Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én is ott vettem, de nem passzolt....visszavittem, levásároltam :rolleyes:

Én egy havertól vettem, Ö vette a boltból. Az az igazság, hogy érdemes pontosan megnézni + lemérni milyen kell mert összevissza vannak kirakva a cuccok.

A haver Fiat Punto -ba vette de nem illett bele, nekem gyanús volt hogy jó lehet a verdába.....és láss csodát G Astrába jó.

Off

Link to comment
Megosztás:

Én egy havertól vettem, Ö vette a boltból. Az az igazság, hogy érdemes pontosan megnézni + lemérni milyen kell mert összevissza vannak kirakva a cuccok.

A haver Fiat Punto -ba vette de nem illett bele, nekem gyanús volt hogy jó lehet a verdába.....és láss csodát G Astrába jó.

Off

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy az Astra (1.4-2003) hátsó nagy melák kipufogódobja helyett felszerelhető-e az újak kisebb hasáb alakú dobja ?..

A felszerelést minden átalakítás nélkül értem .

Inkább egy pofás sportdobot a helyére....... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy az Astra (1.4-2003) hátsó nagy melák kipufogódobja helyett felszerelhető-e az újak kisebb hasáb alakú dobja ?..

A felszerelést minden átalakítás nélkül értem .

szerintem nem lehet különbség,mert az 1.6 classic astrán még a régi típusú nagy dob van,az 1.4 benzines ill 1.7 dízelen pedig a pici.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.