Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hát hol jársz Amu, hogy megkaristolod a lökösödet?

már én is elgondolkodtam ezen soxor, mert elől és hátul is ugyanolyan sérülések vannak, tehát arra a helyre néha orral és farral is beállok, már csak azt nem tom hol van ez a hely, és hogy tudnám kijavítani a sérüléseket

A karc már a kasztiba van :)

Link to comment
Megosztás:

Kb. árban fizettek, vagy nagyon lehúztak? Kinél voltál?

Ennyre számítottam, nem tűnt lehúzásnak. Az EUROTAX szerinti értéke volt 2, ezt Ákos is megnézte nekem, és ebből lejön 10% önrész meg a fordulónapig hátralévő be nem fizetett díjösszeg, szal kb reális, amit fizettek. Allianz volt egyébként.

Link to comment
Megosztás:

Ennyre számítottam, nem tűnt lehúzásnak. Az EUROTAX szerinti értéke volt 2, ezt Ákos is megnézte nekem, és ebből lejön 10% önrész meg a fordulónapig hátralévő be nem fizetett díjösszeg, szal kb reális, amit fizettek. Allianz volt egyébként.
De miért pont ezüst színű? :) Nem tetszett volna esetleg más színben?
Link to comment
Megosztás:

Tegnap érdekes dolognak voltam szemtanúja.

M3-ason Pest felé elhúz mellettem szintén egy G-Astra, mint az enyém, ez még nem is lenne meglepő, de világít ám neki a harmadik féklámpája. Mondom biztos fékez, mert ténylegesen voltak előtte. De tíz másodperc múlva, már határozottan láthatóan gyorsult a kocsi, de a lámpa tovább világított. Még kb. 2-3 percig láttam megam előtt, de folyamatosan világított neki.

Számomra meglepő volt a dolog. Véletlen lehetett? Vagy valaki direkt bekapcsolta folyamatosra???

Link to comment
Megosztás:

Tegnap érdekes dolognak voltam szemtanúja.

M3-ason Pest felé elhúz mellettem szintén egy G-Astra, mint az enyém, ez még nem is lenne meglepő, de világít ám neki a harmadik féklámpája. Mondom biztos fékez, mert ténylegesen voltak előtte. De tíz másodperc múlva, már határozottan láthatóan gyorsult a kocsi, de a lámpa tovább világított. Még kb. 2-3 percig láttam megam előtt, de folyamatosan világított neki.

Számomra meglepő volt a dolog. Véletlen lehetett? Vagy valaki direkt bekapcsolta folyamatosra???

Nemkizárt, hogy véletlen volt. Főleg, hogy csak a 3. égett. :)

Link to comment
Megosztás:

TELOOOO!!!

Vettél autót??? ;) :)

HELOOOO!!! Vettem ;) Kívülről tök hasonlót mint volt, csak ez 1.6-os, meg 2002-es.

Most viszem majd uhuékhoz szervízbe, van rajta egy-két dolog, amit meg kellene csinálni (szokásos olaj, vezérlés csere, plusz műszaki vizsga, plusz átírás, plusz egyebek még). Péntekig ott lesz, úgyhogy bocsi srácok, de csak jövő héten tudok vele Lurdyhoz kimenni...

Link to comment
Megosztás:

HELOOOO!!! Vettem :) Kívülről tök hasonlót mint volt, csak ez 1.6-os, meg 2002-es.

Most viszem majd uhuékhoz szervízbe, van rajta egy-két dolog, amit meg kellene csinálni (szokásos olaj, vezérlés csere, plusz műszaki vizsga, plusz átírás, plusz egyebek még). Péntekig ott lesz, úgyhogy bocsi srácok, de csak jövő héten tudok vele Lurdyhoz kimenni...

Gratula. ;) Remélem meg leszel elégedve vele.

Link to comment
Megosztás:

HELOOOO!!! Vettem :) Kívülről tök hasonlót mint volt, csak ez 1.6-os, meg 2002-es.

Most viszem majd uhuékhoz szervízbe, van rajta egy-két dolog, amit meg kellene csinálni (szokásos olaj, vezérlés csere, plusz műszaki vizsga, plusz átírás, plusz egyebek még). Péntekig ott lesz, úgyhogy bocsi srácok, de csak jövő héten tudok vele Lurdyhoz kimenni...

Gratula!!!! ;)

Remélem örömödet leled majd benne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.