulálok

Link to comment
Megosztás:

Gratula PLSZ!

:lol:

Ja megvan a távirányító baja! Elvált az elemtartó a pici paneltől! (egy kis pöcök) ÉS ha kicsit a gravitáció ellentéte irányba huzta akkor nem érintkezett a panell-al! De most betettem egy paír galacsint az elem fölé,hogy a ház nyomja az elemet a panelra és igy FRANKÓ!!!! :)

Figyó kinek milyen házi riasztója van?????

Ha van valakinek? Annak van értelme hogy az aksi egy szárát megszakítom egy kapcsolóval ami titkos??? Igy nem tudják az autót elvinni akkor se ha bent ülnek ugye! Mert nem tudják a trükköt!!!!!! Van valakinek valami haszmálhatója?? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gratula PLSZ!

:lol:  

 

Figyó kinek milyen házi riasztója van?????

Ha van valakinek? Annak van értelme hogy az aksi egy szárát megszakítom egy kapcsolóval ami titkos??? Igy nem tudják az autót elvinni akkor se ha bent ülnek ugye! Mert nem tudják a trükköt!!!!!! Van valakinek valami haszmálhatója??  :wink:

Vigyázz ezzel a megszakításokkal, mert el szursz valamit.

Egy hozzá értő riasztós 1-2e ft. ért be tesz neked titok kapcsolót, úgy hogy nem tesz kárt az elektronikába.

Link to comment
Megosztás:

Szeretettel üdvözlök minden fórumozót abból az alkalomból, hogy Astra G 1,6 TWP tulaj lettem! :lol: Sok érdekességet és hasznos tanácsot olvastam, melyek felhasználhatók a továbbiakban. Meg vagyok elégedve alapjában az autóval, bár egy-két dolog zavar, mint pl: hátsó ajtóérintkezők hiánya. :evil: Egyébként szépen megy a motor, jelenleg 2300 km van benne, csendes, puha, jó könnyű a szervó. Érezni, hogy nem bowdenes a gázpedál, hanem a computer adagolja a benzint, éppen annyit, amennyire beállították, tehát emiatt egy kicsit lomhábbnak érzem, mint a bovdeneseket. Lehet, hogy ez szubjektív érzés.

Továbbra is érdeklődve olvasom hozzászólásaitokat. :) :(

Sziasztok: Gyula

Link to comment
Megosztás:

Szia Gyula!

Gratulálunk az autódhoz!! Képek???? :shock:

Arra gondoltam, hátha nem halsz bele abba a szörnyűségbe, hogy nincs hátsó ajtódon érintkező!! :lol:

Amúgy meg az legyen a legnagyobb hiányossága az autódnak!

Szívesen látunk itt a fórumon, és ha lesz kedved a klubban is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szeretettel üdvözlök minden fórumozót abból az alkalomból, hogy Astra G 1,6 TWP tulaj lettem! :lol:

Szia Gyula!

Üdvözlünk körünkben! :) Reméljük örömödet leled majd az autóban, és meg leszel vele elégedve! 1.6 twp mocis fórumozónk még nem sok van, ezért örömmel vennénk, ha tapasztalataidat az autóval illetve bármi egyéb dologgal kapcsolatban megosztanád itt majd velünk a jövőben!

Még egyszer légy üdvözölve, és gratula az autóhoz!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tegnap megvettem életem első normális autóját, egy G 1.6-os Caravant. 1999-es évjáratú, fehér színű, külföldi - remélem ez nem lesz túl nagy baj -, 118ezer km van benne, de megy, mint a meszes. Mondjuk nem egy kicsit lomha, vagy lusta inkább. Egy kollégám javasolta, hogy keressek egy opeles fórumot, mert ott minden kérdésemre pillanatokon belül megkapom a választ. Hát, ahogy nézegetm az írásokat, ez tényleg így van. Ti marha sok mindent tudtok ezekről a kocsikról. Tényleg lusták ezek az autók, vagy csak én érzem így?

Link to comment
Megosztás:

Ú, még egy dolog eszembe jutott. Mivel külföldről behozott a kocsim, így csak német nyelvű használati utasításom van hozzá, vagy hogy hívják, kézikönyv, mittomén :lol: Nem tudjátok, honnan lehetne egy magyar nyelvűt szerezni? Üzlet, vagy autókereskedés, vagy postacím, vagy emil-cím, vagy weblap, vagy bármi. Na. Enélkül nem tudom használni a kocsit :) Előre is köszi!!

Link to comment
Megosztás:

Ú, még egy dolog eszembe jutott. Mivel külföldről behozott a kocsim, így csak német nyelvű használati utasításom van hozzá, vagy hogy hívják, kézikönyv, mittomén :lol: Nem tudjátok, honnan lehetne egy magyar nyelvűt szerezni? Üzlet, vagy autókereskedés, vagy postacím, vagy emil-cím, vagy weblap, vagy bármi. Na. Enélkül nem tudom használni a kocsit :) Előre is köszi!!

Kuldok egyet emilben ha erdekel!

Link to comment
Megosztás:

Ú, még egy dolog eszembe jutott. Mivel külföldről behozott a kocsim, így csak német nyelvű használati utasításom van hozzá, vagy hogy hívják, kézikönyv, mittomén :lol: Nem tudjátok, honnan lehetne egy magyar nyelvűt szerezni? Üzlet, vagy autókereskedés, vagy postacím, vagy emil-cím, vagy weblap, vagy bármi. Na. Enélkül nem tudom használni a kocsit :) Előre is köszi!!

Kézikönyv!!!! ---> http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...selectcat&cat=4

Egészen pontosan ----> http://www.opel-magazin.hu/index.php?optio...er&filecatid=24

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.