Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Már a multkor is érdeklödtem Astra ( G) izzó tipusai felöl érdeklödtem,hol tudnám ezeket megtalálni,hogy hol milyen,stb van benne..

Sok helyen keresgéltem de sajna sehol nem találtam.

Elöre is köszi.

Az suto Astra classic 2007-es évjárat,amihez érdekelne.

2007-es???? ha még garis, akkor nem kéne önfeledten bontogatni... na meg a márkaszervízben, kereskedésben, jobb szakboltokban egyből a kezedbe nyomnak egy megfelelő készletet.

Link to comment
Megosztás:

2007-es???? ha még garis, akkor nem kéne önfeledten bontogatni... na meg a márkaszervízben, kereskedésben, jobb szakboltokban egyből a kezedbe nyomnak egy megfelelő készletet.

Mennymá' Laci! Csúnya lenne, ha a lámpa ki-beszerelés veszélyeztetné a garit! Az izzócsere az úrvezető dolga.... (G Astrán még legalábbis elég egyszerű, más típusokról tudnék mesélni.... :) )

De szerintem is felesleges megbontani. Semmi különleges izzó nincs benne - csak olyan, ami egy standard izzókészletben megtalálható. Szerintem elég egy H7-es izzókészlet a Tecsóból és sanyi. Max. egy plusz H1 és HB3, ha nagyon tutira kell menni. Az izzókészlet amúgy is csak KRESZ követelmény---- ha kiég valami, bármelyik kúton kapsz ami kell 7/24-ben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezen levélkével venném kezdetét, remélhetőleg örök életreszóló DZSÍ tulajdonosságomnak, hiszen nemrégen lettem avatárban is látható kicsikének a tulajdonosa...1.7DTI Isuzu......szépen muzsikál , család is imádja....Éppen a gyári szídít probálom kifeszegetnyi belőle, hogy a trabiban használt Blau-t beleügyeskedjem....

Klemy.- Veresegyház-ról...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezen levélkével venném kezdetét, remélhetőleg örök életreszóló DZSÍ tulajdonosságomnak, hiszen nemrégen lettem avatárban is látható kicsikének a tulajdonosa...1.7DTI Isuzu......szépen muzsikál , család is imádja....Éppen a gyári szídít probálom kifeszegetnyi belőle, hogy a trabiban használt Blau-t beleügyeskedjem....

Klemy.- Veresegyház-ról...

:)

Sok-sok balesetmentes km-et kívánok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ezen levélkével venném kezdetét, remélhetőleg örök életreszóló DZSÍ tulajdonosságomnak, hiszen nemrégen lettem avatárban is látható kicsikének a tulajdonosa...1.7DTI Isuzu......szépen muzsikál , család is imádja....Éppen a gyári szídít probálom kifeszegetnyi belőle, hogy a trabiban használt Blau-t beleügyeskedjem....

Klemy.- Veresegyház-ról...

üdv körünkben!

CDR-500 van benne? nem eladó? :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek!

Normál Cd lejátszó van (volt) benne, asszem Delco cdr500...

Akitől vettem a kocsit, annak visszaáruként ígértem eme csodát, mert igényt tartana rá, bár az árban nem egyeztünk meg:))

fogalmam sincs mit érne meg...?:)

Amugy a vereda kiváló...s mint volt benzinszippantó elmondhatom, hogy az én vezetési stilusommal (max. 3E-ig pergetem, szoval vigyázok rá) eddig 5,2 liter gázolajból...klímával....szóval meg vagyok elégedve a fogyival is...

A futása hibátlan, dehát már ismertem a meloból ezeket az astrákat, igaz 1.4i, benyás volt.....és asszem azok még "fö" jelzésűek voltak...

Klemy.

Link to comment
Megosztás:

Köszi mindenkinek!

Normál Cd lejátszó van (volt) benne, asszem Delco cdr500...

Akitől vettem a kocsit, annak visszaáruként ígértem eme csodát, mert igényt tartana rá, bár az árban nem egyeztünk meg:))

fogalmam sincs mit érne meg...?:)

20-25000ft-ot szoktak kérni érte....Én is ilyet szerettem volna,de ennyit szerintem nem ér.

Link to comment
Megosztás:

Gyári a távirányito egyben van a kulcsal,vagyis a kulcsban van benne.És ezt nem tudom hogy jön széjjel,vagyis hol kell szét pattintani.....

Kezelési útmutató......

Ügyesen körömmel szét lehet feszíteni, majd húzni a toll részt a testtől, aztán szétnyitod a testet. 2016 vagy 2032 van benne, nem emlékszem pontosan.

Link to comment
Megosztás:

és melyik gyári opel cds lejátszóra lehet cd tárat kötni??

Bár lehet el kéne felejteni a gyárit olyan jó a kormányról vezérlés meg hasonlók.

az Alpine nak van olyan mp3 as cucca amire illesztő stekker segitségével a gyári kormánygombok ugyanúgy működnek B)

Alpine meg nem is rossz választás :)

de asszem a nagyobb JVC is tudja ..

Link to comment
Megosztás:

az Alpine nak van olyan mp3 as cucca amire illesztő stekker segitségével a gyári kormánygombok ugyanúgy működnek B)

Alpine meg nem is rossz választás :)

de asszem a nagyobb JVC is tudja ..

Blau, JVC, Alpine, Kenwood, Pio, Sony, VDO..... szinte minden komolyabb márkához van illesztő a gyári kormányvezérlő gombokhoz. Már alap/középkategóriában is. Csak nem ócsó, mert az interface kb. 20-25 pénz....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.