Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

be tudnál irni pár adatot a kocsidról ? -teljesítmény stb :P

Mi sem nehezebb (hetekig baszkuráltam a netet ezekért az infókért):

Motor: Z20LET turbo

Max. teljesítmény: 200 LE (5600-as fordulaton)

Max. nyomaték: 250 nm (1950-es fordulaton)

Váltó: 5 sebességes, kézi

Max sebesség: 240 km/h

Gyorsulás (0-100 km/h): 7,0 mp

Kerekek: 215/40ZR-17

Tömeg: 1250 kg

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor rá is kérdezek a cuccosra... Szerintem ezek csak gyárit babrálnak bele. Mindenesetre a Maxit nem ajánlom, mint szerviz, szerintem szemi pancserek.

Beszéltem az emberkémmel a Maxiban, és aszondja, hogy holnapra megmondja hogyér gyártaná le Neked az ablakemelő cuccost. Minden gyári lenne. Most csak annyit mondott, hogy jó lesz az ár, meglátod... Gondolom ügyeskedik majd vmit, és nem akarta, hogy hallják a többiek, hogy mit managerkedik.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem az emberkémmel a Maxiban, és aszondja, hogy holnapra megmondja hogyér gyártaná le Neked az ablakemelő cuccost. Minden gyári lenne. Most csak annyit mondott, hogy jó lesz az ár, meglátod... Gondolom ügyeskedik majd vmit, és nem akarta, hogy hallják a többiek, hogy mit managerkedik.

Köszönöm szépen!És ha tényleg kedvező lesz az ár,akkor felmenjek majd Pestre?Vagy hogyan lehet megoldani?Csak azért,mert én Szomathelyi vagyok,és hát nincsen olyan közel Budapest hozzám.Egyébként én is találtam egy "ismerőst"az itteni szervízben,és ő 50e-t mondott nekem a gyári cuccra,berakással együtt.

Link to comment
Megosztás:

fuuuu Voszi nagynagy grat az autóhoz, én örülök, hogy a kék let nekem az jobban tetszett :D

ha megvan kötelező megmutatni mindenkinek

(vagy lekorlátozzuk a fórumos hozzáférésed a muffnézegetős topikra és lehet otthon magyarázkodni :twisted: :twisted: )

A GSI Astra volt mégiscsak a tökösség Csimborasszója anno

8) 8) :P :D

Link to comment
Megosztás:

fuuuu Voszi nagynagy grat az autóhoz, én örülök, hogy a kék let nekem az jobban tetszett :D

ha megvan kötelező megmutatni mindenkinek

(vagy lekorlátozzuk a fórumos hozzáférésed a muffnézegetős topikra és lehet otthon magyarázkodni :twisted: :twisted: )

8) 8) :P :D

hehe :-) inkább megmutatom... én se bánom már, hogy kék let

köszi a gratulákat még egyszer, mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Lenne egy pár kérdésem. Holnap veszek át egy g astra caravánt 1.4 twinport motorosat.

- Mire figyeljek az átvételnél?

-Mennyi kulcs jár az autóhoz?

- távirányítós központi záram lesz, mindegyik kulcshoz adnak távnyitót?

Remélem beválik az autó, eddig még nem használtam opelt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Lenne egy pár kérdésem. Holnap veszek át egy g astra caravánt 1.4 twinport motorosat.

- Mire figyeljek az átvételnél?

-Mennyi kulcs jár az autóhoz?

- távirányítós központi záram lesz, mindegyik kulcshoz adnak távnyitót?

Remélem beválik az autó, eddig még nem használtam opelt.

Nekem nem gyári a riasztó, hanem a kereskedésben szerelték be, így kaptam 1 db gyári távirányítós központi zárásra alkalmas kulcsot, 1 db szervízkulcsot (evvel nem lehet működtetni távírányítással a központi zárat), valamint 2 db META típusú riasztóhoz távvezérlőt. A kulcsokhoz kódlapka jár, melyen megtalálható kulcsutángyártásra a kód. Csak ez alapján és a vásárlási bizonylattal lehet új kulcsot rendelni a gyártól, gondolom horror áron. :evil:

Az autó be fog válni, ha olvasgatod a fogyasztás topikot, már van tapasztalat 1,4 TWP motoros sárkány figyasztásról. Az enyém 1,6 TWP és Budapesten 7,4-et :wink: fogyaszt, ami kifejezetten jó fogyasztás a rengeteg dugó miatt. Országúti fogyit még nem tudok, mert még csak 7800 km van benne és amikor tartósan voltam országúton, akkor még csak 1000 körül volt benne. Először még többet fogyaszt, de 7-8000 után kezd beállni a fogyi. :P Javaslom a bejáratás topic olvasgatását, a kollégák sok hasznos tanácsot feltettek, melyeket érdemes megszívlelni :idea:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem gyári a riasztó, hanem a kereskedésben szerelték be, így kaptam 1 db gyári távirányítós központi zárásra alkalmas kulcsot, 1 db szervízkulcsot (evvel nem lehet működtetni távírányítással a központi zárat), valamint 2 db META típusú riasztóhoz távvezérlőt. A kulcsokhoz kódlapka jár, melyen megtalálható kulcsutángyártásra a kód. Csak ez alapján és a vásárlási bizonylattal lehet új kulcsot rendelni a gyártól, gondolom horror áron. :evil:

Az autó be fog válni, ha olvasgatod a fogyasztás topikot, már van tapasztalat 1,4 TWP motoros sárkány figyasztásról. Az enyém 1,6 TWP és Budapesten 7,4-et :wink: fogyaszt, ami kifejezetten jó fogyasztás a rengeteg dugó miatt. Országúti fogyit még nem tudok, mert még csak 7800 km van benne és amikor tartósan voltam országúton, akkor még csak 1000 körül volt benne. Először még többet fogyaszt, de 7-8000 után kezd beállni a fogyi. :P Javaslom a bejáratás topic olvasgatását, a kollégák sok hasznos tanácsot feltettek, melyeket érdemes megszívlelni :idea:

Köszi a gyors választ! :D
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Lenne egy pár kérdésem. Holnap veszek át egy g astra caravánt 1.4 twinport motorosat.

- Mire figyeljek az átvételnél?

-Mennyi kulcs jár az autóhoz?

- távirányítós központi záram lesz, mindegyik kulcshoz adnak távnyitót?

Remélem beválik az autó, eddig még nem használtam opelt.

Biztosan tetszeni fog,nagyon jó kis autók.Nézd meg a bejáratós topicot is,rengeteg dolgot megtárgyaltak a srácok,én is sok kérdésre kaptam ott választ.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.